17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği
17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği

Beşiktaş Forum|17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği Skor : Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği Tarih : 27.12.2019 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği  [Okunma sayısı 45014 defa] 17. Hafta Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği
Anket
Beşiktaş, Gençlerbirliği maçından kaç puan alır?
3 puan
13 [%76.5]
1 puan
2 [%11.8]
0 puan
2 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 17

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hem yetenekli hem kafasi calissin oooo 20 milyondan baslar
Takımıyla sorun yaşayan, maaşı ödenmek istenmeyen iyi oyuncular var kiralık olarak alabileceğimiz. Ara transferde ancak kiralık alabiliriz. Zaten bonservisli almaya kalkarsak en başta hata ederiz. Çünkü eksik çok, bütçe yeteri kadar yok  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maçın düdüğü Fırat Aydınus  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Maçın düdüğü Fırat Aydınus  :money:

Hemen firatboy gelmis
Kaymak gibi mac olur
Gencler dusunsun

Çevrimdışı cursedofdragon

Hemen firatboy gelmis
Kaymak gibi mac olur
Gencler dusunsun

adım gibi emindim fıratı vereceklerinden :)

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kimse ilgi göstermeyince çözüm olarak kombine devir hakkını serbest bırakmışlar. Durumun ciddiyetine yeni anladılar. Maçlara seyirci çekmeleri çok zorlaştı. Tek çareleri ara transfer dönemi kaldı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Kimse ilgi göstermeyince çözüm olarak kombine devir hakkını serbest bırakmışlar. Durumun ciddiyetine yeni anladılar. Maçlara seyirci çekmeleri çok zorlaştı. Tek çareleri ara transfer dönemi kaldı  :tabe:

bir çok etken var.

Maçın cuma günü olması.
Cezalı seyirciler.
Kötü gidişat,hakemler,Kötü oyun.
Kombinesi olup gelmeyenler gelmediği gibi devretmeyenler.
Biletler pahalı,ekonomik kriz.

10-15 bin arasında kalacak gibi seyirci sayısı.
[ Son Düzenleme: 25 Aralık 2019, 16:05:37 cursedofdragon ]

Çevrimdışı tolga1903

Fener maçı hakem falan derken kaldı bu maça 2 gün. Bizim takım diğerlerinin aksine kaosta dağılır taraftar küser oyuncu kendini veremez saçmalar dururuz böyle zamanlarda. 1 0 dahi olsa kazanıp devreye 30'la girip önümüze bakmamız lazım. İkinci yarı çok zor fikstürle başlıyoruz gs deplasmanına kadar kafadan galibiyet yazabileceğimiz maç sayısı şu oyunla 1 belki 2. Yine de genclerbirliği maçını kazanmamız lazım olası puan kaybında çok kötü yerlere sürüklenebilir bu takım. Puan olarak şampiyonluk yarışında gibi gözüksek de bu oyunla tepede barınamayacağımızın umarım hoca farkındadır.

Fener maçı hakem falan derken kaldı bu maça 2 gün. Bizim takım diğerlerinin aksine kaosta dağılır taraftar küser oyuncu kendini veremez saçmalar dururuz böyle zamanlarda. 1 0 dahi olsa kazanıp devreye 30'la girip önümüze bakmamız lazım. İkinci yarı çok zor fikstürle başlıyoruz gs deplasmanına kadar kafadan galibiyet yazabileceğimiz maç sayısı şu oyunla 1 belki 2. Yine de genclerbirliği maçını kazanmamız lazım olası puan kaybında çok kötü yerlere sürüklenebilir bu takım. Puan olarak şampiyonluk yarışında gibi gözüksek de bu oyunla tepede barınamayacağımızın umarım hoca farkındadır.

1-0 da olsa kazanalım  :tabe:

Çevrimdışı Kartal Ç

Umarım hem finansal hem de sportif açıdan kulübün bir parça soluklanabilmesi adına bazı oyuncuların veda maçı olur.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Umarım hem finansal hem de sportif açıdan kulübün bir parça soluklanabilmesi adına bazı oyuncuların veda maçı olur.

Çok iyi niyetlisin abi

Çevrimiçi levitate

Çok iyi niyetlisin abi
abi 2 haftadır bu ne karamsarlık yav

senin bir günün böyle geçiyor herhalde :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Çok iyi niyetlisin abi
Yahu sen ne karamsarsin
Bisi oldugu yok normale donduk iste
Ahlar vahlar esliginde rakipler ittirilirken biz tokezlettirilirken kacan kupalar
Ahlar vahlar varlar icinde yokluk cekerken son saniyede yenen goller ile kayiplar
Hedef 2023
Sikinti yok

Hic olamadik sampiyon 2023te illaki oluruz seviniriz ambargo koyacaz laa biz donduk ula herkes haddini bilecek laaa o sene bu sene laaa derken 2024 operasyin yili boylw gider bu dongu

:D

Çevrimdışı Kartal Ç

Çok iyi niyetlisin abi

Ben evrene mesaj gönderip göle mayamı çalayım da. Ya tutarsa.. :evillol:

Çevrimdışı tolga1903

1-0 da olsa kazanalım  :tabe:

Aynen öyle bir şekil koparalım şu maçı devreye elimiz bir nebze güçlü gireriz belki umutlanır takviye falan yaparlar

Sigarayı bıraktım ya uzun zaman oluyor  :lol:

Sigarayı bıraktım ya uzun zaman oluyor  :lol:

ben sigara içmedim hiç bende sinirliyim ben neden sinirliyim  :alala:

hiç tahammülüm yok  :ebebe:

Çevrimiçi levitate

Sigarayı bıraktım ya uzun zaman oluyor 
sadece sigara değilde ruh halin falan aynı selo reyiz gibi :D

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

melankolik diyorsun yani :)

Çevrimdışı MUSTAFA_

melankolik diyorsun yani :)
Bunlar hep çok fazla Sagopa Kajmer dinlemekten  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Yok be kardeşim naptın iki eleştirdik diye  :lol:

Çevrimdışı worns

Kazanırsak devre arasına biraz nefeslenerek girmiş oluruz. Puan kaybı zeminin yine sallanması demek. Önemli maça dönüştü bi anda.

Kağıt üzerinde kolay galibiyet maçlarından biri. Ama maça kötü girersek seyirci homurdanmaya, takım strese girmeye filan başlayabilir. Ufak bi tedirginlik oluştu bende bu maça karşı.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kazanırsak devre arasına biraz nefeslenerek girmiş oluruz. Puan kaybı zeminin yine sallanması demek. Önemli maça dönüştü bi anda.

Kağıt üzerinde kolay galibiyet maçlarından biri. Ama maça kötü girersek seyirci homurdanmaya, takım strese girmeye filan başlayabilir. Ufak bi tedirginlik oluştu bende bu maça karşı.
Her açıdan tedirgin edici bir maç zaten. Seyircinin ilgi göstereceği bir maç olmayacağı için daha zorlu bir maç olacak. Taraftarın umudunu taze tutmak için kazanmamız gerekli. Şu an taraftar bu maçtan çok TFF, hakemler ve yeni transfer dönemine odaklanmış durumda. Bu maçı bir şekilde kayıpsız geçmek çok önemli. Umarım kazanırız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maç Günü  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★