23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş
23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 22.01.2022 Saat : 13:30 Stadyum : Yeni Malatya Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Ekrem Kan - İbrahim Bozbey - Yiğit Arslan VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 16914 defa] 23. Hafta Yeni Malatyaspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Yeni Malatyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%87.5]
1 puan
0 [%0]
0 puan
1 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimiçi Samet Ç

Teixeira'yı kanata Kenan'ı da çıkarıp orta sahaya Ozi atsın ikinci yarı iki farklı kazanırız maçı.

Çok yavaş ve sıkıcı oynuyoruz.Malatyada bir şey yok.Rıdvan yerine umut meraş olsaydı 2 asisti vardı.İlk yarıyı 2-0 önde kapatmıştık.Rıdvan,Kenan kanadı hiç işlemiyor kenan kötü değil rıdvan çok kötü.Başımızda keşke bir hoca olsaydı malatya kapanıp tek hedefi kontra souza sakatlanınca pjanici 6 numaraya çekip orta sahaya emirhan ilkhanı almak yerine atibayı alıp iyice kaplumbağa şeklinde hücumlara çıkmamızı istedi hoca.Hoca değil zaten kendisi montero,serdarı kesen santrafor denen ilerde 9 numara sabreden birisi hoca olamaz benim gözümde.Seneye tek dileğim yeni yönetim,hoca ve yeni oyuncular.Bugün yinede bir şekilde kazanacağımızı düşünüyorum sadık yerden kalkarsa.

Çevrimiçi murat baltacı

Boşa yapılan ortalar ve kornerler yerine kaleye şut çekelim bari bir takımda hicmi son vuruş calisilmaz iki üç pozisyon buluyoruz onlarda kötü vuruşla hiç oluyor
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi sEuL

2. yariyada Kenan’la baslarsak pis soverim Onder hoca. Bats zaten etkisiz, ustune Josef’i sacma oyun planinda bitirdin, birde Kenan’i izliyoruz. Sabahin 5’inde bu cile cekilmez

Çevrimdışı mayguntr

Yeni uyanip maci acayim dedim, bi kadroya baktim Sergen hoca mi geri dondu dedim. Kenanla, Neciple kaybedersen hocam kusura bakma kimse seni desteklemez iki mac sonra. Sonra da konusursun ilerde kimse gelecege yatirim yapmiyo, genclere guvenmiyor diye.

Çevrimdışı tolga1903

Pislik herif, pozisyonu abartacagim diye boynunu kiracakti.

Suç onda değil onun bu şaklabanlıklarını yiyen hakemlerde. Sahtekarlar kralı adem büyük ve küçük sahtekar sadık nasıl aynı takimda birleşmiş anlamak güç ama bu hareketleri yedirdikçe oyun daha fazla soğuyor hele öne falan gecerlerse gol attırmaz bu herif yata yata

Çevrimdışı Erman1903

2. yariyada Kenan’la baslarsak pis soverim Onder hoca. Bats zaten etkisiz, ustune Josef’i sacma oyun planinda bitirdin, birde Kenan’i izliyoruz. Sabahin 5’inde bu cile cekilmez
,

Zaten çift forvet gibi çıkmışsın solda Kenan oynuyor. Sonra millet Kenana sövüyor, Tövbe tövbe.

Çevrimdışı Talisca1903

tam ozzy lik maç pjaniç topu atacak adam bulamıyor raşitide iyi kapattılar

Çevrimdışı tolga1903

Yeni uyanip maci acayim dedim, bi kadroya baktim Sergen hoca mi geri dondu dedim. Kenanla, Neciple kaybedersen hocam kusura bakma kimse seni desteklemez iki mac sonra. Sonra da konusursun ilerde kimse gelecege yatirim yapmiyo, genclere guvenmiyor diye.

Necip için en kabul edilebilir mevki stoper bölgesi hızı falan yeterli o bölge için fena oynamıyor bugün de. Boşa kızıyorsunuz kenan için katılıyorum fakat necip oynadı diye tepki gösterilecek durum yok çünkü iyi oynuyor necip, şimdi hata yapıp pişman da edebilir ama welinton'dan falan daha güven veriyor

Çevrimdışı mayguntr

Necip için en kabul edilebilir mevki stoper bölgesi hızı falan yeterli o bölge için fena oynamıyor bugün de. Boşa kızıyorsunuz kenan için katılıyorum fakat necip oynadı diye tepki gösterilecek durum yok çünkü iyi oynuyor necip, şimdi hata yapıp pişman da edebilir ama welinton'dan falan daha güven veriyor
Necip'in standarti bellidir, iki uc mac iyi oynar, o ara bi ovmeler baslar, sonra hatasini yapar herkes elestirir. Hatta onceden elestirenler icin bosa kiziyorsunuz diye elestiri yapilir :D

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sağdan adam kaçmış dönerek şut çekmeye çalışıyor.
Ulan Almanın bile futbol bilmeyenini bulmayı beceriyoruz.

Kar başlamadan golü bulmamız lazım.

Çevrimiçi Samet Ç

Çıkar şu Kenan'i artık çıkar

Çevrimdışı tolga1903

Bomboş rosier bindirmişken şut çekmeye çalıştı herif kapalı defansa bu nasıl bir futbol akılsızlığıdır ne buluyorsunuz bu kenan'da abi

Çevrimiçi Samet Ç

Şunu nasıl kaçırıyorsun Rıdvan

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

23 maçta 0 gol 1 asist ile oynayan adamı hücum bölgesinde kullanacağımıza sol beke falan atsak bari de bir halta yarasa

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı Erman1903

N'Koudou öldü mü, Emirhan'a ne oldu kanada atıyorduk falan çıkar şu Kenan Komutan'ı Allah alsın.

Çevrimdışı tolga1903

Lan pjanic falan da iyi oynuyor atın şu golü artık

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ve Kenan futboldan para kazanıyor...

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

ya rıdvan al at diye pas attı 3 tur atıp rosiere attı öfff
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Kenannnnnn oglum sut cekilcek yerde pozisyonun icine ediyorsun pas verilcek yerde sut cekiyorsun. Allah’im sen bize sabir ver

Çevrimdışı Talisca1903

bir önceki pozisyonda pas yerine şut çekti şimdi de önü bomboş şut çekmiyor kazma

Çevrimiçi levitate

vatana ihanetten içeri falan attıramıyor muyuz

Çevrimdışı tolga1903

Allah rızası için şu batsuayi'ye orta açmayın atamıyor yükselmiyor bile neden ısrarla havadan oynuyorsunuz lan

Etiketler: