2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum - Vodafone Park|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Talisca1903, admsngl898, NioHH ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 397070 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

bari şu diaz'ı getirmeyi becerseler, eleman cidden iyi duruyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat

yazın geldiğinde opsiyonun zorunlu olduğu söylenmedi, herkes beğenirsek alırız diyordu

hoca geldi ve bir anda masuaku yollanmak isteniyor haberleri çıktı, herkes niye ya falan derken adam geldikten dört ay sonra opsiyonun zorunlu olduğunu öğreniyoruz. adamın oldukça bilinen kronik sakatlıkları olduğu halde böyle bir işe girmişler rezalet bence

aynı şey rebocho'da da olmuştu, gram ders çıkarmamışlar

ek olarak 21 yaşında rıdvan'ın 3 milyona satıldığını unutmayalım, evet bonuslar var ama kimse ne olduklarını bilmiyor. bunun bir tık azı paranın 29 yaşında sakatlık ihtimali olan birisine gömülecek olması biraz dokunuyor
Beşiktaşın beş kuruşunun hesabını yapıyorlar.

Çevrimiçi levitate

Beşiktaşın beş kuruşunun hesabını yapıyorlar.
beşiktaşın parasını sokağa atmadık ama bunu yaparken birkaç milyon eurodan olmuş olabiliriz :d
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Dünya Kupası nedeniyle Süper Lig'e verilen arada çalışmalarına devam eden Beşiktaş, bir yandan da hücum hattını güçlendirmek için transfer arayışlarını sürdürüyor. Beşiktaş'ın gündeminde olan yıldız futbolcu NWakaemeden sürpriz bir paylaşım geldi.  (CnnTürk)

Çevrimdışı Gökhan Kurt

TRT Spor'un haberine göre Beşiktaş'ta transferde son durum.

️ Dele ile yollar ayrılmayacak.
️ Sassuolo 5 M€ istediği için Kaan Ayhan'dan vazgeçildi.
️ Nwakaeme ve Ziyech gündemde değil.
️ Nkoudou başarılı bir 2. yarı geçirirse yeni sözleşme imzalanacak.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Yok direkt 11 Türk zorunlu olsun.

?s=19

Çevrimiçi sEuL

Yok direkt 11 Türk zorunlu olsun.

?s=19
Bunun gibiler Besiktas’in baskani oluyor iste. Bi sus be adam

Etiketler: