Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final
Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final

Beşiktaş Forum|Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Skor : Konyaspor - Beşiktaş Tarih : 11.02.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final  [Okunma sayısı 30434 defa] Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
12 [%100]
Konyaspor
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Aboubakar çok güçsüz. Son 2-3 haftada ne hale geldi

Çevrimiçi Necmi

Hakeme diyecek söz bulamıyorum  :akuma:
benim dağarcığımda söyleyecek çok söz varda burda diyemiyorum
Demişim gibi hayal ederek okuyun

Çevrimiçi Necmi

peki sergen'in cool bir şekilde içeri girmesi...

ona nikotin yoksunluğu deniyor 😂

Çevrimdışı MUSTAFA_

Aboubakar çok güçsüz. Son 2-3 haftada ne hale geldi
Bence güçsüz değil yorgun. Bu kadar fazla üst üste maç oynatarak çok yüklendik. Arada toparlayacaktır.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı savaş altay

Gençler 10 gündür kamptaymış bizim maç için. Sahaya gömmek lazım bu ......leri.
Micheal jordan misali; kisisel alacaksin bu isleri.

Hirs ve hedef oturmamissa oyuncularda antreman cesitliligi, sertligi ya da

buzlu su bidonlari bile getirmez adami kendine. Besiktas'da oynayip farkinda

olamadan ayrilanlarin sayisi cok fazla. Atiba bile ulkeye, klube sonradan gelmis

fakat klubun tam icinden biri gibi davraniyor ve bunu hissetiriyor oyunculara.

Atiba kafa olarak cok yuksek bir adam.

Çevrimiçi Necmi

Eleniriz diyordum ama bana kapak oldu. Neyse biz kazanalım da bana kapak olsun ben razıyım.
🙄

Çevrimdışı MUSTAFA_

Dünya kötü açıklama yapma rekoruna doğru gidiyoruz. Hakemleri yemeğe çıkarıp çocukluğuna inelim  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Bence güçsüz değil yorgun. Bu kadar fazla üst üste maç oynatarak çok yüklendik. Arada toparlayacaktır.
oyuncular hep çıkışta olamaz inişleride vardır önemli olan bu inişi azkayıpla geçmek gençleri yenersek süreci hafif atlatmış oluruz  aradan sonra yükselişe geçeriz renklilerde düşecekler

Çevrimdışı kahyaoglueren

Guzel çalışma.  :claps:

Çevrimiçi Necmi

Dünya kötü açıklama yapma rekoruna doğru gidiyoruz. Hakemleri yemeğe çıkarıp çocukluğuna inelim  :ebebe:

yemeğide çocukluğuda pas geçip direk insek olmazmı

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Şu maçtan sonra konuşmayan yönetimin samimiyetinden şüphe ederim. Arkadaşlar göz göre göre iki maçtır var penaltılarımızı yiyor. Bu gidişat çok can sıkıcı.

Geçen hafta penaltı pozisyonunda bile nerdeyse değil diyecekti sayın Kocadağ. Bizi oturttular başkanlığa, artık ne şu limit ne başka birşeyin konusu açılmıyor. Bir takım ancak bu kadar pasifize edilebilirdi.

Çevrimdışı worns

rosier'in 120 dk oynaması da abou'nun oyuna girip 60 dk oynamak zorunda kalması da hatalıydı bana göre. abou zaten hiç bir işe yaramadı. biraz dinlendirip verimini arttırmaya çalışmazsak işler sarpa saracak. fizik kalitesi olmayan abou hiç çekilir oyuncu değil. hadi cenk'i maçı çıkartacak seviyede görmedik larin'i uca koyup devam edebilirdik.

neyse turu geçtik iyi oldu. oyun aslında kopabilirdi. son vuruşlarda düşen kaliteyi, kale önünde sürekli topu ayağımıza dolaştırıp durmamızı da fiziksel düşüşle ilişkili görüyorum. kalan ekiplere baktığımızda kupayı alma adına da önemli bir şans doğdu. ama yine de lig yarışını öne alma gerekirse yarı finalde de finalde de rotasyon yapma taraftarıyım.

Etiketler: