2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 154 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1791404 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

?s=20
Kaynak verdiği sayfaya gittim. Böyle bir şwy yazmıyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 'TaNeR'

Sağlam kadro ile CL'de iyi gelir elde edebiliriz.

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi levitate

Beslemelik santrafor tipi atacaktır bir şekilde ama ben farklı oyunları yapabilecek bir şeyler isterdim daha modern ya da Güney Amerikalı vb.

borja?

ulaaan keşke 200 milyar euromuz olsaydı da DUVAN ZAPATA alabilseydik...
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

o değilde golcü hariç kadroyu kurduk haa, tebrikler yönetim
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat

renkli luyindamadan kurtulmak istiyor 😂 sanki onu tarif etmişsin itiraf et renkliden kaç para aldın pazarlama için
santrafor demiştim. :D

Çevrimdışı Necmi

Çevrimdışı Necmi

Sağlam kadro ile CL'de iyi gelir elde edebiliriz.

bu ayakbastı ve başarı gelirleri birde katılan takımlara göre yapılan bonus sıralaması var diye biliyorum ordanda payımıza düşecek olan 13-14 civarı sanırım yani hiç birşey yapmasan ayağını değdirdiğin an kasaya otuz civarı koyuyorsun

Çevrimdışı Gokhang

Çevrimdışı Necmi

o değilde golcü hariç kadroyu kurduk haa, tebrikler yönetim
yani alınması şart olan listenin bir numaralı ismi en sona kaldı 😂
Düzgün biri olmazsa bir çuval incir berbat olur

Çevrimiçi murat

😳 stoper okudum
santrafor ararken stoperleri  zorlayacak yerine santraforları zorlayacak yazmışım orada kafan karışmış demekki, düzelttim.

Çevrimiçi murat

gsliler bu eleman gelmesin diye kem küm etmiş sezon başı adam 35 gol atmış ahahah
erling haalandı bile almamışlar  :D bu çok koymaz :lol:

Çevrimdışı Erman1903

borja?

ulaaan keşke 200 milyar euromuz olsaydı da DUVAN ZAPATA alabilseydik...

Teixeira ile temel olarak 3 tip oyuncu iyi olur. Derin forvet, her şeyi yapan santrafor ( 2.dönem abou) ya da mobil pivot.

Bunlarında ya da birkaçına birden uyan futbolcular da olabilir. Ceza sahası golcüsü, tek vuruşcu tip pek uygun değil. Kalitelerine güvenme gerekir.

Borja modern pivot - her şeyi yapan arası. Hareketlenme MP ama pivot demezsin, ne de her şeyi yapan bir adam kadar kabiliyetli değil. Benim eskiden pek beğenmediğim bir oyuncuydu, tecrübesiyle golcülük yükseldi kalbur üstü golcüye dönüştü.

Başka adamlar da olur Borjadan daha kısa ama daha iyi pivot oyunu bilen, ya da derin forvet tarzı kafa golü atan vb.

Çevrimdışı can1903

Forvette önerilen 3-4 isim daha geldi kulağıma 2 si çok iş yapar 1i muamma 1 i çöp  :lol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi murat

Forvette önerilen 3-4 isim daha geldi kulağıma 2 si çok iş yapar 1i muamma 1 i çöp  :lol:
aynı tip oyuncular mı farklı farklı tipler mi?

Çevrimiçi annoca

Can isimleri de bi söyliyiver be :)

Çevrimdışı can1903

aynı tip oyuncular mı farklı farklı tipler mi?
ahahahah hepsi farklı abi kim kalırsa  :evillol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

Çevrimdışı Necmi

hala önerilere bakıyorsak işimiz var

Çevrimdışı 'TaNeR'

bu ayakbastı ve başarı gelirleri birde katılan takımlara göre yapılan bonus sıralaması var diye biliyorum ordanda payımıza düşecek olan 13-14 civarı sanırım yani hiç birşey yapmasan ayağını değdirdiğin an kasaya otuz civarı koyuyorsun

Yani sonuçta ama ''paramız yoktu alamadık'' denilmesin; eksik bölgelerimiz belli, oralara ivedi olarak transferler yapılmalı;
 lige olsun CL'e de hazır ve sağlam şekilde gümbür gümbür çıkalım, ki orada göstereceğimiz başarıların getirileri de aslında transferleri bir nevi amortize etmiş olacak.
Bu sene parametreler bizden yana, boşuna zaman kaybetmeyelim.
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı kaan1903

Bana en sıcak gelen isim Willian Jose sanki diğerlerine göre daha çok uyum sağlayacakmış gibi his var.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

yani alınması şart olan listenin bir numaralı ismi en sona kaldı
Düzgün biri olmazsa bir çuval incir berbat olur
forumdan kurayla birini çekip takıma koysunlar 10 golü var

Çevrimiçi levitate

Teixeira ile temel olarak 3 tip oyuncu iyi olur. Derin forvet, her şeyi yapan santrafor ( 2.dönem abou) ya da mobil pivot.

Bunlarında ya da birkaçına birden uyan futbolcular da olabilir. Ceza sahası golcüsü, tek vuruşcu tip pek uygun değil. Kalitelerine güvenme gerekir.

Borja modern pivot - her şeyi yapan arası. Hareketlenme MP ama pivot demezsin, ne de her şeyi yapan bir adam kadar kabiliyetli değil. Benim eskiden pek beğenmediğim bir oyuncuydu, tecrübesiyle golcülük yükseldi kalbur üstü golcüye dönüştü.

Başka adamlar da olur Borjadan daha kısa ama daha iyi pivot oyunu bilen, ya da derin forvet tarzı kafa golü atan vb.
aklında birileri var mı peki abi?

ama kendi araştırmaların sonucu bulduğun adamları demiyorum, böyle son gün getireceğimiz medyaya ismi düşebilecek birisi

Çevrimdışı Erman1903

Menajerler aracılığıyla önerilen, yokladığımız ilk isim.

https://www.transfermarkt.com.tr/munas-dabbur/profil/spieler/145866

Biliyorum bu oyuncuyu hareketli 9,5 numara stili. Bende bir alternatif oyuncu listesi vardı onun içinde bulunuyor.