30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor
30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor

Beşiktaş Forum|30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor Tarih : 19.03.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yasin Kol - Esat Sancaktar - İlker Takpak - Turgut Doman VAR : Erkan Özdamar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor  [Okunma sayısı 8784 defa] 30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor
Anket
Beşiktaş, Hatayspor maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%75]
1 puan
1 [%12.5]
0 puan
1 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimiçi Talisca1903

Önder karavelide 18 yaşındaki Emre kadar özeleştiri yapacak cesaret yok yazık

Çevrimdışı Nartallo

Altyapıdan neden futbolcu çıkmadığını, çocukların en temel futbol bilgisinden neden yoksun şekilde yukarıya geldiğini daha iyi anlamış olduk.

Kim bilir bunun gibi ne saçma sapan kişiler hocayım diye geziyor oralarda.

Ne futbola, ne de futbolcu gelişimine, ne futbolun teknğine dair en ufak bir fikri yok.

Bunu Beşiktaş'a layık gören Ahmet Nur Çebi'nin en yakın zamanda istifa edip gitmesi tek isteğim.

Çevrimiçi Talisca1903

Atiba josefi bozma Emirhanda bunların yanında pişsin işte amacın nedir hoca Can bu oyunda orta saha olamayacağını fener gs maçlarında gösterdi defalarca İlk önce Ati--josefi yaz sonra diğer yerleri tamamla her hafta ayrı bir macerayla takım üzerinde kendini tatmin ediyorsun

Çevrimiçi levitate

C.Kazancı'nın sportif direktör olduğu bir kulüpte nasıl bir gelecek tasavvur ediyorsun? Turpun büyüğü heybede, daha bir şey görmediniz. Asıl macera önümüzdeki sezonda
kazancı'nın görevini yapmasına izin verseler iyi veya kötü en azından bir hoca getirirdi

seneye de bu işlere karıştırnazlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: