Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu
Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu Skor : Beşiktaş - Göztepe Tarih : 10.02.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yasin Kol - Murat Ergin Gözütok - Mustafa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu  [Okunma sayısı 14992 defa] Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
8 [%80]
Göztepe
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimiçi Samet Demir

Ceza sahasına her maç onlarca orta geliyor adam bir tanesine bile çıkmıyor boyu 1.84 ha yanlış olmasın çoğu stopere yakın. Karşı karşıya atamıyor sola çekiyor atamıyor sağa çekiyor atamıyor kafa vurmuyor ve bu adam beslenemiyor diye savunuluyor ironi bence kendisine verilen dünyanın en haram 3 milyon eurosu için isyan ettiğini düşünüyorum arkadaşımızın
Bats konusunda bende senin gibi takıntı haline girmiştim. Komediye döktüm artık. Yoksa kafamı duvara vurcam.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi tolga1903

Bats konusunda bende senin gibi takıntı haline girmiştim. Komediye döktüm artık. Yoksa kafamı duvara vurcam.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi işin kötüsü larin'de çok kötü santrafor kenan'ın baş harfini duymaya bile tahammülü yok kimsenin ve güven'de anca destek oyuncusu olur orada tek başına yapamıyor. Teixeira diyorsun adamın fiziği hala temmuz ayı dubai tatilindeki gibi e kaldık yine bats'a resmen paradoks içindeyiz:)

Çevrimiçi Necmi

Bats dan daha iyisi varsa o oynasın
Gol atamıyor ama gördüğünüz gibi o olmayınca ceza sahasına bile giremiyoruz o olunca en azından tüh diyebiliyoruz
Resmen uyuyacaktım o girdi uykum açıldı 😂

Çevrimiçi Necmi

Neyse beterin beteri var en azından yarın kuradayız olamayanlarda var 😂

Ersin, Önder Karaveliyi bu haftada ipten aldı.

Çevrimdışı GreenBook

Aga inanamıyorum hala beslenemediğini mi iddia ediyorsun gerçekten bence ironi yapıyorsun artık bu kadar olmaz
Evet bitiricilik sorunu olduğu aşikar ama ne ghezzal aboubakar dönemi ghezzal’i
Nede Larin ne de diğerleri
Öncelikle futbola doymuş oyuncularla yolları ayırmamız lazım Ghezzal tabiki de hariç
bats hemen harcanıcak bi oyuncu değil makul fiyat ve bonservise anlaşılırsa şenol güneş onu dirilticektir
Bitti denilen gomez’den neler çıkardı ?
Dediğim gibi fiyat uygun olursa alınabilir değilse gitmesinde sakınca yok

Çevrimiçi underworld

Batman, Belçika'nın ekmeğini yiyor.

Düğün de bile oynatılmaz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hocanın açıklamalarını okuyorum, sadece maçın hemen ardından o anın sıcaklığıyla objektif olamadığını düşünmek istiyorum.
Sakin kafayla maçı tekrar izlerse ilk yarım saatte Göztepe biraz son pasta doğru tercihleri yapabiliyor olsaydı ne olacağını görebilir.

Çevrimdışı Nartallo

Pjanic denen sahte okey sayesinde turu veriyorduk.

Bu herifin geçen seneki Beşiktaş oyununu bozduğunu ilk fark eden teknik direktör kim olacak bakalım.

Çevrimiçi Talisca1903

Bu mç özelinde Vida Montero ve oyuna girdikten sonra Weli gayet iyi oynadılar.Batsuayi ne kadar kazmada olsa onsuz hiç olmuyor Güvende topu tutmada oldukça yardımcı oldu takıma.Bats&Güven beraber oynamalı