2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 766039 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

Nkudu beygir olsaydı çoktan vurulmuştu.
Sezon sonu vedalaşma ümidiyle...
beygir değil ama  oyun taktiğimiz yüzünden her maç beygir gibi koşturduk idareli kullanamadık adamı patlayacağı belliydi Gedson ve weghorstuda  çok zoorluyoruz koşmaktan heder olacak adamlar

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ciddi emekleri oldu. Ancak şu saatten sonra Josef'in bu kadroda yeri olmamalı. Devre arasında gönderilmesi yerinde olur.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Samet Ç

Devre arası Talisca veya 10 numara meziyetlerine sahip bir merkez orta saha oyuncusu transferi bekliyorum ben hocadan. Şu anda hocanın bugüne kadar hiç vazgeçmediği klasik üçgen hücum seti için eksik olan tek oyuncu Talisca veya o tarz bir oyuncu tabi Dele Alli'yi kendine getirebilirse o tarz bir oyuncuyada ihtiyacı kalmayacak.

Çevrimiçi levitate

bu josefte 2 aydır tripli top oynuyor, böyle devam edecekse kış dönemi gitsin
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

bu josefte 2 aydır tripli top oynuyor, böyle devam edecekse kış dönemi gitsin
Yerine zenci, adam yiyen, karnı bol baklavalı biri alınsın. Azda ayağı iyi olursa tadından yenmez.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı kahyaoglueren

Josefle milli arada vedalaşılabilir.

Çevrimiçi sEuL

Josef'le bu mactan sonrada vedalasilabilir. Berkay daha iyi

Çevrimdışı 38life

Her maç kadrosu açıklandığında "Berkay neden kadroda yok" diye cayır cayır ortalığı inleten bi tayfa vardı. 2 haftadır görmüyorum onları, nereye gittiler acaba? Uzaylılar falan mı kaçırdı, birden yok oldular.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ben de öyle demiştim ama Şenol hocanın bankosu olur Josef.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi sEuL

Ben de öyle demiştim ama Şenol hocanın bankosu olur Josef.
Gitsin cok guvenli Brezilya’sinda topunu oynasin.

Top teknigi yok, sutu yok, pas veremiyor, dribbling’i yok. Ama yuregi var, her macin sonuna dek mucadele ediyor savasiyor ve diye bu taraftarin gozune girdi. Mucadelede etmeyince bi cacik olmuyor kendisinden iste.. bir adam her topu mu sisirir, her topu mu geriye oynar. 90+5, hakem maci bitiricek - baskida yok sacma bir sekilde geriye pas atiyor. Bizim bildigimiz Josef bu degildi.

Çevrimiçi Samet Demir

Temenni mi duyum mu

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Mehmet57

Daha Josef’in sahaya ciktigi ilk macta onun bu takimda yeri olmadigini soyledim. Agir, hataya yatkin oyunu o macta belliydi. Oysa ki o mactan once hatasiz oynayan Berkay vardi.

Bu takimin orta sahasi ya Berkay-Salih-Gedson olmali ya da Berkay yerine Dele, o da kendini bulursa. Ama Josef ile olmaz.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Temenni mi duyum mu

Temenni hocam. Mac başlığında yazmıştım son maçlardaki performansına ve davranışlarına karşılık.

Çevrimiçi Samet Demir

Temenni hocam. Mac başlığında yazmıştım son maçlardaki performansına ve davranışlarına karşılık.
Oraya fernandes gibi bir adam lazım. Gedsonla iyi anlaşırlar. Gedson bu maç orta sahada tek kaldı

Çevrimdışı Fikret

Takima umarim az ama oz transfer yapilir. Lutfen yedek almayin su takima lutfen. 1 transfer yapin ama oyle bir adam olsun ki onumuzdeki 3 sene boyunca gozu kapali 11e yazabilelim.

- Gecen sene Umut Meras vs alinmasina cok karsiydim. Bu tip vasat oyuncuyu alirsan, 11e gozun kapali yazamazsin, yedekte de guven vermez. Isin kotu tarafi benzer seviyede diger sol beklerini ya kusturursun yada yollamak zorunda kalirsin. N'Sakala gecen sene bu adamin da alinmasiyla harcandi. Daha iyi degildi ama son 1 sene parasini kazanirken oynasaydi keske. Umut Meras, Turk sol bekin varligi bu sene Ridvan'i sattirdi. Sonuc vasat bir takim, bosa harcanmis paralar.

+ Takima on libero lazim diye dusunuyorum. Ortasaha defans baglantisi kotu, on liberoda top kapma ozelligimiz cok zayif. On libero olarak Josef cok kotu halde, sakat mi bilmiyorum. Kendisi gercekten gidecekse, o zaman 6 ay daha beklemeden bugunden buraya saglam bir transfer lazim. Atiba'nin geldigi gunku haline ihtiyacimiz var. Uzun olsun ki hava topu alsin, ayaklarla pas kanali kessin. Ayni zamanda cigeri olsun, kosu konusunda sikintisi olmasin. Ama en onemlisi ayagi duzgun olsun. Casemiro tanimliyor gibi oldu tabi ama Atiba'da bunlar vardi. Iste gerekirse 30 yasinda alsinlar, Atiba gibi kariyeri daha dusuk profil gecmis olsun onemli degil.

- Mesela kaleci rotasyonu dunya harikasi degil. Ama Mert ve Ersin yeterli adamlar. Yerine iyi kaleci almak israf olur. Nkoudou geldigi gunden beri (sampiyonluk son haftalar haric) bal yapmayan ari. Redmond falan da cok ahim sahim degil. Gene de kanada transfer yaparsan birilerini kusturecen bunun acelesi yok. Ghezzal doner, Cenk Tosun-Muleka sure alir kanattan. Idare edilir.

Luks:
+ 10 numara alinabilir. Mesela Talisca oyuna yardim eder mi? Etmez ama bugun olsa mac en kotu 2-2ydi. Ha Dele Alli'ye falan para veriyoruz, luks olur tabi.
+ Stoper alinabilir. Saiss'a iyi dendi ama degil arkadaslar. Bugun yaptigi anormal hatalarla karsi karsiya pozisyon verdirdi, gol yedirdi. Saiss boyle orta-alt sira takimlarda, 3lu savunma falan, kalabalik savunma hattiyla oynar. Pozisyonunu kaybetme konusunda muazzam. Savunmaya liderlik edemiyor. Tek yapabildigi iste hava topuna vurmak. Tayyip-Saiss ikilisinin ayaklar kotu. Bunlar varken pasla cikamazsin. Firsat transferi gibi Marcelo Guedes'i aldigimiz gibi denk gelirse, kumasi iyi, lider stoper alinmali. Fener Kim Min Jae, Szalai falan buldu mesela.

Neyse transfersiz de bu sezon biter. Senol hocanin etkisini gostermesi icin bir kamp donemi gecsin bakalim. Ama su kadro ne yazik ki dan dun, cirkin, vasat futbol icin kuruldu. Sosa-Atiba-Marcelo gibi bir cekirdek olmadan pasli ve dominant oyunu Guardiola bile kuramaz. Avantajli fiksturden 7 puan geride cikan VI donemi sonrasi, minimum transferle eldekileri degerlendirip sezonu ilk 2de bitirmek basari olur.

Not: Kaybettik ama Cenk Tosun'un muhtesem golu bana Benfica macini hatirlatti. Cok seviyorum bu Besiktas'li kardesimizi. Sakatliklar sonrasi bitti sanmistik, Senol Hoca ile kullerinden dogdu.

Çevrimdışı Fikret

Ciddi emekleri oldu. Ancak şu saatten sonra Josef'in bu kadroda yeri olmamalı. Devre arasında gönderilmesi yerinde olur.
Devre arasi gondermek istesek bonservis veren cikmaz. Muhtemelen 6 aylik ucretininin cogunu odemek zorunda kaliriz. Josef belli bir sakatlik, yorgunluk var. Yedek olarak 6 ay kalmasina hayir demem.

Berkay falan diyenler var ama bu takim Ocak-Subat aylarinda sogukta karda kis zamani Konya, Kayseri, ve Sivas deplasmanlarina gidecek. Fb-IBB-TS deplasman turu var mesela. Yani buralara Berkay'la cikilmaz. Henuz kendini oyle gostermis biri degil, umarim gelisir. Arda Guler mesela ne zaman oynasa buyuleyici. Herkes ilk goruste diyor iste yetenek. Sergen bile onu ne kadar acik soyledi. Ama Jorge Jesus gene de fizik gelisimi vs bekletiyor. Yani Senol Gunes Berkay'i oynatmiyorsa hazir degildir. 21 yasinda Ozzy, 23 yasinda Cenk Tosun yedek kulubesinde surunuyordu Bilic donemi ama Senol Gunes geldi bunlara forma verdi. Senol Gunes'in oynatmadigi hangi genc Turk oyuncu o gittikten sonra harikalar yaratmis? Aksine Senol hoca bunlari cikarir gelistirir. Ozan Tufan, Burak Yilmaz falan seviye atlamistir hocayla. Enes Unal'in bile en iyi yillariydi Senol hoca-Bursa zamani. O gunden sonra hep cepten yedi.

Çevrimiçi Talisca1903

Berkay hatasız oynadı Josef berbat ne ezbere tekdüze yorumlar yapılıyor Berkan’ın gollük her maç 3 -4 hatası oluyor
Olabilir genç oyuncu ama laubali hareketleri var birilerini gömmek işin birilerini abartmaya gerek yok

Çevrimdışı COB

Masuaku, Dele ve Redmond'tan bir veya ikisinin devre arası gönderileceğini hissediyorum.

Çevrimdışı Unnamed

Elinde sağlam bir 10 NUMARA yoksa yenebileceğin tek takım Ümraniyespor olur.

Çevrimiçi Talisca1903

Bu orta sahaya bir Talisca lazım alınacak para yoktular fakir edebiyatı yapanları alalım pistten
Delle redöçmonde weghorst öpücüklemi oyjnuyor

Çevrimiçi Samet Demir

Bu orta sahaya bir Talisca lazım alınacak para yoktular fakir edebiyatı yapanları alalım pistten
Delle redöçmonde weghorst öpücüklemi oyjnuyor
Kaç paraya alacaksın Taliscayı söyler misin? Bizi bırak şuan ligde onu getirecek para kimsede yok.

Hoca çok iyi demiyor muydun oyuncu işleme konusunda. Al elinde Talisca dan çok daha iyi işler yapmış hemde EPL'de yapmış bir adam var. Delle Alli'yi kazansın işte.

Şimdi bunu yazınca hocaya nefret ediyor olacağım ama alakası yok. Siz gibi düşünenler tutarlı değil malesef.

Bir mesajınızda Weghorst misal Şenol hoca ile havalara uçar diyorsunuz, bir mesajda da Dele Alli gibi birini görmezden gelip Talisca istiyorsunuz.

Karar verin hoca oyuncunun potansiyelini arttırıyor mu yoksa hazır oyuncuyu mu kullanıyor?

Çevrimiçi Talisca1903

Kaç paraya alacaksın Taliscayı söyler misin? Bizi bırak şuan ligde onu getirecek para kimsede yok.

Hoca çok iyi demiyor muydun oyuncu işleme konusunda. Al elinde Talisca dan çok daha iyi işler yapmış hemde EPL'de yapmış bir adam var. Delle Alli'yi kazansın işte.

Şimdi bunu yazınca hocaya nefret ediyor olacağım ama alakası yok. Siz gibi düşünenler tutarlı değil malesef.

Bir mesajınızda Weghorst misal Şenol hoca ile havalara uçar diyorsunuz, bir mesajda da Dele Alli gibi birini görmezden gelip Talisca istiyorsunuz.

Karar verin hoca oyuncunun potansiyelini arttırıyor mu yoksa hazır oyuncuyu mu kullanıyor?

daha ikinci maçı kötü oynadı kabul ediyorum hoca da kötüydü ama bir seri yapacak rahat ol hocada o ışık var
Delle alabiliyorsun Talisca alamıyorsun size kalsa fasnacht ,kenny Rize’nin 3. Stoperi dolacak takıma

Çevrimiçi Talisca1903

Hiç iyi niyetli yorumlar okumadım dünden bu tarafa kendi sahasında gs yenildin çok can sıkıcı evet ama bunu çok abartmamakta gerek buraya saplanıp kalırsak bir arpa boyu yol alamayız

Asıl sıkıntı Hatay istanbul gibi takımlara takılmak bu maçlarda oynanan saçma sapan futbolu güzellemeye çalışmak
Takım VI gibi çok yetersiz bir adamın elinde günden güne düştü ve bu düşüşte bitmiş değil

Kondisyon ve buna bağlı sakatlıklar çok can sıkıcı 2 depar atan baldırını tutup çıkıyor
Belirli bir set ve pas oyunu yok
Hücum yapmayı da kesinlikle bilmiyor takım
Defansta futbolcular müthiş yerleşme hatası yapıyor özellikle Saiss
Tayyip çoğu maçta daha iyi gözüktü
Bunlar takımın olumsuz yanları

Ama Cenk ve Gedson olaya dahil edildi ve kaleci Mert
Ne kadar yaşlıda olsa Atina’da merkez orta sahaya girecektir ben Salih’in kesilmesini bekliyorum
Redmond olaya dahil olmak istiyor benim asıl beklediğim
Muleka hoca bir şekilde bir formül bulmalı
Kim ne derse desin ortada bir enkaz var iyi futbolcular topluluğu ama kötü bir takım

Çevrimiçi Talisca1903

cenk tabela yapıyor sahada bir şekilde olamlı mutlaka gedsonu kesmek zaten gerizakallık kalede Mertle devam edip antepten günay felan bir şey devre arasında çekilebilir

Atibaya muhtaç kaldık orta sahaya dönmeli ama durumu nedir bilmiyoruz Josef tribal enfeksiyondan çıkar umarım aradn sonra yoksa yolları güzel bir şekilde ayırmak gerek
Rosierde sanırım Raşitini bekliyor bu şekilde takılacaksa paramıza bakalım satarız gitsin
emrecan saiss değişmeli bence temaslı defans oyuncusu daha fazla ihtiyaç şu oyunda saiss de ortaya geçip pas oyununa katkı yapabilir ayağı düzgün adam solak
Weilntonu da kullanmalıyız ne oldu bu adama öldümü oyunu ilerde oynamak istiyorsun weliden iyisi yok şu anda

Çevrimdışı Samet Ç

Masuaku'yu devre arası gönderiyormuş Şenol Güneş Rosier'i de yollar yakında ikisine taktı oradan bu saatten sonra kötü performanstan başka birşey çıkmaz.

Etiketler: