36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe Tarih : 08.05.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Mustafa Emre Eyisoy - İbrahim Çağlar Uyarcan - Bahattin

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 11995 defa] 36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
2 [%50]
1 puan
2 [%50]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 4

Çevrimdışı Nazım Ar

Batshuayi'nin kalmayacağı garanti, adam bizi belki şampiyonluktan ve avrupadan etti, Sergeni de bu ve kenan gol atamadığı için gönderdik. Hala daha derbide neyin penaltısını atıyor anasını satayım ya!

Çevrimdışı ferdi1903

Kac haftadir mac izlemiyordum, izleyenlere Allah iyi sabır vermis, bu rezillik cekilirmi ya

Çevrimdışı MUSTAFA_

Batsman dediler Robin çıktı...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

Kenani bu kulübe getirenlerin Allah bildi gibi yapsin

Çevrimdışı tolga1903

Kenani bu kulübe getirenlerin Allah bildi gibi yapsin

Hadi getireni anladık da sağ bek oynatmak ne şunu

Çevrimdışı ferdi1903

Hadi getireni anladık da sağ bek oynatmak ne şunu
Onuda Allah bildi gibi yapsin

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şu maçta yenilgi bizim için çok hayırlı olabilir. Bu yönetimden bir yol olacağı yok bari yolcu olsunlar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

Bu kenan ne böyle ya, bu nasil topcu olmus

Çevrimdışı ferdi1903

Biz daha cok gol yeriz bugün

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu kadar sakar adamı bir araya getirmek de ayrı bir maharet.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tolga1903

Şu oyuncu grubuyla 3lu oynicam diye direten hocadan olmaz yeni gelen yönetim postalasin bu herif rezil edecek bizi

Çevrimdışı levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı levitate

Sadece umut olsa iyi
valla kenan bile gitti iki top kaptı faul aldırdı bunun 3 hareketinden 2'si bize atak olarak dönüyor
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Kenanın arkasına atılan her topta bomboş yakalıyor fenerbahçeli oyuncular ulan bari umutu sağ bek yapsaydın

Çevrimdışı ferdi1903

Iki top yapip atak yapamayan bi takim

Çevrimdışı ferdi1903

Cikar su kenani ya, her atagi mahveti

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı levitate

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı levitate

kenan bir işe yaradı oley be

Çevrimiçi murat baltacı

BeŞiKtAşK

Çevrimdışı levitate

Etiketler: