Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 184636 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi BlackEagle16

Başarıyı sahiplenen yöneticiler, başarısızlıkta ortadan kayboluyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
En çok kizidigim durun bu çık kardeşim konuş deme biz yapaamdik de
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Samet Demir

En çok kizidigim durun bu çık kardeşim konuş deme biz yapaamdik de
Bu yüzden çoğu kişide söyledi Şenol Güneş de gelse başarılı olamayacak diye. Söylenilende oldu. En azından Şenol güneş taparlarda Şenol Güneş'in gelmesi ile anladı ki ana sorun yönetim.

İnşallah yaza kadar teknik ve idari kadro komple revizyona uğrar. Oyuncı grubunda zaten mecburi revizyon olacak kiralık oyuncular ve sözleşmesi bitenler nedeniyle.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

?s=20&t=C7kqaLjB_J3sQPYjMpAorQ

Beşiktaş bunlara kaldıysa vay halimize

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş bunlara kaldıysa vay halimize
O kadar floodun arasında yazdığı hangi yazı yanlış? Ben gelsin kulübü yönetsin demiyorum. En azından adam kaç ay öncesi öngörüde bulunmuş ve söyledikleride kısmen çıkmış. Bu adamın bile aylar öncesinden tahmin edebildiği sorunları ANÇ çözüme kavuşturamıyor. Kavuşturamadığı gibi olumsuz durumlarda ortadan kayboluyor.

Bu arada senden son 2 maçın güzel bir teknik analizini bekliyorum abi.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

Ahmet nur çebi verilen görevi yerine layıkıyla yerine getirdi.işleyen tekere çomak soktu.birçok branşta küme düşürdü veya iddiasız duruma getirdi.borçları 3 e katladı.daha bu adam ne yapsın? futbol kulübünü de mi küme düşürsün?.truva ahmeti anlıyorum görev adamı ne yapsa hakkı var ama ona destek verenleri affedemem.anç nin başarısız bir başkan olduğunu kabul etmiyorum.bunun adı başarısızlık değil  ihanet.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş'ı ChatGPT yönetsin. Vallahi daha iyi yönetir
En azından hızlı karar alır. Bu yönetim gibi iş işten geçtikten sonra hamle yapmaz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Beşiktaş'ı ChatGPT yönetsin. Vallahi daha iyi yönetir
Gayet mantıklı bence.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Mehmet57

Senol ile havlu atacagimiz belliydi. Kazandigi maclarda dahi oyunda hic bir cizgi yoktu, zaten geldigi gibi takimdaki bazi oyunculara takti kafayi.

Olacagi buydu ve oldu. Getirtenler sagolsun.

Çevrimiçi BlackEagle16

Yönetim hala istifa etmedimi ? Arkadaş futbolda havlu atttik baskette küme düşmemeye oynuyoruz ! Bu iş olacak gibi dsgil

Çevrimiçi Samet Demir

Semih Kılıçsoy 13 maçda 15 gol attı şimdiye kadar.

Çevrimdışı Genç

Anç yönetimi çanta toplar çıkar vaziyette. Ancak bahsi geçen 2 + Hürser Tekinoktay, bir fikir sunmuyor mevcut yönetim boklamasıyla hareket ediyor. Söğüş için değil, aidiyet bağıyla arma için iş yapılsın artık.

Çevrimiçi sEuL

Semih Kılıçsoy 13 maçda 15 gol attı şimdiye kadar.

Bugun iki tane daha atti 17 oldu, bizde kalirsa sonu Oguzhan Akgun gibi olur. Belkide kendisi icin en hayirlisi oynayabilecegi bir takima gidip buradan kurtulmak olur.

Çevrimiçi Samet Demir

Anç yönetimi çanta toplar çıkar vaziyette. Ancak bahsi geçen 2 + Hürser Tekinoktay, bir fikir sunmuyor mevcut yönetim boklamasıyla hareket ediyor. Söğüş için değil, aidiyet bağıyla arma için iş yapılsın artık.
Hürser başkan olamaz zaten kardeşim. Bence o kalibre yok onda. Bugün onun bir yazısını paylaştım oda şunun için olacakları aylar öncesinden tahmin etmiş.

Hasan Arat ve Tevfik Yamantürk birleşirse heyecanlanabiliriz. Yoksa hepsi aşağı yukarı birbirinin devamı. Gerçi anç yerine kim gelirse gelsin daha kötüsünü yaşamayız.

Çevrimiçi Samet Demir

https://www.beinsports.com.tr/haber/besiktas-demir-grup-sivasspor-6

İlk yarı oynadığımız Sivas maçı. O maçda bile hocayı eleştirmekle meşguldük.

Çevrimiçi blackeagle35

Ya sosyal medya baskısıyla mı bu kulüpte bir şeyler değişecek. Koskoca Beşiktaş'ta çıkıp yönetimi kongreye zorlayacak bi oluşum yok mudur? Mayıs ayında kongreye gidilmesi gerektiğine dair herhangi bir şüphe var mı? Öyle saçma sapan kontratlarla, saçma sapan kadroyla, amatör branşlarda başarısızlıklarla adeta kaçar gibi kulübü bırakanlar değil de yeni bir vizyon getirecek, para pul edebiyatı yapmadan zirveye oynayacak bir yönetim çok mu zor?

Çevrimiçi BlackEagle16

Ya sosyal medya baskısıyla mı bu kulüpte bir şeyler değişecek. Koskoca Beşiktaş'ta çıkıp yönetimi kongreye zorlayacak bi oluşum yok mudur? Mayıs ayında kongreye gidilmesi gerektiğine dair herhangi bir şüphe var mı? Öyle saçma sapan kontratlarla, saçma sapan kadroyla, amatör branşlarda başarısızlıklarla adeta kaçar gibi kulübü bırakanlar değil de yeni bir vizyon getirecek, para pul edebiyatı yapmadan zirveye oynayacak bir yönetim çok mu zor?
Çok mu zor ??

Çevrimiçi Samet Demir

Şubat ayında kongre var büyük ihtimalle o gün kongrede mayıs ayı için yüksek seçimli olağanüstü kongre yapılması için görüş bildirilcekmiş. Sonuç ne olur tabi muamma..

ANÇyi seçime zorlamak gerekiyor.

[ Son Düzenleme: 05 Şubat 2023, 14:32:41 Samet Demir ]

Çevrimdışı yaço58

aylardan şubat lige havlu attık emeği geçenlere teşekkür ediyorum Anç yi destekledik ancak batırdı ceyhun kazancı kimki bizim futbol aklımız oluyor valerian kim ki bizim hocamız oluyor Beşiktaş bu isimleremi kaldı bugunler bağıra bağıra geldi eğer başka bi vasıfsız son anda takımında kalmasa o hoca olarak geliyordu portekizli şimdi kulupsüz galiba kulübünden kovulmuş sene başı bakıyorsun emrecan kerem atakan gibi adamlara paralar saçıldı devre arası amire 4m verildi amirin ben o kadar katkı vereceğını düşünmüyorum ki 6 numara en önemli mevkilerden şampiyon olduğumuz sezonlarda prime atiba ve prime josef gibi adamlar vardı 6 numarada elimizde gedson gibi değerli bir parça varken sağlam bi orta saha yerine anadoludan topçu almak yine bu zihniyet ile olurdu gerçekten yazıklar olsun bumu sizin vizyonunuz niye kimse çıkıp açıklama yapmıyor anç nerede ceyhun nerede emre kocadağ nerede bugun 7 de 7 yapmış olsak hepsi sıraya dizilirdi konuşmak için yerlerine kim gelecek onuda bilmiyorum ama takımımızı bu halde görmek içimizi acıtıyor bu olmamalı  bu kadar kötü yönetilemez bir kulüp baskette küme düşüyorsun futbolda yarışta yoksun 2 senedir ee ne olması lazım gitmeniz için

Çevrimiçi levitate

gs zaniolo çözmüş, 22 milyon euro diyorlar uefa'dan 5 yıl men yiyeceğimi bilsem bile o parayı verirdim öyle bir oyuncu

bizde 19 milyon euro harcamışız bu sezon, stat isim sponsorluğu derken kulübe yine ciddi bir para gelecek ve bu yaz döneminde de bu kadar para harcayacağız

bari istifa etmiyorsunuz işi bilen birini getirin doğru düzgün harcasın şu parayı. ck denedi ve olmadı, plan program dediği şey borini falan çıktı hiç gerek yok
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bu yıl en çok verim aldığın adam gedson ve sen 6 milyon + %50 pay verdin. adam iyi oynuyor + portekizli ve menajerlerle bağlantılı, şunları düşünüp az kafayı çalıştırsan fulham ya da wolverhampton'a 30'a falan satarsın

amaaa sen 3-4 milyonun hesabını yaptığın ve tam haklarını alamadığın için belki 15 milyon eurodan mahrum kalıyorsun. bu işler adam akıllı para harcamadan olmuyor artık, beşiktaş'ın parasını düşünen adam bunların planını yapıp ona göre hareket eder ama bizimkilere göre 5 m bonservis vermeyip 3.5 m maaş + bir dünya prim vermek daha mantıklı

artık bu işler para harcamadan olmuyor, bak fb daha geçen 20 yaşında elemana 8.5 verdi, en kötü 15'e falan satar parasını çıkartır
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bak mesela sao paulo'dan 21 yaşında bir sol bek ile ilgileniyormuşuz, hani masuakudur umuttur bunlarla uğraşacağına böyle hamleler yapsan sana ne zararı dokunur? belki eleman iyi oynar bir yere 6-7'ye satarsın

şimdi masuaku iyi oynuyor eyvallah ama maddeden dolayı mecbur bonservisini alacağız, sonra maaşı yüksek diye ileride bedavaya elden çıkartacağız :D

umut'a 1.5 m vermişsin mesela, camiada adamı beğenen yok :D para çöpe gitti desen yeridir

Çevrimiçi Talisca1903

bak mesela sao paulo'dan 21 yaşında bir sol bek ile ilgileniyormuşuz, hani masuakudur umuttur bunlarla uğraşacağına böyle hamleler yapsan sana ne zararı dokunur? belki eleman iyi oynar bir yere 6-7'ye satarsın

şimdi masuaku iyi oynuyor eyvallah ama maddeden dolayı mecbur bonservisini alacağız, sonra maaşı yüksek diye ileride bedavaya elden çıkartacağız :D

umut'a 1.5 m vermişsin mesela, camiada adamı beğenen yok :D para çöpe gitti desen yeridir
masuakunu ortası yok bazen bazen iyi bazen patlıyor Erdoğan gibi yeteneksiz pas pas etti kesinlikle alınmamalı
Adriano görmüş adamız buna mı fit olacağız
Akıl tutulması yahu Amir gelsin borini gelsin bunlar zaten 4-5 yıldır Anadolu’da oynayan adamlar scouting diye naralar atıyorsunuz bu mu scouting hayatımda gördüğüm en berbat oyuncu seçimleri
Lütfen bırakın yeter kusma geldi  Amir mi kurtaracak bizi Borini mi yoksa Kevinle sözleşme uzatmak mı

Çevrimiçi Talisca1903

Hiç kimseyi almasın bunlar yeter kiralıklar gitsin yeni yönetim yeni futbol aklı gelsin bjnlar çer çöp doldurmaya devam edecek yoksa

Çevrimiçi Talisca1903

Boriniyi Karagümrük maçından önce alsan bir anlamı vardı şimdi ne demeye alacağız lig bitmiş 5 puan kayıp yaşamışız hiç gerek yok panik transferlerine yazım bakılır

Çevrimdışı COB

Yönetim zaten gidici, o yüzden transfer yapıp ne külübe ekstra maliyet getirin, ne de gelecek olan yönetime zorluk çıkarın.

Yeni sezonda bu yönetimi görmemek ümidiyle...

Etiketler: