36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş
36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş Skor : Sivasspor - Beşiktaş Tarih : 20.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 34714 defa] 36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
17 [%56.7]
1 puan
3 [%10]
0 puan
10 [%33.3]

Toplam Oy Verenler: 30

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sorun mental yorgunluk. Abou sakat değil veya kendini bilinçli sakatlıyor çünkü o sahada oldukca bütün Takım armut gibi onun eline bakıyor. Herkes üstündeki Sorumluluğu atmış ve Abou'ya itaat etmiş durumda. Bunların sebebi zamanla ortaya çıkacak. Renklilerin de parmağı olduğu aşikar. Takimın altını sinsice oyan Oyuncular var. Içimiz gizli hainlerle dolu ama kimse farkında değil. Yönetim ve Teknik Ekip bunu zamanında tespit edemedi. Burdan işleri çevirebilmek için radikal kararların alınması şart.
Abi kim o oyuncular biraz açar mısın bu postu? Bu durumda olmamızın nedeni momentumu kaybetmemize, erkenden salmamiza bağlıyorum ben.

Çevrimdışı almanci

Abi kim o oyuncular biraz açar mısın bu postu? Bu durumda olmamızın nedeni momentumu kaybetmemize, erkenden salmamiza bağlıyorum ben.

Şu aşamada isim vermemeyi tercih ederim. Karakteri zayıf Oyuncu sayısı fazla. Sağdan soldan iki dolduruşla motivasyonunu kaybedecek tipte oyuncular bunlar. Koşulsuz Sevgi veya sonsuz Sadakat peşindeler ama bunun için ne kendileri fedakarlık eder ne de Insan beğenirler. Bizimkilerden de hiç bir işik gelmemesi işleri çığırından çıkardi. Mental olarak Kulüpten uzaklaştılar. Bunların yanında gerçekten Adam olan veya en azından bunun için mücadele edenler var. Yani arada ciddi bir kopukluk var. Kimsenin yönetme'nin ne olduğunu bilmemesinden bu Durum gittikce vahimleşiyor. Önüne geçilmezse Ligi dördüncü bile bitirebiliriz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şu aşamada isim vermemeyi tercih ederim. Karakteri zayıf Oyuncu sayısı fazla. Sağdan soldan iki dolduruşla motivasyonunu kaybedecek tipte oyuncular bunlar. Koşulsuz Sevgi veya sonsuz Sadakat peşindeler ama bunun için ne kendileri fedakarlık eder ne de Insan beğenirler. Bizimkilerden de hiç bir işik gelmemesi işleri çığırından çıkardi. Mental olarak Kulüpten uzaklaştılar. Bunların yanında gerçekten Adam olan veya en azından bunun için mücadele edenler var. Yani arada ciddi bir kopukluk var. Kimsenin yönetme'nin ne olduğunu bilmemesinden bu Durum gittikce vahimleşiyor. Önüne geçilmezse Ligi dördüncü bile bitirebiliriz.

Net bir bilgi mi var yoksa gözleme dayalı bir sonuç mu?
Eğer gözleme dayalı ise biraz ağır ithamlar bunlar.

Çevrimdışı almanci

Net bir bilgi mi var yoksa gözleme dayalı bir sonuç mu?
Eğer gözleme dayalı ise biraz ağır ithamlar bunlar.

Ağır itham severim ama bunun Doğru olduğundan emin olabilirsin. Şunu da ekleyim Aboubakar Adamdır. Onun yaptığı ihanet olarak görülmemeli çünkü sebebi para değil. Üstelik saha dışında elinden geleni yapiyor ama anlamayan çok.