22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş
22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş Tarih : 18.01.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Kemal Yılmaz - Volkan Ahmet Narinç -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 14967 defa] 22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Karagümrük maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%80]
1 puan
0 [%0]
0 puan
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimdışı worns

Çevrimdışı Erman1903

15-20 dklik canı varsa girsin şu Alex de Bats yerine.

Çevrimdışı Talisca1903

vida yeter artık yahu yeter

Çevrimiçi levitate

az daha bir çuval inciri tek hamleyle berbat ediyordu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Ghezzal larin oğuzhan 3'ü de yoruldu etkin değiller yani hocam yer bu takım bekleme gözünü seviyim

Çevrimdışı worns

şu an maç tam koparmalık kıvamda, ciddi alanlar var. bunları değerlendiremeyip son bölüme 1-0 girersek maça yazık ederiz.

Çevrimdışı Erman1903

Ghezzal larin oğuzhan 3'ü de yoruldu etkin değiller yani hocam yer bu takım bekleme gözünü seviyim

O da görüyor, şu an hamle yapamamasının nedeni 1-0 korku. Yersek hepsini yapar.

Çevrimdışı kahyaoglueren

70 den önce değişiklik yasak sanırım.

Çevrimiçi levitate

batsu o nasıl hareket ya alt tarafı kafanla dokunacaksın
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Bats. In yaptığı faule bakın ya. Bu adama havadan top atınca eğilme hastalığı var.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tolga1903

O da görüyor, şu an hamle yapamamasının nedeni 1-0 korku. Yersek hepsini yapar.

Anlamı kalmıyor yiyince hemen reaksiyon verebilen bir takım değiliz 70 dakika şu larin'e sabretmeyi hiçbir korku vs açıklamaya yetmiyor emre mor'dan gol yedikten sonra yemişim hamlesini.

Çevrimiçi sEuL

70 den önce değişiklik yasak sanırım.
TFF’den talimat verilmis, Besiktas 70’ten once ve gol yemeden oyuncu degisikligine gidemez diye. Gol geliyorum diyor zaten

Çevrimdışı Talisca1903

hoca hamle yapmazsa golu yiyecez

Çevrimiçi mayguntr

Ridvan her pozisyonda aksiyor, bi gram ilerleme gostermedi bu sezon, aksine geriye gidiyor. Su genc oyuncu gelisimini bi beceremedik.

Çevrimdışı Erman1903

Anlamı kalmıyor yiyince hemen reaksiyon verebilen bir takım değiliz 70 dakika şu larin'e sabretmeyi hiçbir korku vs açıklamaya yetmiyor emre mor'dan gol yedikten sonra yemişim hamlesini.

Yemeden geldi ama Can girdi. Bir türlü ısınamadığım topçu. Aslında tip olarak Salih'den daha doğru topla gidebiliyor ama ne bileyim işte, tam amatör.

Çevrimdışı worns

rıdvan'a pozisyonunda tek kalmak hiç yaramamış, iki maçtır en kötülerden.

emre mor bile topçu gibi göründü

Çevrimdışı tolga1903

Ya bir takım bu kadar iğrenç kontraya çıkabilir şu karagumruk takımına ligdeki her takım kontradan gol atardı bu kadar boşluğa biz hala 1 0'da baskı yiyoruz

Çevrimdışı worns

ben de bu pesic nerde diyorum

Çevrimdışı Erman1903

Can Bozdoğan'a sezon sonu 1 kuruş bile para düşürmeyin.

Çevrimdışı Talisca1903

Alex lazım top tutmalıyız Can hiç bir işe yaramaz bu oyunda

Çevrimiçi sEuL

Cok geriye yaslandik, pek iyi gorunmuyoruz. Larin - Bats cok yoruldular.

Çevrimiçi levitate

rıdvan'ı dövdüler orada ayıp

Çevrimdışı worns

Çevrimdışı tolga1903

Yemeden geldi ama Can girdi. Bir türlü ısınamadığım topçu. Aslında tip olarak Salih'den daha doğru topla gidebiliyor ama ne bileyim işte, tam amatör.

Çok amatör ve açıkçası oynadığı bölgenin asla oyuncusu değil bana göre. Hiç merkez 2'lide kullanmayı düşünmedi ne sergen yalçın ne önder hoca ama burada daha serbest rolde yok oluyor çocuk hiç beğenmiyorum bu şekilde kullanılınca

Etiketler: