8. Hafta Beşiktaş 0-0 Fenerbahçe
8. Hafta Beşiktaş 0-0 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|8. Hafta Beşiktaş 0-0 Fenerbahçe Tarih : 02.10.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Volkan Bayarslan - Aleks Tașçıoğlu - Serkan Ok - Atilla Karaoğlan VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8. Hafta Beşiktaş 0-0 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 7903 defa] 8. Hafta Beşiktaş 0-0 Fenerbahçe

Çevrimdışı DieForYou1903

Bu oyun bizim oyunumuz değil kendimizi kandırmaya devam edersek 2-3 haftaya ligten koparız modern futbol diye diye koca Beşiktaş top peşinde koşan uzun topla pozisyon kovalayan Anadolu takımına döndü

Bu oyundan memnun olan varmı ki ?

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi ferdi1903

Bu oyundan memnun olan varmı ki ?

Kendi stadımızda derbide böyle oyun olmaz

Çevrimiçi Talisca1903

Weghorst dele Salih gedson redmond saiis ten çıkan oyuna bak vallahi kafayı yememek elde değil

Fenerde de bir şey olsa gam yemem az top oynasak 3 lük yaparız ama 2 pas üst üste yapma gayretimiz yok

Çevrimdışı can1903

Rezalet bir Beşiktaş var, kimse kendini kandırmasın bu oyunla hiçbir şey olmaz.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı DieForYou1903

Kendi stadımızda derbide böyle oyun olmaz

İsmael ve mevcut yönetimin ,yönetim anlayışı ile büyük takım kimliğinden çıkıyoruz hızlı hızlı.Standart bir anadolu takımı feneri daha çok zorlar hatta gol filan atıyorlar.

Çevrimdışı Orhan_

Valerien hoca icin yeterli vakit oldu. Bu mac sonu skordan bagimsiz fitili yanmaya baslar. Elinde cok iyi bir takim var ve evinde oynuyorsun. Ilk yari yine cop oldu.

Çevrimiçi Talisca1903

Sergen yada Şenol takımı olsa ilk yarıdan 3 atmıştık kim ne anlatıyor fenerin arkası tam bomba Serdar gustova felan

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Redmond yerine Ghezzal girmeli

Çevrimdışı DieForYou1903

Sezon başından beri set hücumu,pas oyunu diyoruz iş üçlüden,dörtlüye dönünce bitmiyor.Bu hoca bu dediklerimizi bilmiyor set hücumu,pas oyunu tek bildiği deli gibi press onuda kaldırdı öyle vakit dolduruyor topçular yazık oluyor şu kadroya.

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu oyun bizim oyunumuz değil kendimizi kandırmaya devam edersek 2-3 haftaya ligten koparız modern futbol diye diye koca Beşiktaş top peşinde koşan uzun topla pozisyon kovalayan Anadolu takımına döndü

Anadolu takımı olsak gene iyi. Anadolu takımlarının birden çok oyun planı var topla kısa da iyi çıkıyorlar, çoğunun kalecisi yabancı ve iyi. Weghorst gibi pivot forvet alıp maç boyu deli dana gibi koşturan anadolu takımı olmaz. Kendi dominant oyunumuzu oynayıp şu adamı yormadan beslesek 30 tane atardı.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Ekim 2022, 21:10:15
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Biliyorum ki Bu kadar oynamaya, pozisyona giriyorsak Beşiktaş şansı olarak 1 -0 yeniliriz biz

Çevrimiçi Talisca1903

İnşallah şu maçı bir şekilde kazanırız ertesi günde Valerieni göndeririz

Çevrimdışı aunt minnie

Yenilmemek için çıktığı çok belli

Çevrimiçi levitate

hakem ne değişik bir adamsın ya, sırf sert gözükeceğim diye saçma sapan kararlar veriyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı murat baltacı

Hoca oyundan memnun ama biz değiliz
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı levent14

Hocaya hep destek verdim ama bu oyun anlayisiyla bu maçtan sonra fitili yanmaya baslar..Beşiktaş böyle oynamaz uzun top oynuyorsun ama ofsayt taktigine belliki hiç çalışmamışsın rezalet

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ne kadar kötü bir oyun diyeceğim ama ortada herhangi bir oyun yok.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Çevrimiçi levitate

biz 8 kişi kapanıyoruz onlarda 8 kişi kapanıyor anlamıyorum valla
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı murat baltacı

Ah weghorst bitirmen lazım
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Etiketler: