Beşiktaş 1-2 Kayserispor / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final
Beşiktaş 1-2 Kayserispor / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-2 Kayserispor / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Skor : Beşiktaş - Kayserispor Tarih : 02.03.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-2 Kayserispor / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final  [Okunma sayısı 12919 defa] Beşiktaş 1-2 Kayserispor / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
8 [%80]
Kayserispor
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimdışı mrred

iki versen üç oyuncunun parası altı eder bu parayada takım kurarsın amaç takım kurmaksa hatta bana versinler o parayı yarısınıda arttırırım  ama sonrasına karışmam
abi transferler fiyasko onu kabullenin artık ben transferin bittiği gün söylemiştim gerekçelerim aslında çok basit Türkiye

liginde hiçbir oyunuya 2 milyondan fazla para veremezsin bizim ligin öyle bir değeri yok. Transferler yapılırken herkes

şampiyonlar liginden galibiyet alırsak maaşı çıkar kafasındaydı

Yahu galibiyet illa marka oyuncularla mı alınıyor ? Bizim böyle bir lüksümüz yok . Ben artık marka topçu falan istemiyorum

hiç bilmediğim adamları getirsinler fiyatı maaşı şişmiş adamla ne işimiz var.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı caner.eryigit

Hoca anadoludan kontrat kapma peşinde.
Gençleştirme ayağı fln hopp aynı tas aynı hamam.
Oynat abi Emirhan serdar dibin dibini görmüşüz daha kötü olmaz
Resmen şamar oğlanına döndük hakemler hiç bizi iplemiyor penaltıyı vermemek için kırmızıyı iptal ettiler.
Bu melek yüzlü şeytan hala bizim maça gelebiliyor.

Çevrimdışı Talisca1903

abi transferler fiyasko onu kabullenin artık ben transferin bittiği gün söylemiştim gerekçelerim aslında çok basit Türkiye

liginde hiçbir oyunuya 2 milyondan fazla para veremezsin bizim ligin öyle bir değeri yok. Transferler yapılırken herkes

şampiyonlar liginden galibiyet alırsak maaşı çıkar kafasındaydı

Yahu galibiyet illa marka oyuncularla mı alınıyor ? Bizim böyle bir lüksümüz yok . Ben artık marka topçu falan istemiyorum

hiç bilmediğim adamları getirsinler fiyatı maaşı şişmiş adamla ne işimiz var.
o farkl bir olay devre arası golcü almadan geçtiler Gedson marka değil mi yani şu takımda olsa çok büyük fark yaratırdı gittilerRizeye verdiler anlamak mümkün değil marka golcü alırsın iş yapar Talisca gelse almazmısın her maç yazıyor adam

Çevrimiçi Necmi

Bu arada iki goldede montero kadar kaleci hatasıda var ikisinide kapattığı köşeden yedi hele ikinci golde bir kaleci öyle götü üstüne atlarmı topun geldiği yöne atlasa geriye oturacağı yerde o top ona çarpar o resmen oturdu bunuda çok yapıyor ilk golde ceza sahası dışından vuruluyor kapattığı köşeye üstelik ve topa yetişemedi çünkü geç jeton düştü ama bu kadar beceriksizle oynayınca montero ve ersini günah keçisi yapmayalım sıfır gol sıfır asistle oynayan topa kız çocuğu gibi vuran adamla oynuyoruz herhangi bir maçta gol bulmamız mucize hadi bulduk ikinciyi bulmamız imkansız zaten neyse bu sene bitti geçmiş olsun bu takım avrupa kupalarına falan katılamaz başkanın gönlünde bununla devam etmek varmış hoca bile demeye ağzım varmıyor alt yapıdan neden adam çıkmıyor artık bellidir herhalde

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu arada iki goldede montero kadar kaleci hatasıda var ikisinide kapattığı köşeden yedi hele ikinci golde bir kaleci öyle götü üstüne atlarmı topun geldiği yöne atlasa geriye oturacağı yerde o top ona çarpar o resmen oturdu bunuda çok yapıyor ilk golde ceza sahası dışından vuruluyor kapattığı köşeye üstelik ve topa yetişemedi çünkü geç jeton düştü ama bu kadar beceriksizle oynayınca montero ve ersini günah keçisi yapmayalım sıfır gol sıfır asistle oynayan topa kız çocuğu gibi vuran adamla oynuyoruz herhangi bir maçta gol bulmamız mucize hadi bulduk ikinciyi bulmamız imkansız zaten neyse bu sene bitti geçmiş olsun bu takım avrupa kupalarına falan katılamaz başkanın gönlünde bununla devam etmek varmış hoca bile demeye ağzım varmıyor alt yapıdan neden adam çıkmıyor artık bellidir herhalde

abi azmine hayranım  :lol:

Çevrimdışı Talisca1903

önder hocayla 2. liği kovalayamayız biliyoruz en azından gençleri bir iki oynatsa Semih felan denenebilr

Çevrimdışı tuncaboylu

iki versen üç oyuncunun parası altı eder bu parayada takım kurarsın amaç takım kurmaksa hatta bana versinler o parayı yarısınıda arttırırım  ama sonrasına karışmam
6'ya kuracağın takımla en fazla ne olurdu?

CL'de sıfır çekerdin, liderden 20 puan fark yerdin, Türkiye Kupası'ndan elenirdin.

Çevrimdışı levent14

hulk'u alacağımıza alex'i aldık sergenin haklı olduğu ender konulardan

Hulku almış olsaydık gecen yıl 4 hafta önceden şampiyonluğu ilan ederdik bu yılda yarışın içindeydik o kadar net söylüyorum...

Çevrimdışı Talisca1903

Hulku almış olsaydık gecen yıl 4 hafta önceden şampiyonluğu ilan ederdik bu yılda yarışın içindeydik o kadar net söylüyorum...
bu senenin hulkuda suarez alıp geleceksin lacazate felen uymaz bize suarez +cenk yada burak

Çevrimiçi Necmi

abi azmine hayranım  :lol:
azimle ne alakası var oturun izleyin abicim ben beşiktaşlıyım bir oyunca iyi olsa neden kötü diyeyim romantizmle başarı gelmez benim derdim genç yetiştirmek değilki beşiktaş gibi bir takımda genç oyuncu gerçekten çok iyiyse anca oynayabilir pırıl pırıl parlaması gerekiyor biz beşiktaştan gönderilse ikinci ligde takım bulamayacak oyunculara yıldız muamelesi yapıyoruz neden alt yapıdan geldiği içinmi
Bir oyuncu beşiktaş formasını hak ettiği için giyer alt yapıdan geldiği için değil madem genç oyuncuya şans vermek istiyorsun o şansı hak edenleri neden kulübede tutuyorsun o zaman mesela can bu necipin yaptığı neyi yapamıyor suçu ne bizim alt yapıdan çıkmamasımı 40 yaşındaki atibaya doksan dakika tek başına orta saha teslim etti adam atiba çok iyiydi bu arada

Çevrimiçi Necmi

6'ya kuracağın takımla en fazla ne olurdu?

CL'de sıfır çekerdin, liderden 20 puan fark yerdin, Türkiye Kupası'ndan elenirdin.
yada küme düşerdin onu unutmuşsun

Çevrimdışı caner.eryigit

2 tane buz gibi penaltın verilmedi
Renklilere çalınanlara bak bize verilmeyenlere bak.
Valla billa şaka gibi

Çevrimiçi Necmi

önder hocayla 2. liği kovalayamayız biliyoruz en azından gençleri bir iki oynatsa Semih felan denenebilr
dalgamı geçiyorsun 😂 ne ikinciliği biz 15 haftadır bir puan önümüzdeki feneri geçememişiz daha konya ile olan beş puanı eritenilirmiyiz dört olmaz ama daha yüksek olabilir ben bıraktım maç kazanmayı artık gol atabilirmiyiz acaba diye bakıyorum maçlara

Çevrimiçi sEuL

Semih'i falan gectim, daha elinde olan Serdar'i Emirhan'i kullanamiyor. Hadi Emirhan'ida gectim, elinde Guven var ama gidip Kenan'i tercih ediyorsun.

Oynadigi 25 macta Kenan sana ne verebildi? Bir tane gol atamadi adam, futbol IQ'su yerlerde - nerede duracagini bilmiyor - onune pas istiyor sonra onune atilan topa kosamiyor, topla dribbling yok, rakibi eksiltme gibi yetenegi yok, sirti donuk oynayamiyor, pas kalitesi vasat liste uzarda gider....

Hele bugun ilk yarida kaleci ile karsi karsiya cektigi bir sut var - her mac en 2 pozisyonu var oyle. 3 yasindaki cocuk sanki kaleci alistiriyor, 2. yaridada birebirde ilk kez rakibini gecmeye calisti topun ustune basip dusuyordu neredeyse.

Onun icin Semih falan cok zor o isler, daha yedek klubesindeki Serdar'dan, Guven'den, ve Emirhan'dan yararlanamiyor herif.

Bu sezon mahvoldu diyoruz ama daha onemlisi onumuzdeki sezonuda kaybediyoruz yavas yavas.

Çevrimiçi Necmi

2 tane buz gibi penaltın verilmedi
Renklilere çalınanlara bak bize verilmeyenlere bak.
Valla billa şaka gibi
eli diyorsan o penaltı değil ikincisi bana görede penaltıydı zaten sahada olan hakem maç başlamadan maçın gidişatını belli etmişti kendimize dürüst olalım o pozisyon omuz omuza mücadele değil kırmızı doğruydu bence omuzu koyup indirdi rosierinki yanlıştı ama rosierde kendini atsın diye hakemi zorladı resmen

Çevrimdışı MUSTAFA_

Biz bu adamı niye takımın başına getirdik? Takım kendi kendine de oynardı.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı tuncaboylu

yada küme düşerdin onu unutmuşsun
Alex, Batshuayi ve Pjanic sayesinde mi kümede kalıyoruz?

Kadro o kadar kötüyse, bu adamları eleştirmeyelim o zaman.

Çevrimdışı mrred

Alex, Batshuayi ve Pjanic sayesinde mi kümede kalıyoruz?

Kadro o kadar kötüyse, bu adamları eleştirmeyelim o zaman.
Nani van persie diegolu kadro vardı karşımızda

serdar kurtuluş ismail köybaşı ve tolga zengin ile şampiyon olduk yaw

daha ötesi mi var. Bu 3 oyuncunun maaşlarının ederi taş çatlasın 600 bin falandır. Bizi iyi söğüşledir.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

Nani van persie diegolu kadro vardı karşımızda

serdar kurtuluş ismail köybaşı ve tolga zengin ile şampiyon olduk yaw

daha ötesi mi var. Bu 3 oyuncunun maaşlarının ederi taş çatlasın 600 bin falandır. Bizi iyi söğüşledir.
Yav abi hep maaş diyorsun da. Gomez örneği de var. Keza talisca, abubakar. İyi adama iyi para verirsen sıkıntı olmaz. Karşılığını alırsın. Veteran arama çok para verdiğimiz transferler sıkıntı yarattı. Bence yüksek bonservis düşük maaşlı oyuncu almalıyız. Maaş ne kadar artarsa satmak o kadar zorlaşıyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Maaş, yaş, yerli, yabancı benim futbolcu kıstasımı bunlar oluşturmuyor
Getir Taliscayı maaşını felan kimse konuşmaz çünkü takır takır atacak kesin bu Gomez 5+ bonus alıyordu kim sorguladı kimse çünkü adam Kiralık katil gibiydi takır takır attı görevini yaptı
Bizim asıl kaybımız iş yapmayanlar Salih,Kenan ,Töre bunlara 100 de versen fazla çünkü hiç bir işe yaramıyorlar
Salih Kenan Topal Töre bu dördüne nerden baksan 3 vermişizdir bu 3 taliscaya ver hakkını versin artık gibi yapan futbolcu görmek istemiyorum

Çevrimdışı mrred

Yav abi hep maaş diyorsun da. Gomez örneği de var. Keza talisca, abubakar. İyi adama iyi para verirsen sıkıntı olmaz. Karşılığını alırsın. Veteran arama çok para verdiğimiz transferler sıkıntı yarattı. Bence yüksek bonservis düşük maaşlı oyuncu almalıyız. Maaş ne kadar artarsa satmak o kadar zorlaşıyor.

Ben sana bir sürü yanlış örnek sayarım

Negredo (Real gördü gelsin holeyyyy)
Love (Gol kralı oldu gelsin holeyyyy)
Batsman (Premier lig görmüş gelsin holeyyy)
Alex (60 milyona transfer yapmış holeyyy)
Pjanic (Transfermarktte değeri 60 milyonmuşmuş bak sen şu işe te allahım ya)
Lens (rakibin en iyi oyuncusu gelsin holey)
Ljajic (Roma inter görmüş gelsin holeyyy)
Vidayı falan saymıyorum şaka gibi stopere falan 3 veriyoruz
Pepede 5 falan vermiştik demi öyle bir şeydi
Karius (Liverpool görmüş gelsin holeyyyy)

Bu  adamlardan zararımız kaç paradır düşünmek bile istemiyorum. Tahminim en az 70 milyon euro
Gomez talisca aboubakar tuttu tutmayan 9 oyuncu var onu ne yapcaz

Daha Boykoları mitrovicleri falan saymıyorum ama en azından bunlardan zarar ettik.

Düşük maaşlı genç ve gelişime müsait oyuncu alcaksın. Kendi liginde 20 gol atmış santrafor almıcaksın ulan onu herkes görüyor zaten. Sen 5 atanı alcan ama bu adam şu oyun planında sanki daha fazla atar öngörüsünde buluncan . Bizim hazır oyuncu alma lüksümüz artık yok
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

Ben sana bir sürü yanlış örnek sayarım

Negredo (Real gördü gelsin holeyyyy)
Love (Gol kralı oldu gelsin holeyyyy)
Batsman (Premier lig görmüş gelsin holeyyy)
Alex (60 milyona transfer yapmış holeyyy)
Pjanic (Transfermarktte değeri 60 milyonmuşmuş bak sen şu işe te allahım ya)
Lens (rakibin en iyi oyuncusu gelsin holey)
Ljajic (Roma inter görmüş gelsin holeyyy)
Vidayı falan saymıyorum şaka gibi stopere falan 3 veriyoruz
Pepede 5 falan vermiştik demi öyle bir şeydi
Karius (Liverpool görmüş gelsin holeyyyy)

Bu  adamlardan zararımız kaç paradır düşünmek bile istemiyorum. Tahminim en az 70 milyon euro
Gomez talisca aboubakar tuttu tutmayan 9 oyuncu var onu ne yapcaz

Daha Boykoları mitrovicleri falan saymıyorum ama en azından bunlardan zarar ettik.

Düşük maaşlı genç ve gelişime müsait oyuncu alcaksın. Kendi liginde 20 gol atmış santrafor almıcaksın ulan onu herkes görüyor zaten. Sen 5 atanı alcan ama bu adam şu oyun planında sanki daha fazla atar öngörüsünde buluncan . Bizim hazır oyuncu alma lüksümüz artık yok

Pepe konusuna katılmıyorum adam halen taş gibi oynuyor.

Vidayıda milli takımda parladığı ve vitrin yaptığı zaman kolaylıkla çift haneli sayılara satabilirdik.

Ljajic konusuna gelince tamamen yönetimin suçu. Piyasası olan adamı kadro dışı bırakıp satamadılar.

Tuttu dediğin abuyu bu senede elimizde tutabilseydik belkide ligde şuan ki konumumuz ilk 2 de olacaktı. Bats da alınmamış olurdu.

Pjanic konusuna gelince bize uyar uymaz orasını tartışmıyorum ama şuan orta sahan da necip oynuyor. Necipten memnunsan diyecek sözüm yok.

Genç ve gelişime açık oyuncuyu kaç paraya alacaz abi mesela kimi ne kadara alacaz onuda yazar mısın?  forvete 1 milyona oynayıp 20+ gol atma garantisini bize kim verecek.

[ Son Düzenleme: 04 Mart 2022, 17:34:39 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: