13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş Tarih : 05.11.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - İbrahim Çağlar Uyarcan -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 12454 defa] 13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

iblisaraya yenilmek tabilki can sıkıcı oluyor yazdıklarımızda bu minvalde üzücü ve kırıcı olabiliyor sen takılma buna

Bu takım defans yapmayı bilmiyor daha doğrusu defansta pozisyon almayı bilmiyor icardinin attığı goller bireysel hatadan çok yanlış pozisyon olmaktan kaynaklı  bu çözülebilir mi evet tansemin bir kaç maç üst üste oynaması gerek
Hücum konusunda ise hiç bir ezberi ve seri yok düzelir miii bence düzelir Antalya’yı kayıpsız geçip araya atmalıyız kendimizi

Umut var fazlasıyla 4-5 maçlık bir seri lazım lakin
Abi şimdi istatistik v.s. uğraşmak istemiyorum ama hemen hocanın algısına kapılmışsınız. Bu takımın bu sene yaptığı en iyi iş az pozisyon vermekti. Ofansif anlamda yetersiz olması ile takım ve hoca eleştirildi. Hatta 3-4 pozisyon vermemize rağmen gol olma oranı çok yüksekti çünkü kalecimiz sorunlu diyorduk. İlk verdiğimiz pozisyon gol oluyor diyorduk. Fb maçına bak kaç pozisyona girmiş adamlar. Direkte patlayan toplar gol olsa elek olacaktık. Nasıl VI'i eleştiriyorsanız Şenol hoca konusunda da aynısını yapmalısınız. İyiye iyi kötüye kötü.

Neyse aman hocanızı eleştirmeyin. Herşey VI yüzünden çünkü. Bahane de hazır :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat baltacı

Valerin gitti artık konuşmanın anlamı yok geç bile yollandı geçen sezondan gelip istediği oyuncuları aldırdı yinede ortaya birşeyler koyamadı kale sorunluydu merte şans vermedi stoper alındı neciple oynadı üçlü savunma dedi sezon başlamadan baskıya boyun eğdi hakem ve kaleci şanssızlığı elbette vardı ama bir senedir takımın başında olan hocanında birşeyler ortaya koyması gerekir yine yönetime kızıyorum İstanbul maçından sonra aksiyon alsak herşey farklı olabilirdi.

Bitik gs den daha bitiktik hocanın Josef ısrarı oyunu okuyamamasi sağ kanada adam koyup ordan yüklenmemesi takımı hazirlayamamasi deleye şans vermemesi can sıkıcı dinlenmiş motive olmuş bir Şenol Güneş tokiden üç puanı çıkarırdi yanılttı.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Talisca1903

İblisaaraya yenilmek çok can sıkıcı şu Antalya’yı bir şekilde yenip kendimizi araya atmalıyız bu takıma sağlam bir kamp şart

Çevrimdışı Talisca1903

Takım büyük takım gibi oynayacak Hoca bu sorunları aşacaktır takıntılı dediğiniz adam herkese şans veriyor
Ben çok seviyorum Rosieri ama kesmek gerekiyorsa kesilir Masuakuda öyle aman maç bir top oynamıyor

Orta sahada Salihe güvenilip yola çıkılamayacağını sene başında belki yüz kere yaZdım sizin muhalefetinize rağmen sonuçta geldiğimiz noktada merkez orta sahada Atina’ya döndük
Berkay sakat hoca mecbur Josef oynatıyor kimi oynatsın ezbere yorum yapmayın
Takım Ozzy bile arayacak seviyeye gelmiş işte CK abiniz sağolsun
VI ile ikisi beygir gibi koş koş doldur boşalt futbolu istedi bu takıma büyün takım olduğunu hatırlatmakta yine biz eski kafalarla eşli kafalı hocamız Şenol Güneş e kaldı
Yapacağız rahat olun bu takım nasıl oynaması gerekiyorsa öyle oynayacak gölge etmeyin başka İhsan istemez

Çevrimiçi Samet Demir

Takım büyük takım gibi oynayacak Hoca bu sorunları aşacaktır takıntılı dediğiniz adam herkese şans veriyor
Ben çok seviyorum Rosieri ama kesmek gerekiyorsa kesilir Masuakuda öyle aman maç bir top oynamıyor

Orta sahada Salihe güvenilip yola çıkılamayacağını sene başında belki yüz kere yaZdım sizin muhalefetinize rağmen sonuçta geldiğimiz noktada merkez orta sahada Atina’ya döndük
Berkay sakat hoca mecbur Josef oynatıyor kimi oynatsın ezbere yorum yapmayın
Takım Ozzy bile arayacak seviyeye gelmiş işte CK abiniz sağolsun
VI ile ikisi beygir gibi koş koş doldur boşalt futbolu istedi bu takıma büyün takım olduğunu hatırlatmakta yine biz eski kafalarla eşli kafalı hocamız Şenol Güneş e kaldı
Yapacağız rahat olun bu takım nasıl oynaması gerekiyorsa öyle oynayacak gölge etmeyin başka İhsan istemez

Bu sorun dediğin hangi sorundan bahsediyorsunuz? Defans sorunumuz yoktu bizim çünkü. Hoca maç sonu böyle birşey attı ortaya. Herkes de bu dediğinin peşinden gidiyor. Bizim sene başından beri defansif aksiyonlarımız iyiydi. Ofansif konuda sıkıntılar mevcuttu ve kadrolar yanlış yapılıp değişiklikler hatalıydı. Defans hattında kalecimiz kötüydü hoca oraya hamle yaptı.

Derbi ve Avrupa maçlarında kondisyon olayı çok önemli değil çünkü sahaya kim çıkarsa çıksın bu maçlarda ekstra oynar. Yani durum genelde böyledir.

Dünkü maçda hoca takımı hiç analiz etmemiş. Ki bu Gs için çok teknik analizlerede gerek yoktu. Yav adamların sol bekde 2 yıldır topa dokunmamış adamları oynadı. Biz o kanadı boş bıraktık. Takımlarının boy ortalaması 175 buna karşılık daha çok havadan oynamamız lazımdı hiç denemedik. Kısıtlı futbol bilgimle ben görüyorum bunları. Hoca nasıl göremez. Muleka gibi patlayıcı adam var oyuna almıyorsun. Weghorst veya Cenki çıkarmadan muleka yı almanın mantığını kimse açıklayamaz bana.

Aylardır dilimde tüy bitti kalecisiz oynuyoruz diyordum hepiniz Ersini destekledi. Argumanda hazır Sergen hoca Ersin ile şampiyon oldu yazdınız. Bakın az çok eli yüzü düzgün kaleci nasıl etki ediyor maça.

Siz sene başından beri sadece hocaya yüklendiniz, gözünüz ne kaleci sorununu gördü, ne hakem hatalarını nede yönetimsel sorunları gördü. Nasıl olduysa birden gözünüzdeki perde kalktı birden sorunlar gün yüzüne çıktı. Neden acaba. Gerçi burada da bahane hazır VI takımı hiç etmişti.. :)

Neyse tekrar yazayım hoca umarım oyununu düzeltir, sene başından beri Şenol hoca gelsin diyenlerde tutarlı yorum yazmaya başlarlar umarım....

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Bu sorun dediğin hangi sorundan bahsediyorsunuz? Defans sorunumuz yoktu bizim çünkü. Hoca maç sonu böyle birşey attı ortaya. Herkes de bu dediğinin peşinden gidiyor. Bizim sene başından beri defansif aksiyonlarımız iyiydi. Ofansif konuda sıkıntılar mevcuttu ve kadrolar yanlış yapılıp değişiklikler hatalıydı. Defans hattında kalecimiz kötüydü hoca oraya hamle yaptı.

Derbi ve Avrupa maçlarında kondisyon olayı çok önemli değil çünkü sahaya kim çıkarsa çıksın bu maçlarda ekstra oynar. Yani durum genelde böyledir.

Dünkü maçda hoca takımı hiç analiz etmemiş. Ki bu Gs için çok teknik analizlerede gerek yoktu. Yav adamların sol bekde 2 yıldır topa dokunmamış adamları oynadı. Biz o kanadı boş bıraktık. Takımlarının boy ortalaması 175 buna karşılık daha çok havadan oynamamız lazımdı hiç denemedik. Kısıtlı futbol bilgimle ben görüyorum bunları. Hoca nasıl göremez. Muleka gibi patlayıcı adam var oyuna almıyorsun. Weghorst veya Cenki çıkarmadan muleka yı almanın mantığını kimse açıklayamaz bana.

Aylardır dilimde tüy bitti kalecisiz oynuyoruz diyordum hepiniz Ersini destekledi. Argumanda hazır Sergen hoca Ersin ile şampiyon oldu yazdınız. Bakın az çok eli yüzü düzgün kaleci nasıl etki ediyor maça.

Siz sene başından beri sadece hocaya yüklendiniz, gözünüz ne kaleci sorununu gördü, ne hakem hatalarını nede yönetimsel sorunları gördü. Nasıl olduysa birden gözünüzdeki perde kalktı birden sorunlar gün yüzüne çıktı. Neden acaba. Gerçi burada da bahane hazır VI takımı hiç etmişti.. :)

Neyse tekrar yazayım hoca umarım oyununu düzeltir, sene başından beri Şenol hoca gelsin diyenlerde tutarlı yorum yazmaya başlarlar umarım....

her maç gol yiyorsun nasıl defans sorunun yok Ersin’i eleştirenlerden biri de benim
Mert var işte oynatsaydı
Hakemlik bir şey yok şu maçta HUM bence kendisinden beklenmeyecek kadar iyi yönetti
Mulekayı da gedsonuda kesen Şenol Güneş değil VI denen yetersiz₁
Muleka o pozisyonda normalde çekse pen6 olacak gitti kız gibi vurdu olabilir bunlar hep özgüveni kaybı düzeltilebilecek şeyler
VI enkazı öyle böyle bir enkaz değil takım 50 de bitiyor koşacak halleri yok
Salih korner duran top felan kullanırken zerre heyecanlanmak mümkün değil çözülecek hepsi tek tek
1 maç sabredelim sonra 1 ay ara bakalım sonrasına et mi balık mı
Kariyerinde her gittiği klüpte senesini dolduramamış adama 21 maç Şenol Güneş ye 1 maç sabredelim ne kaybedecez

Çevrimiçi Samet Demir

her maç gol yiyorsun nasıl defans sorunun yok Ersin’i eleştirenlerden biri de benim
Mert var işte oynatsaydı
Hakemlik bir şey yok şu maçta HUM bence kendisinden beklenmeyecek kadar iyi yönetti
Mulekayı da gedsonuda kesen Şenol Güneş değil VI denen yetersiz₁
Muleka o pozisyonda normalde çekse pen6 olacak gitti kız gibi vurdu olabilir bunlar hep özgüveni kaybı düzeltilebilecek şeyler
VI enkazı öyle böyle bir enkaz değil takım 50 de bitiyor koşacak halleri yok
Salih korner duran top felan kullanırken zerre heyecanlanmak mümkün değil çözülecek hepsi tek tek
1 maç sabredelim sonra 1 ay ara bakalım sonrasına et mi balık mı
Kariyerinde her gittiği klüpte senesini dolduramamış adama 21 maç Şenol Güneş ye 1 maç sabredelim ne kaybedecez
Neyse Şenol Güneşin gelmesi iyi oldu. Bakmak istemeyen gözler görmeye başladı.

Dk sonrası hoca inadından vazgeçecek mi onu söyle abi?

Tekrar söylüyorum bizim defans hattımız kötü değil. Hatta iddaa ediyorum büyük takımların arasında en iyi 4lü defans hatta bizde var. Kaleci konusunda gerideyiz sadece.

Hocanın algısına gelmeyin diyorum tekrardan. Dünkü maçda hatanın büyük bir kısmı kendisindeydi. Muleka tı soktu cenk ve weghorstu çıkartmak istemedi 2 yarı orta saha hepten boşaldı. Sağ kanat olmadan maça çıktı. Dizilim hatalı olursa defansda kötü olur tabikide.

Çevrimdışı Talisca1903

Neyse Şenol Güneşin gelmesi iyi oldu. Bakmak istemeyen gözler görmeye başladı.

Dk sonrası hoca inadından vazgeçecek mi onu söyle abi?

Tekrar söylüyorum bizim defans hattımız kötü değil. Hatta iddaa ediyorum büyük takımların arasında en iyi 4lü defans hatta bizde var. Kaleci konusunda gerideyiz sadece.

Hocanın algısına gelmeyin diyorum tekrardan. Dünkü maçda hatanın büyük bir kısmı kendisindeydi. Muleka tı soktu cenk ve weghorstu çıkartmak istemedi 2 yarı orta saha hepten boşaldı. Sağ kanat olmadan maça çıktı. Dizilim hatalı olursa defansda kötü olur tabikide.

defans kötü demedim yerleşmeyi bilmiyor dediğimi yada yazdığımı doğru oku Samet iyi futbolculardan oluşan kötü takım

Çevrimiçi Samet Demir

defans kötü demedim yerleşmeyi bilmiyor dediğimi yada yazdığımı doğru oku Samet iyi futbolculardan oluşan kötü takım
Yerleşmeyi biliyor diyorum bende. Sene başından beri super ligde en az pozisyon veren takımların arasında en üst seviyedeyiz. Bunu izleyerek söylemiyorum ben rakamlar söylüyor. En az pozisyona karşılık gol olma oranımız yüksek. Bunun en büyük nedeni de kaleci sorunuydu.

Yani demem o ki hoca defans hattı kötü diye bahane aramasın.

Sahi biz Şenol hocayı VI bu kadronun hakkını veremiyor diye getirmedik mi? Kadro mu yetersiz yoksa hoca mı karar verelim öncelikle.

Çevrimdışı Nartallo

Sene başında Saiss, Josef, Weghorst omurgasının bizi taşıyacağını düşünüyordum, tek sıkıntı kalede gibi duruyordu..

Biraz Weghorst haricinde, o da küçük maçların golcüsü, beş paralık top oynamıyorlar...

Bunların yerine Emrecan, Berkay, Muleka oynasaydı, daha kötü olmazdık...

Bir de Salih vakası var, Oğuzhan bunun standart oynadığı topu en kötü maçında oynamamıştır.

Çevrimdışı Talisca1903

Sene başında Saiss, Josef, Weghorst omurgasının bizi taşıyacağını düşünüyordum, tek sıkıntı kalede gibi duruyordu..

Biraz Weghorst haricinde, o da küçük maçların golcüsü, beş paralık top oynamıyorlar...

Bunların yerine Emrecan, Berkay, Muleka oynasaydı, daha kötü olmazdık...

Bir de Salih vakası var, Oğuzhan bunun standart oynadığı topu en kötü maçında oynamamıştır.
Salih çok iyi niyetli ama işlevsiz Sıfır  fayda Saiis de çok temassız oynamaya başladı şöyle rakibin ağzına ayağını sokacak bir defansımız olmayacak mı

Etiketler: