13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş Tarih : 05.11.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - İbrahim Çağlar Uyarcan -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 13026 defa] 13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 05.11.2022
Saat : 20:00
Stadyum : Türk Telekom Stadyumu
Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - İbrahim Çağlar Uyarcan - Kadir Sağlam
VAR : -----
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı Nartallo

Kolay gol yeme alışkanlığımız, sıkça bireysel hata yapmamız nedeniyle işimiz zor...

İlk yarı tutabilirsek oyunu belki bir şeyler çıkarırız ama üç maçtır iki gol yeme ortalamamız var...

Savunmada konsantre olmamız lazım.

Çevrimiçi BlackEagle16

Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi sEuL

Dele’nin ufak bir sakatligi vardi, umarim sakatligi nedeniyle bu maci kacirirda maca 1 kisi eksik baslamayiz. Yerine Muleka ile baslamaliyiz maca.

Josef’de umarim bu mac ile birlikte cikisa gecer - Ankara macindan beri varligi ile yoklugu belli degil. Gs’yide genelde bos gecmez, insAllah bu macta hem gol hemde performans olarak geri doner.

Bol sans Besiktas’im!

Çevrimiçi Samet Demir

Dele’nin ufak bir sakatligi vardi, umarim sakatligi nedeniyle bu maci kacirirda maca 1 kisi eksik baslamayiz. Yerine Muleka ile baslamaliyiz maca.

Josef’de umarim bu mac ile birlikte cikisa gecer - Ankara macindan beri varligi ile yoklugu belli degil. Gs’yide genelde bos gecmez, insAllah bu macta hem gol hemde performans olarak geri doner.

Bol sans Besiktas’im!
Bir yerde okudumda nerede okudum hatırlayamadım şimdi. Hoca maça Dele yerine Redmond ile çıkacak diye yazmışlar.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Bir yerde okudumda nerede okudum hatırlayamadım şimdi. Hoca maça Dele yerine Redmond ile çıkacak diye yazmışlar.

Yerinde bir hamle olur, Dele kara delik gibi. Sanki hayatinda ilk kez top oynuyor, ne topu kontrol edebiliyor, kontrol etse bile rakip oyuncuyu gecmesini biraktim topla dribbling bile atamiyor, pas veremiyor, sut celemiyor. Kotu olmasini bekliyordum ama Everton’da hazirlik donemi gecirdigi icin belki toparlar diye dusunmustum ama maalesef olmuyor. Redmond yada Muleka - kim olur bilemiyorum ama yeter ki 10 kisi baslamayalim maca.

Çevrimiçi Samet Demir

Cenk - Weghorst - Redmond
 Salih - Josef- Gedson
 Tayfur - Saiss - Talha - Rosier
 Mert

Bu 11'i denemiş hoca.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı KAP

[ Son Düzenleme: 03 Kasım 2022, 18:26:42 KAP ]
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı sozkul

2 den az yemeyiz, en az 3 atarız.

Çevrimdışı ERAY G

Çevrimiçi kahyaoglueren

Weghorst antremanda kendini deneyecekmiş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı sozkul

Sakatlandığından haberim yoktu, titredim kendini deneyecekmiş diye burada okuyunca. ohhhh.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Talisca1903

Kazanacağız Tayfurda gol atacak hissi var içimde

Çevrimiçi Samet Demir

Mert
Rosier Tayyip Talha Saiss Masuaku
Souza Gedson Salih
Cenk Weghorst N'Koudou

Muhtemel 11imiz...

Çevrimdışı mellfred

hiçbir şey mutlu etmiyor kırmızı olanına üstelik deplasmanda kaymak kadar
şenol güneşle yeniden umutluyuz

Çevrimiçi Akil Emre

Valerian nasıl hevesimizi kırdıysa kendi adıma  çok umutlu bakamıyorum kalan maçlara, özellikle fb nin formu canımı sıkıyor.
Umarım deplasman galibiyeti alıp üzerimizdeki ağırlıktan kurtuluruz.

Çevrimdışı DieForYou1903

Allahın izniyle bu maç bizim.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Samet Ç

Benim tanıdığım Şenol Güneş bu maç saçma sapan işler yapar maçı verir hayırlısı.

Çevrimiçi Samet Demir

Benim tanıdığım Şenol Güneş bu maç saçma sapan işler yapar maçı verir hayırlısı.
Takımda hocada kendini göstermek isteyecek. O yüzden sahaya hırslı çıkacaklarını tahmin ediyorum.

Çevrimdışı Talisca1903

senin tanıdığın Şenol Güneş bilemem ama benim tanıdığım Şenol Güneş gs yi içeridedışarıda tokatlıyordu

Çevrimdışı DieForYou1903

senin tanıdığın Şenol Güneş bilemem ama benim tanıdığım Şenol Güneş gs yi içeridedışarıda tokatlıyordu

Bilic ile derbi kazanamıyorduk şenol güneş geldikten sonra içerde dışarda hepsini tokatlıyorduk arkadaş yanlış hatırlıyor bencede.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı aunt minnie

Onu Fb maçlarında yapar Şenol Güneş

Çevrimiçi kahyaoglueren

Masauku sakatlık sebebi ile kadro dışı.

Etiketler: