Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu
Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu Skor : Beşiktaş - Göztepe Tarih : 10.02.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yasin Kol - Murat Ergin Gözütok - Mustafa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu  [Okunma sayısı 14372 defa] Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
8 [%80]
Göztepe
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimdışı levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Kerem fena oynamıyor
iyi değil çok kolay geçiliyor kaçtır mevkisine dönemedi

Çevrimiçi sEuL

Bir takimib bir tane mi duran top organizasyonu olmaz. Korner kullanip pozisyon verdigimiz kacinci pozisyon oldu su sene basindan beri. Yazik

Çevrimdışı worns

Sırf Göztepe kale önünde sakin kalamadı diye gol yemediğimiz iki pozisyon var. Umarım şansımız böyle gider. Giderek takım bütünlüğü de dağılmaya başladı. Şaşırdım mı hayır, maçlardır yazıyorum bence sergen hoca döneminden sonra oyun anlamında olumlu giden tek şey yok. İki tane maç daha az gol kaçırıldı ve kazanıldı diye önder hoca dokunuş yaptı vs sanıldı ama hikaye.

Çevrimdışı worns

Bu seneyi bilmiyorum da geçen sene giresunda izledim ben keremi. Orada bile işe yarar bir görüntüsü yoktu klasik ikinci lig beki hayrullah bilazeri kesememişti. Kaldı ki o hayrullahı bu sene zeki yavrı gelir gelmez kesti. Ne görülüp ne beklenildiğini anlamadığım bir oyuncu. Bizim seviyemize gelmesi mümkün değil öyle genç de değil.

Çevrimdışı levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

Göztepenin bu bitirememe hali bu maça özgü değil sezon genelinde de böyleler. Ama nereye kadar gider bilmiyorum demin de şanslıydık

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ben de beğenmedim. Kondisyonu da çok zayıf gibi. Çok ileri çıkmamasına rağmen geri gelirken zorlanıyor.

Çevrimdışı tolga1903

Ceyhun kazancı ilk işin şu teixeira'yı arabistan'a falan ittirmek olsun gözünü seveyim

Çevrimdışı mayguntr

Abi sendeki bu genc oyuncu nefreti nerden geliyor? Ersini de hic sevmezdin. Simdi alabilecegimiz tum kalecilerden daha iyi performans veriyor.

Kerem iyi degil, ama takim da iyi degil, ne iyi ne kotu ortalamadan goze batan bir performansi yok takimla karsilastirinca. Genc oyuncu idare etsin yeter zaten, her mevkide milli oyuncu cikarmamiza gerek yok. 11/yedek oyuncusu olabilecek genc iyidir, her turlu desteklenmeli.

Çevrimdışı tolga1903

Necip'in sağ bek performansını düşününce standart oynuyor işte uşakspor'dan çağırdık çocuğu karşısında halil var.

Çevrimiçi sEuL

Ne oynamaya calisiyoruz ne oynuyoruz belli degil.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Necmi

Bu seneyi bilmiyorum da geçen sene giresunda izledim ben keremi. Orada bile işe yarar bir görüntüsü yoktu klasik ikinci lig beki hayrullah bilazeri kesememişti. Kaldı ki o hayrullahı bu sene zeki yavrı gelir gelmez kesti. Ne görülüp ne beklenildiğini anlamadığım bir oyuncu. Bizim seviyemize gelmesi mümkün değil öyle genç de değil.
genç ve alt yapı olunca birden altın oluyor yürüyerek geçiyorlar kimse görmüyormu söylediğimizde genç düşmanı oluyoruz pozisyonların hepsini oradan verdik

Çevrimiçi Necmi

Ne oynamaya calisiyoruz ne oynuyoruz belli degil.
oynuyormuyuz😳
Oda belli değil

Çevrimiçi Samet Demir

Hocam Oğuzhan, pjanic ve Josef orta sahası ile ne hayal ettin çok merak ediyorum.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Kerem'den yedek oyuncuda olmaz inanılmaz kötü oyuncuydu giderken geri geldi hala aynı neyse 2-3 maç daha sabredilir altyapıdan çıktı diye önümüzdeki sene gider yine bir yerlere kiraya.

Çevrimiçi Necmi

Gol atmayı geçtim pozisyona girmeyi unuttuk yirmi pasla basan takıma karşı top çıkartmaya çalışıyoruz basarlarken ceza sahasında üç pas yaptığımızı gördüm
Her maç başka bir saçmalığa imza atıyoruz

Çevrimiçi sEuL

oynuyormuyuz😳
Oda belli değil

Tepeden tirnaga agabey, yonetiminden teknik direktorune kimsenin ne yaptigi belli degil. Besiktas degil sanirsin dingonun ahiri.

Çevrimdışı Talisca1903

Kerem acil çıkmalı Halil akıyor oradan kondisyonu geçtim duracağı yeri bilmiyor
Welinton yada Atiba sağbek olabilir

Çevrimdışı Talisca1903

Alex ile Bats değişikliği de gerekli çok zayıf  kalıyor Halil ve Şerif çok karıştırdı takımı

Çevrimdışı Talisca1903

At Batsı ileriye uzun oyna gitsin topla çıkma saçmalığı iş açıcak başımıza

Çevrimdışı worns

Bu alexde ya tembellik ya da kronik bir zayıflık var bilemiyorum. Ne aralardan gelen adamlar döndü oynamaya başladı bu zamana kadar biraz olsun güç kazanması gerekirdi hala aylar sonra sahaya çıkmış gibi görünüyor hiç mesafe alamadı.

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimdışı levitate

josefi inanılmaz kötü kullanıyor adam motoru bozdu en sonunda