5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş
5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş Tarih : 04.09.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Kerem Ersoy - İbrahim Çağlar Uyarcan - Bahattin Șimșek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 13907 defa] 5. Hafta Ankaragücü 2-3 Beşiktaş

Çevrimdışı Kursad_Duran

Oğuzhan açıklama yapmış. Beni günah keçisi yapmak istiyorlar demiş. İddialar yalanmış.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Kursad_Duran

Çevrimiçi BlackEagle16

Bırakın bu boş lafları, ayakları.
İyi yapmış eline sağlık.
Ne demek boş laf ne demek ayak bu nasıl üslup !!!
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi levitate

adam düz duruyor gelip dalıyor
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi BlackEagle16

Yalnız öyle kırmızı kartı o mhknin bir yerine monte ederler. Onun bunun evladı gelip uçan tekme atıyor, belki bıçak var üstünde kendini ve arkadaşlarını korudu diye Josefi atamazsın. Öyle hakemi de omuzlardan tutup silkmek gerek bir kendine gelsin diye!

Buna hemen itiraz gelmeli, artık bokunu çıkardılar bu işin!
Pazartesi bu konu ile alakalı başkandan tine bir TFF çıkarması bekliyorum
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yalnız arkadaşlar Salih çok ucuz atlatmış. Cenk kazara araya girmese beline ciddi bir darbe alacakmış.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı DieForYou1903

Dele alinin sakatlığı ciddi değildir inşallah.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı goktasoktay

Yalnız arkadaşlar Salih çok ucuz atlatmış. Cenk kazara araya girmese beline ciddi bir darbe alacakmış.
Ciddi sakatlanabilirdi gerçekten. Ben düşündükçe Allah korumuş diyorum. Jilet, bıçak vs kesici bir aleti kesin vardır bu tipin. Ya birine bişey yapsaydı!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Nazım Ar

Kerem neden oyuna girmedi acaba, ben umutluyum o çocuktan ileride top tutabilirdi.

Bu arada Ersinden Beşiktaşa kaleci olmuyorsa Emre kardeşimizden hiç olmaz. Benim izleyip de hatalı goller yediğine şahit olmadığım maçı yok. Ersinin ilk senesini mumla ararız ona güvenip sezona giriyorsak. Pişene kadar ligden kopartır adamı.

Çevrimdışı goktasoktay

Şu mulekaya yaptığını görmemiştim. Ellerinden geleni yaptılar ama bizimkiler uymadılar iyi ki

Çevrimiçi Necmi

Şu mulekaya yaptığını görmemiştim. Ellerinden geleni yaptılar ama bizimkiler uymadılar iyi ki
bu sefer bein pozisyonları gizlemedi atakan sürekli maç boyu bizden oyuncu attırmaya uğraştı
Böylelerine söylenecek kelime bellide

Çevrimiçi Necmi

Şu maçı sakin geçip 3-0 kazanıp dönsek bu kadar zevk almazdım
İçlerine oturmuş fena acıttık
Böyle maçları kazandığında takım bütünleşir bize kötülük etmiyorlar tersine güç veriyorlar camia takım yönetim kenetlenir böyle durumlarda

Çevrimiçi mellfred

Şu maçı sakin geçip 3-0 kazanıp dönsek bu kadar zevk almazdım
İçlerine oturmuş fena acıttık
Böyle maçları kazandığında takım bütünleşir bize kötülük etmiyorlar tersine güç veriyorlar camia takım yönetim kenetlenir böyle durumlarda
ölümüne bilenmişlerdi 2 sene kendilerine gelemez müptezeller

Çevrimiçi Necmi

ölümüne bilenmişlerdi 2 sene kendilerine gelemez müptezeller
😂

Çevrimdışı murat baltacı

Böyle rezil atmosferde böyle çirkef sahtekar rakiple oynayıp hem galip gelmek hem tahriklere kapılmamak çok önemli müthiş bir galibiyet oldu ama böyle bir iki maç daha olursa hem takımı etkiler hemde sezon sonu oyuncular kalmak istemez

Emre şansını kullanamadı kiralık verilip gözlemlemek lazım hem maç ritmi yakalar hem hatalarından ders alır gelişebilir.

Neciple bu işin olmayacağı belli oraya net stoper almak lazım Emrecanı hemen kızağa çekti hoca bir iki maç daha şans vermeliydi Necip orjin stoper olmadığı için hem gol yediriyor hem pozisyon hatası yaparak yanındaki adamları bozuyor.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Nartallo

Kaleyi bulan iki şutu da ağlardan almışız...

Bu takım her maç üç gol atamaz...

5 maçta kaleyi bulan 12 şutun 7'si gol olmuş... Kaleye bidon koysak bu kadar olurdu zaten...

Çevrimdışı Orhan_

Geçirmek: Geçme işini yaptırmak, geçmesini sağlamak,
Saplamak: Hızla batırmak,
Sokmak: İçine veya arasına girmesini sağlamak,
Kaymak: Düz, ıslak, donmuş veya kaygan bir yüzey üzerinde sürtünerek kolayca yer değiştirmek,
Çakmak: Vurarak sokup yerleştirmek.

Kaynak: Türk Dil Kurumu

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Kerem neden oyuna girmedi acaba, ben umutluyum o çocuktan ileride top tutabilirdi.

Bu arada Ersinden Beşiktaşa kaleci olmuyorsa Emre kardeşimizden hiç olmaz. Benim izleyip de hatalı goller yediğine şahit olmadığım maçı yok. Ersinin ilk senesini mumla ararız ona güvenip sezona giriyorsak. Pişene kadar ligden kopartır adamı.
Bir maç da içeride oynamak için kredisi var ama hiç iyi sinyaller vermedi henüz.

Çevrimdışı goktasoktay

Yahu ne fevri taraftarız. Emre kaleye kaç maç geçti? Adamı hemen kestiniz. Bir söz vardır, bir çiçekle bahar gelmez diye. Bence söylenilenin aksine daha önce kaleye geçtiği birkaç maçta çok da iyi sinyaller vermişti. Çok genç, zor deplasmandı, biraz daha görmek lazım. Bence ersinden çok daha iyi bir kaleci (ya da olacak zamanla).

Etiketler: