6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir
6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir

Beşiktaş Forum|6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir Tarih : 12.09.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Ceyhun Sesigüzel - Kemal Yılmaz - Kadir Sağlam VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir  [Okunma sayısı 14903 defa] 6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir

Çevrimdışı tuncaboylu

Hahaha, abi kusura bakma şaka gibisin.
Şu maçta Emre' ye ismiyle tek satır söylemeyip hala Ersin' e laf çakıyorsun ya pes!
Sen daha dur, kaleye Mert geçince göreceğiz konuşulanları.

Geçen sene yapmamışız gibi, yine aynı şeyi deneyeceğiz.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

tekrar başladık mı şenol valerien felan yapmayın şunu bölmeyin taraftarı
Bölme değil! Adam Ersin ile şampiyon oluyor Aboubakar diyor. Gomez, Sosa, Talisca ile şampiyon olan tese eskisini övüyor.  İnteresting

Çevrimiçi murat baltacı

Mhk algoritma diye bi saçmalık uydurdu, biz atamadık, bilgisayar atadı saçmalığıyla yırtacaklarını sanıyorlar!
Madem bilgisayar atıyor torbadan çekelim kendimiz herkes kaderine razı olsun
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı tuncaboylu

Hakem (...) dışında hiç bir şeye takılmaya gerek yok.
Hocanın Necip'i hemen çıkarması bile otoritesini ve basit hataya tahammülsüzlüğünü gösteriyor. Kimse oyuncuyu kaybeder falan demesin ağır konuşurum.
Şu çok net hoca hiç bir şeyde takılı kalmıyor.
Muhtemelen Ghezzal gelir, Redmond sola geçer kaldığımız yerden devam ederiz.
Ghezzal Redmond kanatlarıyla bu oyunu oynayamayız.

Weghorst-Muleka-N'koudou ile yaptığımız ilerideki 3'lü pres olmaz bir kere.

N'kodou gibi kanada inip oyunu açacak adam da olmaz elimizde, Muleka gibi Weghorst 'un indirdiği topları vuracak adam da.

O üçlüyle başka bir oyun oynanır, onu da İsmael oynatabilir mi bilmem.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Savunduğun Senol'un Gomez, Sosa, Talisca ile şampiyon olması gibi mi ? Komik.
Şenorcu da olduk hadi bakalım :))

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ghezzal Redmond kanatlarıyla bu oyunu oynayamayız.

Weghorst-Muleka-N'koudou ile yaptığımız ilerideki 3'lü pres olmaz bir kere.

N'kodou gibi kanada inip oyunu açacak adam da olmaz elimizde, Muleka gibi Weghorst 'un indirdiği topları vuracak adam da.

O üçlüyle başka bir oyun oynanır, onu da İsmael oynatabilir mi bilmem.

Redmond sağ ayaklı soldan içeri katederek ortalığı karıştırır ayrıca oyun görüşü ve aklı Nkodou' nun fersah fersah önünde.
Sağ tarafta da Ghezzal oynar, Mulebakar'ı da Weghorst'un arkasında oynatırız. Dele oğlan gelirse duruma bakarız.
Ayrıca Rosier'i de ara ara kesip kendine getirmek lazım, laubali hali hiç çekilmiyor.

Bölme değil! Adam Ersin ile şampiyon oluyor Aboubakar diyor. Gomez, Sosa, Talisca ile şampiyon olan tese eskisini övüyor.  İnteresting

Aboubakar diyorum evet Şenor da onun sayesinde şampiyon oldu. Lakin sen beni başkasıyla karıştırıyorsun. Ben hocadan memnunum, oynadığımız oyundan da mutluyum. Sıkıntı kalede.

Evet, o Ersin.

Eskiden uzaktan gelen herşeyi yiyorduk, şimdi gelen her şeyi yiyoruz.

Emre’den umutluydum ama yok. Paf takımı kalecisi olur ancak. Mert zaten kova. Kalecimiz yok gelen her topu yiyoruz.

Çevrimdışı matias_27

Masuaku ya laf söyleyenler en iyilerinden biriydi. İyiydik kotu değildik bazen ne yapsanda hissedersin kazanamayacagini bugün de onlardan bi gundu. Emre kaleci felan değil ersin de iyi değil ama emre ersinden de kotu
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimiçi murat baltacı

Redmond da aradığımız tipte adam değil.

N'koudou 'ya alternatif arıyorsan, fuleli çizgiye inebilen adam alacaksın.

Gidip Ghezzal'a alternatif oyun kurucu kanat almışlar.
Tamda aradığımız adam nkoudu bizim oyuna ters zaten oyunu genişletiyor gereksiz işlere giriyor ortaları kötü ghezal radmond yap weghorst muleka durduramazlar
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı aunt minnie

Özeti bir daha izledim girmediğimiz türden pozisyon yok.İkinci yarı ağzının içine basmışız Başakşehirin.Şurda oyunu ve hocayı gömenler kalabalık yapmasın hiç.Dışardan izlesinler takımı.Şu maçın 0-1 bitmesi mucize

Çevrimiçi murat baltacı

Emre’den umutluydum ama yok. Paf takımı kalecisi olur ancak. Mert zaten kova. Kalecimiz yok gelen her topu yiyoruz.
Bu işin sonu alt yapıdaki çok yetenekli dedileri Emir Yaşar bı çocuk daha vardı onlara kadar gider. Yaz boyunca yazdık kale sıkıntı olacak deneyecekleri deneyip potansiyel bir kaleci daha bulalım Altay gibi tutarsa rahat ederiz diye.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Orhan_

Redmond da aradığımız tipte adam değil.

N'koudou 'ya alternatif arıyorsan, fuleli çizgiye inebilen adam alacaksın.

Gidip Ghezzal'a alternatif oyun kurucu kanat almışlar.

Bence redmond nkuduya alternatif degil aksine oyun icin gerekli tipleme. Nkudu kanat bekini oyuna sokmuyor hem oyun anlayisi olarak hem de oyun akli olarak. Redmond ile oynadigimizda masuakuyu atak icinde daha cok gorebiliriz.
Nkudu dedigimiz adam 4 senedir ayni terane. 1 mac var 3 mac simarik 6 mac sakat.

Çevrimdışı goktasoktay

Özeti bir daha izledim girmediğimiz türden pozisyon yok.İkinci yarı ağzının içine basmışız Başakşehirin.Şurda oyunu ve hocayı gömenler kalabalık yapmasın hiç.Dışardan izlesinler takımı.Şu maçın 0-1 bitmesi mucize
Aklın yolu bir  +41903

Çevrimdışı tuncaboylu

Tamda aradığımız adam nkoudu bizim oyuna ters zaten oyunu genişletiyor gereksiz işlere giriyor ortaları kötü ghezal radmond yap weghorst muleka durduramazlar
İki tane içe giren kanatla kapalı savunmaları açamayız. Oyun çok sıkışır.

Redmond'u beğendim. Bu akşam fazla üzülmedim bu oyun bizi şampiyon yapmaya yeter.

Çevrimdışı aunt minnie

Nkodou’yu gereksiz gömüyorsunuz.Adam topu aldığında 3’lü sıkıştırma geliyor.İçlerinden geçmek için Ronaldo olması lazım.Tek eleştirebileceğimiz nokta bitiriciliği.Bugün 3 tane net pozisyonu hiç etti.

Ben size söyleyeyim bu takımın sakatlanmadığı sürece en son değişecek oyuncularından biri Nkodou.

Nathan Redmond net bir çizgi oyuncusu değil.Nkodou-Ghezzal,Nkodou-Muleka izleyeceğiz bu sene.Redmond hamle oyuncusu olur uzun bir süre.

Ayrıca Muleka oyunda kalsaydı Cenk’in saçmaladığı pozisyonlardan birini atardı içeri

Çevrimiçi mayguntr

Nkodou’yu gereksiz gömüyorsunuz.Adam topu aldığında 3’lü sıkıştırma geliyor.İçlerinden geçmek için Ronaldo olması lazım.Tek eleştirebileceğimiz nokta bitiriciliği.Bugün 3 tane net pozisyonu hiç etti.

Ben size söyleyeyim bu takımın sakatlanmadığı sürece en son değişecek oyuncularından biri Nkodou.

Nathan Redmond net bir çizgi oyuncusu değil.Nkodou-Ghezzal,Nkodou-Muleka izleyeceğiz bu sene.Redmond hamle oyuncusu olur uzun bir süre.

Ayrıca Muleka oyunda kalsaydı Cenk’in saçmaladığı pozisyonlardan birini atardı içeri
3'lu sıkıştırma geliyorsa bostaki bekine pas atsin kafasini kaldirabilirse? Redmond ters ayagiyla ters kanatta oynarken kac tane net pas atti tehlike olusturacak.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sıkıntı da o. Bugün kaç defa Masuaku aradan salmak için bekledi ama beyzade Masuaku'nun yanına gelip top alıp 3 kişiye dalıyor.
Biraz kafası çalışsa 3 kişiyi topsuz ekarte edecek ama işte Allah hem akıl hem yeteneği aynı oranda vermemiş.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu arada unutulmasın biz sağ açık aramadık. Hoca özellikle sağ ayaklı sol kanat istedi.
Redmond'un yeri belli yani.

Çevrimdışı Nartallo

Bu ligde bizden iyi top oynayan takım yok, 4 tane net pozisyonumuz var altıpas ve çevresinde...

Ha bizden kötü kalecisi olan takım da yok bu ligde...

Bu kadar insanın kaderini çömez iki tane kaleciye bırakmak tamamen işbilmezlik...

Ersin'i Emre'si yok bu işin, Ersin'in yediklerini Emre, öbürünün yediklerini beriki yer...

Bu çocuklar kaleci olurlar 28-30 yaşında... Ama olan bizim senelere olur...

Çevrimdışı Talisca1903

Emre çok şaşırttı beni Ersine kızıyorduk hareketsiz kalıyor diye buda aynı kaleci kütük gibi düşermi yahu bir adam at uç zaten senin sağını saiis  komple kapatmış vuracağı yer belli yazık

Merte formayı verip İstanbul maçıyla devam etmeliyiz Josef gedson varken de berkay felan gibi maceralara da gerek yok 5 li savunma yaptık sayesinde orta sahada ondan sonra gedson kötü gözüküyor delle ali bile olsa yenmiştik çok rahat hatta berkay çıkarıp radmond koysakta tamamdı çok yazık oldu hazmedemedim şu aptalca yenilgiyi

Etiketler: