2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 94 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 763389 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

boyd'un sözleşmeyi feshetmişiz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

boyd'un sözleşmeyi feshetmişiz
Boyd sözleşmesini feshetmiş.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

Son olarak boyda tazminat ödeyeceğiz ile biter.

Çevrimiçi Samet Demir

Son olarak boyda tazminat ödeyeceğiz ile biter.
Kasketliye ödenen tarifeden olur tam olarak.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

| Beşiktaş'ın Gündeminde Olan İsimler;

︎Çağlar Söyüncü

︎Bonucci

︎Marcelo

(CNN)

Çevrimdışı MUSTAFA_

| Beşiktaş'ın Gündeminde Olan İsimler;

︎Çağlar Söyüncü

︎Bonucci

︎Marcelo

(CNN)
Futbolun bıraktığı isimleri biz bırakmamışız :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Lazrail ile kendine gelir:)

?t=G_qsN7i3yAziRsdk6LpPEA&s=19

Çevrimiçi Gökhan Kurt

?t=sES60v4MDEwUF0TobgmrqQ&s=19

Çevrimdışı ardiles

Hoca kurt VI gibi yedirmez kendisini kelle koparmak gerekirse koparır tabi CK ne derse onu yapacak değil ya

İşlerine geldi VI ne dedilerse yaptı neden yapmasın adam aklı hayalinde ulaşamacağı kulübe gelmiş bom boş CV siyle
Pardon bom boş demiştim başarısızlıklarla dolu

imzada Güneş görmedi mi bınların hinliklerini çat çat vurdu yüzlerine ne yapacaktı ağam paşam çekecek hali yoktu

Kurt lakabı taktisyenler için kullanılır, onlar kendilerini sürekli yenilediği için hep zirvede kalır. Şenol hocanın oyun planı kısıtlıdır. Masuaku Rosieri kendi vasat planına ikna edememesinden anlıyoruz ki milli takım rezaletinden sonra taktik anlamda kendini yenileyememiş. Yaylada çok düşündüm diyordu ama yalan söylemiş, öylesine boş boş bakmış durmuş.

Şenol hoca deşifre olmuş birisi ve hala aynı oyun kurgusuyla başarılı olmayı umuyor. Sezon sonuna kadar gelen geçen tokatlayacak kendisini. Başarılı olması İM-KAN-SIZ.

Çevrimdışı ardiles

40 yılın başı ilk defa iyi bir sol ve sağ bek yakaladık. Neyse ya. Sinirlerim bozuldu.

Şenol hoca bu oyuncuları kulllanamaz. Kendi kafasındaki kısıtlı kurguya uymuyorlar. Adriano G.Gönül gibi geriden oyun kurabilen beklere ihtiyacı var. Hocada bir gram değişim yok. Beşiktaşta rezil son iki sezon yaşamasına ve milli takımda çuvallamasına rağmen hala değişmemiş.

Çevrimdışı ardiles

Masuaku'yu devre arası gönderiyormuş Şenol Güneş Rosier'i de yollar yakında ikisine taktı oradan bu saatten sonra kötü performanstan başka birşey çıkmaz.
Yönetim bu oyuncuları gönderip hata yapmaz umarım. Rosierin satılması yararımıza olurdu ama bu şekilde hurda piyasasına düşürmeden, iyi oynatıp yüksek bedelle satış olursa. Madem sen Şenol Güneşsin 1.5 milyonu hakaret sayıyorsun o halde eldeki bu oyuncuları oynatmanın yolunu bulacaksın. Rüşdünü ispat edecek ve maksimum verim alacaksın.

Çevrimdışı Talisca1903

Kurt lakabı taktisyenler için kullanılır, onlar kendilerini sürekli yenilediği için hep zirvede kalır. Şenol hocanın oyun planı kısıtlıdır. Masuaku Rosieri kendi vasat planına ikna edememesinden anlıyoruz ki milli takım rezaletinden sonra taktik anlamda kendini yenileyememiş. Yaylada çok düşündüm diyordu ama yalan söylemiş, öylesine boş boş bakmış durmuş.

Şenol hoca deşifre olmuş birisi ve hala aynı oyun kurgusuyla başarılı olmayı umuyor. Sezon sonuna kadar gelen geçen tokatlayacak kendisini. Başarılı olması İM-KAN-SIZ.
diyorsun peki bekleyelim görelim bende olacak diyorum

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol hoca bu oyuncuları kulllanamaz. Kendi kafasındaki kısıtlı kurguya uymuyorlar. Adriano G.Gönül gibi geriden oyun kurabilen beklere ihtiyacı var. Hocada bir gram değişim yok. Beşiktaşta rezil son iki sezon yaşamasına ve milli takımda çuvallamasına rağmen hala değişmemiş.
Sais, Masuaku, Rosier defans da TR liginde ayağı iyi olun en iyi topçular. Bir anda hocanın demesiyle kötü konuma düştüler. Hocayı ölümüne destekleyenlerde bu konuya ses etmiyorlar.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda 4 oyuncunun transferi için çalışmalara başladı. (Fanatik)

Hakim Ziyech
Çağlar Söyüncü
Enzo Diaz
Bruno Martins Indi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çağlar Söyüncü Atletico Madrid' gidiyor.
Zaten bu yaşta TR ye gelmesi saçma bir tercih olur.

Çevrimiçi murat

Beşiktaş, Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda 4 oyuncunun transferi için çalışmalara başladı. (Fanatik)

Hakim Ziyech
Çağlar Söyüncü
Enzo Diaz
Bruno Martins Indi
Bu indi solbekte kağnı gibi olan adam değilmiydi?

Çevrimiçi Samet Demir

Bu indi solbekte kağnı gibi olan adam değilmiydi?
O adamın asıl mevkisi stoper abi.

Çevrimiçi murat

O adamın asıl mevkisi stoper abi.

sonradan stoper oldu sanırım.milli takımda feci bir solbek performansı hatırlıyorum.

Çevrimiçi murat baltacı

Rosie iyidir disipline edilir olmadı yerine bir iki maç Tayfur oynatırsin kendini toparlar yollanması hata olur saisde öyle. masusaku zaten kiralık bir fırsat transferi olur iyi biri düşerse yollanabilir ipler oyuncularda olursa Şenoluda yerler İngiltere falan uğraşmaya gerek yok ufak ülkelerde ismi duyulmamış ne oyuncular var top oynayacak adamları alsınlar kanadadan atibayi bulduğumuz gibi bulmalıyız yok o sistemde oynayamam yok pres oyununa gelemem yok sakatlanirim kafasında olan oyuncularla hedefe gidilmez.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

masuaku yerine yazın ilgilendiğimiz enzo diaz ile tekrar görüşüyormuşuz

ben bu arkadaşı daha çok beğenmiştim şahsen
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ne kadar menajer çakması emekli oyuncu varsa adımız geçmeye başlamış.

Çevrimdışı sozkul

Rosie iyidir disipline edilir olmadı yerine bir iki maç Tayfur oynatırsin kendini toparlar yollanması hata olur saisde öyle. masusaku zaten kiralık bir fırsat transferi olur iyi biri düşerse yollanabilir ipler oyuncularda olursa Şenoluda yerler İngiltere falan uğraşmaya gerek yok ufak ülkelerde ismi duyulmamış ne oyuncular var top oynayacak adamları alsınlar kanadadan atibayi bulduğumuz gibi bulmalıyız yok o sistemde oynayamam yok pres oyununa gelemem yok sakatlanirim kafasında olan oyuncularla hedefe gidilmez.

Atiba PSV den geldi bize, sen yazınca baktım 2003 de Isveç  takımına transfer olmuş adam.
Senin görüşüne katılıyorum ingiltere ligine konsantre olmaya gerek yok, ama Atiba o dediğin  sınıflamaya uymuyor..

Çevrimiçi levitate

cidden inanılmaz :D

Çevrimiçi sEuL

cidden inanılmaz :D
Birsey mi kaciriyorum diye baktim ama anlayamadim tepkini. Neden inanilmaz?

Çevrimiçi levitate

Birsey mi kaciriyorum diye baktim ama anlayamadim tepkini. Neden inanilmaz?
yazın geldiğinde opsiyonun zorunlu olduğu söylenmedi, herkes beğenirsek alırız diyordu

hoca geldi ve bir anda masuaku yollanmak isteniyor haberleri çıktı, herkes niye ya falan derken adam geldikten dört ay sonra opsiyonun zorunlu olduğunu öğreniyoruz. adamın oldukça bilinen kronik sakatlıkları olduğu halde böyle bir işe girmişler rezalet bence

aynı şey rebocho'da da olmuştu, gram ders çıkarmamışlar

ek olarak 21 yaşında rıdvan'ın 3 milyona satıldığını unutmayalım, evet bonuslar var ama kimse ne olduklarını bilmiyor. bunun bir tık azı paranın 29 yaşında sakatlık ihtimali olan birisine gömülecek olması biraz dokunuyor
[ Son Düzenleme: 23 Kasım 2022, 22:16:58 levitate ]

Etiketler: