21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK
21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK

Beşiktaş Forum|21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK Tarih : 14.01.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Cevdet Kömürcüoğlu - Mustafa Savranlar - Yusuf Ziya

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK  [Okunma sayısı 14900 defa] 21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK
Anket
Beşiktaş, Gaziantep FK maçından kaç puan alır?
3 puan
5 [%83.3]
1 puan
0 [%0]
0 puan
1 [%16.7]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimdışı kahyaoglueren

Maç öncesinde 1 puan verselermis kabul edermisiz.
Kazanmak için hiçbir şey yapmıyoruz.
Akşam sporu yapmaya çıkmış gibiyiz. Herhangi bir taktik anlayış yok. Futbolcular kendileri de bu şekilde oynarlardı herhalde.

Bir de eksik Antep.

Çevrimiçi Talisca1903

kusura bakmayında bu salaklık işte rakip oyuncusu yerde atak yapmaya çalışıyor biz topu kazanınca taça atıyoruz

Çevrimiçi levitate

çıkması gereken emirhan değildi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

Eh yine fena değil bu değişiklikler. Bakalım larinle ozinin top oynayası var mı?

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Oziye topa vuramıyor topu kaleye zor yetiştiriyor diye kızıyorduk.

Boşnak Tolgay ondan beter
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

çıkması gereken emirhan değildi

Sistemi çalışır hale getirmen için Pjanic'in çıkması gerekiyor. Yok onunla oynatacağın oyuncun, Ghezzal'ın ipleri ele alamama sebebi de o.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Sistemi çalışır hale getirmen için Pjanic'in çıkması gerekiyor. Yok onunla oynatacağın oyuncun, Ghezzal'ın ipleri ele alamama sebebi de o.
sergene yazar

ama büyük topçu şimdi oynatmasan kafana takılır

Çevrimiçi levitate

GOOOOL anca boş kaleye atar zaten

Çevrimiçi Talisca1903

hakemin triplere bak vallahi suratı sirke sattı golden sonra

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı kahyaoglueren

Wellintona asist yazabiliriz bence.

Çevrimdışı Erman1903

sergene yazar

ama büyük topçu şimdi oynatmasan kafana takılır

Öyle, bir takımda Pjanic varsa o oynar, kötü oynadığı için çıksın demiyoruz.

Çevrimiçi sEuL

Bu formatta oynayacaksak eger Josef’i klubeye cekmeliyiz. Adamin butun etkinligini bitirdik.

Sonunda bos kaleye atabildi beyefendi.

Çevrimdışı worns

Oziye topa vuramıyor topu kaleye zor yetiştiriyor diye kızıyorduk.

Boşnak Tolgay ondan beter

Şu maçta laf edilecek son adam pjanic. Sağlıklı bi yorum değil. Takıntıyı yeni bi levele çıkartmışsın hayırlı olsun :)

Çevrimiçi levitate

welinton iyi oynuyor şaşırttı

ama partneri serdar ya da montero olmalı, adım gibi biliyorum haftaya vida oynatacak

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hakem cok üzüldü, golü iptal etmek icin 50 defa sag soluna bakti varmi bisey diye
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

Öyle, bir takımda Pjanic varsa o oynar, kötü oynadığı için çıksın demiyoruz.
işte abi 6 ya da 10 oynaması gereken adamı 8 diye alınca böyle zortluyorsun

Çevrimdışı worns

Ya arkadaşlar tamam kötü giden sezonda gençler falan böyle aksiyonlar herkesin hoşuna gidiyor da bu maçta Emirhan çok kötüydü işte olmadı zorlamayalım. :) Olur daha çok böyle maçları zaten hemen 11 oyuncusu olacak gibi yüklenmemek gerekir.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ceza alacağız  Yönetim bu akilsiz kufur edenleri kapi dişi etmez ise milyonlar ödemeye başlayacağız.

Büyük ihtimalle Yeni Açık üst tarafında başlıyor küfürler.
Nereden döndüler yine stada.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı mrred

Şu maçta laf edilecek son adam pjanic. Sağlıklı bi yorum değil. Takıntıyı yeni bi levele çıkartmışsın hayırlı olsun :)
Valla 20 maç ne hücum ne defans

hiçbir katkısını göremiyorum. Her maç sonu özellikle bakıyorum,

istatistik kağıdında koca bir 0 var.
The great gig in the sky

Etiketler: