Universiteler
Universiteler

Beşiktaş Forum|Universiteler Besiktas ilcesi sinirlarinda mevcut olan univeristeleri sizinle paylasalim. İstanbul Teknik Universitesi (İşletme Fakültesi) Yıldız

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Universiteler  [Okunma sayısı 19887 defa] Universiteler

Çevrimdışı ZEKI

Besiktas ilcesi sinirlarinda mevcut olan univeristeleri sizinle paylasalim.

İstanbul Teknik Universitesi (İşletme Fakültesi)
Yıldız Universitesi
Galatasaray Universitesi
Bahcesehir Universitesi
Mimar Sinan Universitesi (Kabatas Bizim sinirlairmizdami bilmiyorum)
Bogazici Universitesi

Çevrimdışı ALI RIZA

Ah Ah semtten hiç ayrılmayarak oralarda okumak vardı :) felek gözü kör olsun Birinin Puanları Uçmuş gitmiş :) Öbürü gözü Para Bürümüş :) Gs ne işi varsa bizim orada :) Beşiktaş Üniversitesi Semtin En güze yerinde açmak var...!

Çevrimdışı ZEKI

Ah Ah semtten hiç ayrılmayarak oralarda okumak vardı :) felek gözü kör olsun Birinin Puanları Uçmuş gitmiş :) Öbürü gözü Para Bürümüş :) Gs ne işi varsa bizim orada :) Beşiktaş Üniversitesi Semtin En güze yerinde açmak var...!

Aslinda Kabatas Universitesi olmasi lazim bizimkilerinde universite acilmasi yonunde calismalari var.

Çevrimdışı ALI RIZA

Aslinda Kabatas Universitesi olmasi lazim bizimkilerinde universite acilmasi yonunde calismalari var.
bizimkiler bunu yapana kadar gecen sene plana koyup bu sene aktif edip ösym tarafından tanınırdı...

Çevrimdışı ZEKI

bizimkiler bunu yapana kadar gecen sene plana koyup bu sene aktif edip ösym tarafından tanınırdı...
Universiteler TBMM tarafindan kuruluyor yasa cikariliyor. Once YOK ten onay aliniyor YOK TBMM ye yazi gonderiyor vs vs..

Çevrimdışı ALI RIZA

Universiteler TBMM tarafindan kuruluyor yasa cikariliyor. Once YOK ten onay aliniyor YOK TBMM ye yazi gonderiyor vs vs..
http://imidb.metu.edu.tr/yok.htm
madde 7 -1
(1) Yeni üniversite kurulmasına ve gerektiğinde birleştirilmesine ilişkin önerilerini veya görüşlerini Milli Eğitim Bakanlığına sunmak,

O zaman bu da demek oluyor çok çetrefilli iş :) Yönetim zor yapar :)

Etiketler: