5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş
5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş Tarih : 18.09.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan -  Ceyhun Sesigüzel - Kerem Ersoy - Cihan Aydın VAR : Halis

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 31494 defa] 5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
22 [%71]
1 puan
3 [%9.7]
0 puan
6 [%19.4]

Toplam Oy Verenler: 31

Çevrimdışı ferdi1903

gooool 2-2 oldu panik yok alacaz bu maci

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Bizi Avrupa futbolundan ayiran en buyuk  neden bu: Pijanic i de  iyi futbolcu yapan ayni neden... Ghezzal in Ingiltere de  oynayamamasi ile ayni neden; Hatta Batshuayi ninde  bizimligde oynamasinin nedeni ; topu olmasi gerekenden iki fazla durtuyoruz abi ! Gelisine birak kaleye be Ghezzal !  :s20: :s20:
Yorgo

Çevrimdışı kahyaoglueren

Surekli pres yapmanin ödülünü alıyor Bats.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Ulan şu maçı alırsak çok fena cokkkkkm

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

umarim firene basmayiz aynen devam

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

gol tam zamanında geldi valla
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Bats  dedigini aynen uyguluyor; pozisyon yokken bile gol atabilir bu adam !!
Yorgo

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı ferdi1903

gezhal cak sunu iceri ya, pijanicin uzakdan sutlari yokmu sürekli asist deniyor adam

Çevrimiçi levitate

ghezzal batsmane verse goldü

Çevrimdışı ferdi1903

salih bu oyunun yetersiz kardes umarim sonun yerine giren oguzhana benzemez

Çevrimiçi sEuL

Ghezzal hadi be kocum at bi tane.

Çevrimiçi sEuL

Ozzie’ye forumca sovelim, gol atip kulaklarini tikasin

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı ferdi1903

panik yapmadan devam atacaz 3 insallah

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı kahyaoglueren