2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş
2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş Tarih : 14.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Yasin Kol - Cevdet Kömürcüoğlu - Ekrem Kan - Muhammet Ali

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 17186 defa] 2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Çevrimdışı Nazım Ar

Tetikçi her faule sarı basıyor adam Enkiduyu biçti ceza sahasında Vara neden gidilmiyor arkadaş?

Çevrimiçi murat baltacı

Hakem facia tetikçi olarak atanmış eksik bırakacak net şu kartların izahı yok
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Çağrı Öz

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Hakem inceden inceye doğruyor.
Başımızda yönetim olsa çıkıp iki kelam eder.

Çevrimiçi levitate

dayağı yiyen weghorst kartı yiyende weghorst cidden doğramaya gelmiş herif
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Abi şimdi ana avrat sovucem vay kitapsizin çocuğu vay

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu hakem bildiğin %100 saflıkta damıtık (...)

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu hakemi sporda şiddet yasası da kurtaramaz ben söyleyeyim. Yol yakınken vazgeçsin.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu hakemin hakemliğini bitirmeyen yönetim kendisi gitsin  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Çevrimdışı beno1903

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı tolga1903

Olm bu adama naptık biz derdi ne lan bizle

Çevrimdışı Gökhan Kurt

3-3-3-3-3

Helal Salih. Bize bu gollerle gel

Çevrimiçi levitate

GOOOOOOL HAKEM KARDEŞ SANA GELSİN
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Çağrı Öz

Salih 10 yıldır beklenen patlamayı yapacak gibi sanki.

Çevrimdışı Nazım Ar

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Renklilere korkuyu saldık

Çevrimdışı tolga1903

Çıkar şu kart görenleri weghorst dahil ciddiyim bir karaktersiz (...) şu emekleri hiç ettirme hoca çıkar

Çevrimiçi murat baltacı

Ulan hakem buda sana girsin seni unutursak bizede yönetimede yazık olsun dk 18 üç sarı kart ahlaksız satılık
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı 38life

Öyle temiz goller atıyoruz ki var'dan döndüremiyorlar. Yoksa o kadar belli ki tüm golleri kıldan, tüyden iptal edecekleri. Bu kadar net talimat verilen maç çok az vardır. Dikkatli olmak lazım. 2-0 şuan avantaj değil. Çok dikkatli olmak lazım.

Hakem çok stresli. Üstlerine nasıl hesap vereceğini düşünüyor, ağlayacak neredeyse.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tolga1903

Öyle temiz goller atıyoruz ki var'dan döndüremiyorlar. Yoksa o kadar belli ki tüm golleri kıldan, tüyden iptal edecekleri. Bu kadar net talimat verilen maç çok az vardır. Dikkatli olmak lazım. 2-0 şuan avantaj değil. Çok dikkatli olmak lazım.

Hakem çok stresli. Üstlerine nasıl hesap vereceğini düşünüyor, ağlayacak neredeyse.

Yemin ederim uzun zamandır görmemiştim böyle bişey ulan 2.ci haftadan neyin talimatı be alçaklar

Çevrimdışı Nazım Ar

Ulan hakem buda sana girsin seni unutursak bizede yönetimede yazık olsun dk 18 üç sarı kart ahlaksız satılık

Hadi savunursun diğerlerini de Weghorst a gösterdiği kötü niyetli.

Çevrimiçi mellfred

18 dk 3 sarı helal olsun delikanlı hakemmişsin

Etiketler: