38. Hafta Çaykur Rizespor 2-3 Beşiktaş
38. Hafta Çaykur Rizespor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|38. Hafta Çaykur Rizespor 2-3 Beşiktaş Skor : Çaykur Rizespor - Beşiktaş Tarih : 28.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadyumu Hakemler : Abdülkadir Bitigen - Ali Saygın

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

38. Hafta Çaykur Rizespor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 37340 defa] 38. Hafta Çaykur Rizespor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
17 [%73.9]
1 puan
2 [%8.7]
0 puan
4 [%17.4]

Toplam Oy Verenler: 23

Çevrimdışı goktasoktay

Gündüz Tekin Onay mezarında ters dönüyor. Oğlu söylemesi gerekenleri söylemiyor. Yazıklar olsun. Bizim hatay maçının fikstürüyle ilgili konuşuyorlar, biri de demiyor ki fener perşembe - pazartesi oynayacak. Rakibe böyleyken Beşiktaşa haksızlık değil mi demiyor kimse. Biri Metin Tekin diğer Güntekin Onay.

Çevrimdışı goktasoktay

Bir de ben bu köybaşının hırsını, top kaptırınca, faul yapınca yaptığı hareketleri falan anlamadım. Kuyruk acısı mı var bunda ne olmuş? Çıkıp mücadele etmek başka bişey, bunun yaptığı hareketleri yapmak başka bişey. Kaç sene beraber oynadığın insanlara davranışları hiç hoş değildi..

Çevrimdışı Can Sungur

Fenerli kuslar hatayin bizi param parca edecegini inaniyorlar, yaw hele kendi macinizi kazanin kus beyinliler

Rizedende bekliyorlardı bir şeyler.Önlerinden yesinler yarın alanyayı yensinler önce gerçi hakemleri var.Yamuk çizgiler verilmeyen penaltılar onları unuttuk.

Çevrimdışı Can Sungur

Bir de ben bu köybaşının hırsını, top kaptırınca, faul yapınca yaptığı hareketleri falan anlamadım. Kuyruk acısı mı var bunda ne olmuş? Çıkıp mücadele etmek başka bişey, bunun yaptığı hareketleri yapmak başka bişey. Kaç sene beraber oynadığın insanlara davranışları hiç hoş değildi..

Fb'ye postaladık ya ondandır.

Çevrimdışı Erman1903

Kahramanlar unutulmaz!

Golcü beklerken bu oyuncunun gelişine kimse bir anlam verememişti. İki sezondur skor yapamayan bir oyuncudan hocanın nasıl böyle verim aldığını ve istediğimiz bir golcü teklifimizi kabul etse asistleri kim yapacaktı acaba çok merak ediyorum. Hem bu verim alma işini çok iyi biliyor hem de Allah'ın sevdiği kulu biraz herhalde :)

Çevrimdışı ferdi1903

Zamanin baskani demirören transfer etmsidi bu mali. Hayatinda göremeyecegi paralari gördü bizde topcu diye senelerce tutuldu karsiligi bu iste

Çevrimdışı Erman1903

Aslında ben onun istatistiklerine baktım maçtan önce defansif katkısı bildiğimiz Köybaşı'ya göre çok yüksek çıkıyordu şaşırdım. Sezonluk toplam katkı rakamı N'Sakala'nın 9,82 iken Köybaşı 11,59 çıkıyor. Baya takdire şayan bir değer, hırslıydı ama bize özel olmadığını söyleyebiliriz.

Çevrimdışı goktasoktay

Aslında ben onun istatistiklerine baktım maçtan önce defansif katkısı bildiğimiz Köybaşı'ya göre çok yüksek çıkıyordu şaşırdım. Sezonluk toplam katkı rakamı N'Sakala'nın 9,82 iken Köybaşı 11,59 çıkıyor. Baya takdire şayan bir değer, hırslıydı ama bize özel olmadığını söyleyebiliriz.
Hırslı olmasından ziyade, tavır ve davranışları hoş değildi. Belki bana öyle gelmiştir bilemiyorum. Bu hareketleri şu an fb forması giyen agresif herhangi bir futbolcu yapsa şaşırmazdım..

Çevrimdışı Sinan23

Çevrimdışı ferdi1903

Sergen hoca hatay antrenörüne niye kizdi? Ne demis gevsek?

Çevrimdışı Erman1903

Hırslı olmasından ziyade, tavır ve davranışları hoş değildi. Belki bana öyle gelmiştir bilemiyorum. Bu hareketleri şu an fb forması giyen agresif herhangi bir futbolcu yapsa şaşırmazdım..

Doğrudur, ama toplam defansif katkı bizim çok güçlü falan dediğimiz N'Sakala'nın bile baya üstünde çıkıyor yani belirteyim.

Çevrimdışı tolga1903

Welinton ve Vida iyilerdi ben tandemle oynamam Montero'yu 6 ya atarım. Orası iyiyken değişmez bu Montero-Welinton bambaşka oyuncular olduğu için değil tandem olduğundan. Durum oyken orası Montero-Vida olsaydı da kenardan Welinton'u yine 6 ya atardım. Savunma dengesini bozuyorsun maç 3-0 olarak bitmiş olsaydı da aynı şekilde söylerdim. Olaya çok bireysel bakmamak lazım değişiklik yapmak zorundasın başka yolu pek yok bence yerleri dediğim gibi olabilirdi, Mensah'ı ben de sevmiyorum ama skor oraya geldikten sonra alırdım ona bir şey diyemem. 1-0 iken falan hayatta alınmaz ama, ya da kenarda başka birileri varsa.

Welinton'a göre bence de orta sahaya yatkınlığı daha cok montero'nun ama sanırım welinton'u alanya'da da ön libero kullandı hoca zaman zaman yanlış hatırlamıyorsam. Abi bence larin hiç konuya dahil edilmeyip bu düzende devam edilmeli ne dersin? Gökhan töre'nin mobilitesine anadolu takımları alışık değil larin hem ön bolgede top tutamıyor hem uçta oynadığı maçlarda asla verimli olamıyor gokhan sakatlansa bile nkudu en öne atılıp larin eski yerine geçebilir bize ilerde sürekli koşu atıp rakip savunmanın dengesini bozan oyuncu profili çok olumlu geldi larin'in hantallığı rakiplerin ekmeğine yağ sürüyor hoca umarım ısrar eder şu düzende

Çevrimdışı Erman1903

Welinton'a göre bence de orta sahaya yatkınlığı daha cok montero'nun ama sanırım welinton'u alanya'da da ön libero kullandı hoca zaman zaman yanlış hatırlamıyorsam. Abi bence larin hiç konuya dahil edilmeyip bu düzende devam edilmeli ne dersin? Gökhan töre'nin mobilitesine anadolu takımları alışık değil larin hem ön bolgede top tutamıyor hem uçta oynadığı maçlarda asla verimli olamıyor gokhan sakatlansa bile nkudu en öne atılıp larin eski yerine geçebilir bize ilerde sürekli koşu atıp rakip savunmanın dengesini bozan oyuncu profili çok olumlu geldi larin'in hantallığı rakiplerin ekmeğine yağ sürüyor hoca umarım ısrar eder şu düzende

Welinton eskiden santrafor oynamış bir oyuncu o da kötü olmaz alırsın 6 numaraya ama öncelik her zaman tandemdir. Orası çalışıyorsa çok kurcalamayacaksın.  Defansın değil orta sahan düştü o yüzden yaptın değişikliği fakat oraya yamayayım derken savunmanın dengesini bozmayı riske aldın, fark olmuştu ve alınabilir bir riskti ama bence gerek yok, sonuçta çok bir şey kazanma derdinde değilsin. Elinde adam yoksa Montero'yu atarsın ve basit oynamasını istersin sıkıntı çıkarmaz ben stoperde acemi buluyorum kendisini ve hava topu handikaplı stoperi çok yapışkan ve amanvermez değilse sevmem. Pas vb bunlar 2.planda gelir kaldı ki pozisyon alma anlamında da ortalamanın üstünde değil. Bu oyuncunun kariyerine 6 numara olarak devam etmesi gerekiyor akıllıysa Ath. Madridliler onu bu şekilde yönlendirir aksi halde potansiyeli varsa onu gösteremez ve üst seviye takımlarda tutunamaz. Ama eğer 6 numarada ısrar edilirse bir El-Neny kadar top oynamayı öğrenebilir hatta daha iyi bile olur, zaten bana göre El-Neny iyi bir futbolcu falan değil ama işi bilip işe gitmiyor. Montero defansif olarak El-Neny'den net daha iyi, pozisyonu ve yapacağını ezberlediği anda yolu açılır.

Daha önce hep konuştuğumuz gibi ben Larin'î en öne atmam, böyle oynayacağıma Necip ile oynarım daha iyi, Ljajic de olur, Töre de gördüğümüz gibi oluyor. Zaten bu maçlardan önce bu 3'ü olur diye yazmıştım. Asıl önemli olan Larin'in en önde olmaması, bu yüzden Töre yorulunca N'Koudou da bana göre en önde Larin'den fazla iş yapar. En azından kıçı dayar top alır, yakalarsa çalımını atar geçer.

Zorunlu olmadığımız zaman değişik düzenleri denemiyoruz, elimizin sıkışması bizi bunları yapmaya itti ve hayırlısı da oldu.

Çevrimiçi Necmi

orta saha bozulmuşken birde üstüne savunma tandemi bozulmaz heleki maçın sonu yaklaşmışken
Bu kesinlikle büyük hataydı
Larine gelince namkörlük ediyorsunuz bugün yarışın içindeysek bunu sağlayan en önemli oyunculardan biri hantalda değil sakatlık ritmini bozdu yoksa kapıp attığı kaç gol var topu sürerek attığı kaç gol var iki maç öncesine kadar nkoudou yerden yere vuruluyordu iki maçı kurtaran adam oldu sadece attığı gollerle değil adam bek gibi oynuyor zaman geliyor orta sahada savaşıyor ve ceza sahasında sürekli pozisyonların içinde sürekli gol deniyor
Bu saatten sonra oyunculara laf söylenmez çıkuyorlar ellerinden geleni yapıyorlar karakter koyuyorlar sezon boyu yerden yere vurduğumuz otuncular sayesinde şampiyon olacağız

Çevrimdışı Erman1903

orta saha bozulmuşken birde üstüne savunma tandemi bozulmaz heleki maçın sonu yaklaşmışken
Bu kesinlikle büyük hataydı
Larine gelince namkörlük ediyorsunuz bugün yarışın içindeysek bunu sağlayan en önemli oyunculardan biri hantalda değil sakatlık ritmini bozdu yoksa kapıp attığı kaç gol var topu sürerek attığı kaç gol var iki maç öncesine kadar nkoudou yerden yere vuruluyordu iki maçı kurtaran adam oldu sadece attığı gollerle değil adam bek gibi oynuyor zaman geliyor orta sahada savaşıyor ve ceza sahasında sürekli pozisyonların içinde sürekli gol deniyor
Bu saatten sonra oyunculara laf söylenmez çıkuyorlar ellerinden geleni yapıyorlar karakter koyuyorlar sezon boyu yerden yere vurduğumuz otuncular sayesinde şampiyon olacağız

Valla kenarda çok iyi performans verdi zaten Larin sadece ön merkezde etkinliği düşüyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Yaktığın ateşi bütün İstanbul gördü :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Neyse koyduk geçtik

Bu saatten sonra haticeye değil neticeye bakılır