1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor
1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor

Beşiktaş Forum|1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor Tarih : 06.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Murat Tuğberk Curbay - Kadir Sağlam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor  [Okunma sayısı 12967 defa] 1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor

Çevrimdışı Nazım Ar

Ali Karim 5 dkda bir faul yapıyor bakalım ne zaman kart görecek?

Çevrimiçi Unnamed

Bu Salih, PTT 1. Lig de bile oynamaz o derece kötü

Çevrimdışı XiaoHan

Kartala yapılan faulü biz yapsak garanti kart görürdük
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı 38life

-Necip saatli bomba.
-Salih & Kartal aynı anda sahada olmamalı. (Gerçi ikisinden herhangi biri de sahada olmamalı ama neyse...)
-Ghezzal bu pres oyunu için fazla ağır kanlı, olmuyor...
-Muleka kendini bulamamış gibi görünüyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

çağdaş bildiğin aramızda pas yapıp zaman geçirelim taktiğiyle gelmiş, ileriye gitmiyorlar bile
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kaleci ne zaman sarı kart görecek acaba ?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Şampiyonluğu 3-4 puanla kaçırdıktan sonra bir önemi yok. Lige hazır başlamak zorundasın.

Bir şekilde gol bulup skoru korumak lazım. Benim merak ettiğim geçen sene oyun kurucu defansif orta sahada gayet iyi performans gösteren kartal'ı neden ileride konumluyor bu adam salih daha mı iyi oyun kurucu bilmiyorum ben.

Çevrimiçi levitate

Bir şekilde gol bulup skoru korumak lazım. Benim merak ettiğim geçen sene oyun kurucu defansif orta sahada gayet iyi performans gösteren kartal'ı neden ileride konumluyor bu adam salih daha mı iyi oyun kurucu bilmiyorum ben.
8 oynamayı öğrensin diye herhalde :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Necip'in sanki oyun bilgisi çok iyiymiş gibi sağa sola talimat yağdırması beni ayar ediyor.

Çevrimiçi sEuL

Ulan Salih ordan sutu ceksene kime orta yapiyorsun

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı 38life

Salihin geriden kurmasını istiyor, hep o rolü verdi başından beri.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Weghorts Muleka ikilisinin güzel ikili denemeleri oldu.

Salih ise koca bir 0.

Çevrimiçi sEuL

Necip uyuyor, yonetim stoper neeerde 3 ay oldu

Çevrimiçi levitate

adamlar iki kere geldiler ikisi de necip yüzünden :D

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi mayguntr

Necip her pozisyonda ileri cikip pozisyonunu kaybediyor, arkasi otoban oldu.

Çevrimdışı tolga1903

Bizi bu sene mahvedecek olan tek şey var yabancı sınırı. O kadar çaresiz kalıyoruz ki şu kural karşısında rakiplerimizin yerlileri hep as oyuncu iken biz mecburen oynatiyoruz bu da bizi geriye götürüyor ve çözümü yok bunun gerçekten lanet olsun şu kuralı çıkaranlara

Çevrimdışı MUSTAFA_

Necip açık ara en kötü oyuncu şu anda.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Nazım Ar

Sıkıntılar:

Takımın gol yemesi ve düşmesi rakibin bir şanslı topuna bakıyor, 2 kez karşı karşıya kaldılar bile.

Kötü niyetli bir hakem bizi çok rahat durdurur, 3 tane temiz top kapışımıza faul çalsa 1 sarı çıkarsa diğer kartlar peş peşe gelir o maç gider.

Çevrimdışı fatihsahin

Necip Salih kartal yok şuan

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimdışı 38life

Yenilerden Muleka, eskilerden Ghezzal beklentilerin bir hayli altında şu dakikaya kadar.

Çevrimdışı Nazım Ar

Bizi bu sene mahvedecek olan tek şey var yabancı sınırı. O kadar çaresiz kalıyoruz ki şu kural karşısında rakiplerimizin yerlileri hep as oyuncu iken biz mecburen oynatiyoruz bu da bizi geriye götürüyor ve çözümü yok bunun gerçekten lanet olsun şu kuralı çıkaranlara

Kuralı çıkarandan önce koca Beşiktaşta neden Necip, Salih, Umut, Kenan ve altyapı oyuncularından başka yerli yok bunu da sorgulamalı. Cenk Beşiktaşlı olmasa onu da alamazlardı herhalde.

Çevrimiçi levitate

karimi bizimkileri dövüyor faul yok

Çevrimdışı 38life

Emirhan'dan gelen milyon euro'larla alsınlar işte kaliteli yerli, ne bekliyorlar.

Etiketler: