7. Hafta İstanbulspor 2-2 Beşiktaş
7. Hafta İstanbulspor 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7. Hafta İstanbulspor 2-2 Beşiktaş Tarih : 17.09.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Erdem Bayık - Candaş Elbil - Gamze Durmuş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7. Hafta İstanbulspor 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 11407 defa] 7. Hafta İstanbulspor 2-2 Beşiktaş

Çevrimdışı Samet Ç

Gol öncesi el var kalecileri geçtim zaten ama N'koudou ve Muleka takımı çok bozuyor

Çevrimdışı goktasoktay

Birader, kaleyi tutan her top da gol olmaz ki? Kalesine şut gelmeyen takım yok dünyada. Kaleye adam gibi bi kaleci almayanlara selam olsun

Çevrimdışı kahyaoglueren

Kale icin konuşmaya gerek yok.

Çevrimiçi Talisca1903

oyunda berbat topu rakibe verme sistemne geri döndük istanbulada verilmezki boğarsın baskıyla

Çevrimdışı kahyaoglueren

Josef faul olmayan pozisyondan sarı yedi.

Çevrimdışı Sinan66

çarpisiyorlar bizimki sari görüyor

Çevrimdışı kahyaoglueren

Kucumseyerek çıkmışız. Kimse hareket etmiyor.

Çevrimiçi Talisca1903

çıkıp konuşun böyle oynanmaz salakmıyız biz bu çeteyi nasıl yenelim

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ersine kaleci sıfatıyla sözleşme vermeye çalışıyoruz. İlginç.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi sozkul

Çevrimiçi murat baltacı

Ersinle sözleşme yapan yönetim ya art niyetlidir ya hayindir yada futboldan anlamıyordur.

Hakemler bizi sınıyor açık açık her maç meydan okuyorlar radikal karar alınmazsa tarihin bariz engellenen şampiyonluğumuz olacak

Hoca bu nasıl oyun topu niye İstanbul'a veriyoruz nkoudu neden oynuyor
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

şişirip duruyoruz yine aynı sıkıntılı oyun

Çevrimiçi sEuL

Josef - Salih - Gedson orta sahasi olmaz, bu orta saha ile pas yapmamiz falan imkansiz.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ciddi konsantrasyon eksikliği var takimda.

Çevrimiçi Mehmet57

Josef, Nkoudou ve Muleka aksiyorlar. Dakika 30 Nkoudou 3 kez ofsayt’a dustu. Muleka gol tehlikesi ama sag kanatta olmuyor.

Josef daha hizli dusunmeli top ayaktayken. Salih 6’da oynarken daha uretken oluyoruz.

Çevrimdışı worns

yaz boyu kaleci noktasında çözüm üretilmesi lazım bu kaleci ekibiyle olmaz yazdık durduk. yanlış anlaşılmasın çok özel bir şey keşfettiydim de yazdıydım değil. gözün gördüğü gerçekler vardı, dünya kadar kafam kadar istatistikler vardı. kaleci performansı takımı olduğundan kötü gösteriyor diye dosya yapılacak kadar şey yazdım burda. burdaki arkadaşların itirazları önemli değil. taraftar gözü farklı, altyapı oyuncusu der, olduğundan iyi görür, sever, ona bir şey demiyorum. ama bu kulübün çalışanları idari olsun teknik olsun nasıl şampiyonluk yarışına şu kaleci rotasyonuyla girer ben cidden şaşırıyorum. her maçta aynı şey kaleye gelen her top gol oluyor.  şu an hele geçen senelerden bile korkunç durumdayız. çok basit bir gerçek var amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok. şampiyonluğa oynayan takım kaleci yetiştiremez, genç kalecilerle böyle maceralara çıkılmaz. bir kere kalecine rağmen şampiyon oldun diye her sene bunu zorlamaya ne gerek var. ben takımı beğeniyorum sezon genelinde, iyiye gideceğini düşündüğüm bir takım. ama yazıktır, günahtır şu kaleci rotasyona emanet edilir mi bu takım. altyapı oyuncularıyla fantezi yapılacak yer midir kale. bu ligde kalecisi sayesinde şampiyon olmuş takımlar oluyor. şu an sorun formsuzluk filan değil ki, ersin'in zatern bu yükü kaldıramadığı açıktı. emre bilgin zaten yaş olarak bence kaleye koyup ancak harcayabileceğin bir çocuk. çocuklara da yazık. bunlarla devam edelim diyenler bu çocukların da kariyerlerini bitiriyorlar haberleri yok, akıllarınca savunurken.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

josej gedson muleka rosier weghorst ne istersen var topu topalli duhan felan bunlara bırakıyoruz net salaklık

Çevrimiçi sEuL

30 kere oyun durdu heralde, iki dakika topta oynanmiyor kodumun liginde.

Çevrimiçi Talisca1903

Josef, Nkoudou ve Muleka aksiyorlar. Dakika 30 Nkoudou 3 kez ofsayt’a dustu. Muleka gol tehlikesi ama sag kanatta olmuyor.

Josef daha hizli dusunmeli top ayaktayken. Salih 6’da oynarken daha uretken oluyoruz.
sürekli defanstan uzun oynuyoruz normal

Çevrimiçi murat baltacı

Josefi atacak fener maçı var Allah'ın belaları bilerek yapıyor
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Mehmet57

sürekli defanstan uzun oynuyoruz normal

Sebeplerinden biri Josef’in o mevkiye sakinlik getirememesi. Gecen hafta da soylemistim, oynamak istedigimiz oyunda Josef’e yer yok aslinda.

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat baltacı

Nkoudu muleka Cenk kasıtlı weghorsta atmıyor weghorst bomboş yaptığı ortaya bak mulekanin
BeŞiKtAşK

Etiketler: