10. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor
10. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|10. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor Tarih : 16.10.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Şansalan - Cevdet Kömürcüoğlu - Süleyman Özay - Mustafa Kürşad

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 7478 defa] 10. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor

Çevrimdışı Talisca1903

josef varsa benim korkum yok tam bir savaşçı ama delle yerine gedson daha bir iyi olurdu sanki bakalım maç içerisinde belki bu 3 lü daha iyi olur derby maçların kendi hikayesi olur belkide bugün hikayeyi delle yazacak
[ Son Düzenleme: 16 Ekim 2022, 19:38:35 Talisca1903 ]

Çevrimdışı Talisca1903

ezip geçicez kasketli şovmeni Haydi saldır Beşitaşım :steamed: :steamed: :steamed:

Çevrimiçi Samet Demir

josef varsa benim korkum yok tam bir savaşçı ama delle yerine gedson daha bir iyi olurdu sanki bakalım maç içerisinde belki bu 3 lü daha iyi olur derby maçların kendi hikayesi olur belkide bugün hikayeyi delle yazacak
Hoca Dele Alli yi Wegoyu çiftlerin diye oynatıyor büyük ihtimalle. Giresun maçında bu isteği sahada olmadı. Umarım bu maç D.Alli etkili olur. Yoksa ilerde 1 kişi eksik kalırız yine. Giresun maçında çok top kaptırmıştı D.Alli.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Hoca Dele Alli yi Wegoyu çiftlerin diye oynatıyor büyük ihtimalle. Giresun maçında bu isteği sahada olmadı. Umarım bu maç D.Alli etkili olur. Yoksa ilerde 1 kişi eksik kalırız yine. Giresun maçında çok top kaptırmıştı D.Alli.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
inşallah gedsonun oynayacağı gibi oynatırsa hiçbir anlamı yok weghorsta yakın oynarsa gol atma ihtimali yüksek yok orta sahada top kovalayacaksa gedson oynamalı

Çevrimdışı Talisca1903

stad full ambiyans harika içim kıpır kıpır oldu alacaz bugün hiç yolu yok

Çevrimdışı kahyaoglueren

Hadi bakalım. En son Alanya maçında ilk 11'de bu ileri 3'lu vardı.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Sarı kartlık pozisyona faul vermedi, olmayan ts faulü uydurdu

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

ya dayı uyudunuz orada yuh ya
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi mayguntr

aha sictik yerden kalkmazlar bi daha

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimiçi levitate

stoperin tutacağı adamı niye weghorst tutuyo

Çevrimdışı Unnamed

Çevrimdışı aunt minnie

Çevrimiçi levitate

şimdi uğurcan yarım saat aut kullanır

Çevrimdışı aunt minnie

Çevrimdışı Talisca1903

bozmaya gerek yok oyuna iyi başladık devam edelim atacaz

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Tayfur oynamalıydı bence

Çevrimdışı Nazım Ar

Biri atmasa biri atacak kale ağzında 2 adam bomboş, biri de rakibin en tehlikeli hücum oyuncusu.

👋😕

Çevrimdışı ferdi1903

Ben bisey demek istemiyorum artik

Çevrimdışı levent14

Sen defalarca rakip kaleye git ama hiç aksiyon yapamam adamlar ilk gelişte ilk şutta golü bulsun..Bu stoperlerle bu kaleciyle bırakın ismaeli ancelotti gelse başarılı olamaz

Çevrimdışı Unnamed

bozmaya gerek yok oyuna iyi başladık devam edelim atacaz

Başka maç izliyoruz sanırım. Dele Ali takımı 10 kişi oynatıyor. Hiçbir sorumluluk almıyor.

Çevrimiçi levitate

bak yine aynı şey oldu nasıl uyanmadınız şuna ya

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimdışı umutow

Bu oyunla ptt de bile şampiyon olamazsın.

Etiketler: