Club Brugge - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur İlk Maçı
Club Brugge - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur İlk Maçı

Beşiktaş Forum|Club Brugge - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur İlk Maçı Skor : Club Brugge - Beşiktaş Tarih : 12 / 03 / 2015 Saat : 20:00 Stadyum : Jan Breydel Hakem : Yayın : Star TV İLK 11 :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Club Brugge - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur İlk Maçı  [Okunma sayısı 132490 defa] Club Brugge - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur İlk Maçı

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Mart 2015, 21:03:48
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Mart 2015, 22:04:18
  • Beşiktaş / Bodrum
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

sen bilmiyorsan kim bilir @Çağrı
Bak bu cümle çok tehlikeli cümle  :kop: :kop: bana demişlerdi sanki bilmiyorum demiştim sonra Buruj maçında oraya geliyorum  :kop: :kop:
Eğer sende bu cümleyi duydunsa önce kendini koş bogazın soguk suyuna at sonra 19 perşembe günü gazilere gel...!
Sen bilmiyorsan kim bilecek @Çağrı @ZEKI hocam  :super: :super:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Mart 2015, 22:17:52
  • Beşiktaş / Bodrum
Bak bu cümle çok tehlikeli cümle  :kop: :kop: bana demişlerdi sanki bilmiyorum demiştim sonra Buruj maçında oraya geliyorum  :kop: :kop:
Eğer sende bu cümleyi duydunsa önce kendini koş bogazın soguk suyuna at sonra 19 perşembe günü gazilere gel...!
Sen bilmiyorsan kim bilecek @Çağrı @ZEKI hocam  :super: :super:

Tam öğretmen cevabı verdi @ZEKI abi  :kop:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı nannan

Feyenoord tarifesiyle turu geçeriz. Şu an Brugge maçını izliyorum. Pek bir numaraları yok.

Çevrimdışı ZEKI

Tam öğretmen cevabı verdi @ZEKI abi  :kop:
Dun ........ ile beraberdik, Ders cikisi gititigimiz yerde caner ile krasic te vardi. Senden mail bekliyor @Çağrı bu arada degisik gelismeler  varmis. Gelde anlatayim sana

Çevrimdışı ALI RIZA

Feyenoord tarifesiyle turu geçeriz. Şu an Brugge maçını izliyorum. Pek bir numaraları yok.
Ben wolfsburg izledim resmen onlarda da cacık yok... Uefa en zorlusu BJK ZENIT NAPOLİ gerisi hikaye...!

Çevrimdışı Tolga

Dun ........ ile beraberdik, Ders cikisi gititigimiz yerde caner ile krasic te vardi. Senden mail bekliyor @Çağrı bu arada degisik gelismeler  varmis. Gelde anlatayim sana
:upto: :upto:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ALI RIZA

krasic  :alala: hangi krasic acaba fener deki o hala fener demi  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Mart 2015, 22:39:26
  • Beşiktaş / Bodrum

Gelmeye çalışacağım @ZEKI abi maç çok önemli değil  izlenecek yer bulunuyor bür türlü de sizinle görüşmek için :) Sürekli şehir dışına çıkmak durumunda kalıyorum ondan denk gelmiyor bir türlü

Mail atacağım da onu bile toparlamaya vakit bulamadım şu 2 haftada
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı nannan

Ben wolfsburg izledim resmen onlarda da cacık yok... Uefa en zorlusu BJK ZENIT NAPOLİ gerisi hikaye...!
Dün Wolfsburg istisnaydı. Kaç maç sonra ilk defa gol atamadılar. Eğer oynadığın turun adında final geçiyorsa (çeyrek-yarı-tam farketmez) herşey olabilir. Ama son 16'da bu Brugge takımına elenmeyiz. İlk maçta avantajlı skoru alırız. Takım boyları çok uzun. Biz özellikle Avrupa maçlarında takım boyunu kısa tutup kaleye çabuk gidiyoruz. Açık alanda Töre-Ba falan harcar bunları. Zeminleri biraz sıkıntılı gibi geldi bana sadece o kadar. Ona da alışkınız zaten. :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Mart 2015, 22:44:40
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Mart 2015, 22:45:43
  • Beşiktaş / Bodrum
Rahata eleyeceğiz bunları dua edelim Zenith, Wolfsburg ve Sevilla elensin ben kalanlara razıyım  :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Mart 2015, 22:47:44
  • Beşiktaş / Bodrum
Şu Sevilla'nın çok tip bir forveti var mesela bize çok ters gelir.

Bacca'nın sezgileri çok kuvvetli elek yapar bizim defansı. Higuain ile oynamak daha kolay bununla oynayacağına.

Zenith^te Hulk aynı şekilde döve döve geçer.

Wolfsburg zaten Şampiyonlar ligi ilk 16 kalitesinde artık.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı nannan

Şu Sevilla'nın çok tip bir forveti var mesela bize çok ters gelir.

Bacca'nın sezgileri çok kuvvetli elek yapar bizim defansı. Higuain ile oynamak daha kolay bununla oynayacağına.

Zenith^te Hulk aynı şekilde döve döve geçer.

Wolfsburg zaten Şampiyonlar ligi ilk 16 kalitesinde artık.

Neden bilmiyorum ama sadece Sevilla'yı istemiyorum. Hulk ve Wolfburg ile de kapanacak hesaplarımız var.
2 maçta Liverpool'u, Arsenal'i, Tottenham'ı kilitledik. Döve Döve geçecek bir takım yok bizi. Bireysel olarak bakarsak onların hücum hattıyla bizim savunma hattı arasında çok fark var ama önemli Avrupa maçlarında takım savunması ve konsantrasyonla bu farkı kapatıyoruz.

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 02 Aralık 2016, 21:13:13 atalay ]

Çevrimdışı Tolga

Bu turu öyle ya da böyle geçeriz :)

Sonraki turdan itibaren kim gelirse gelsin çok zor olacaktır.

Sadece Ajax-Dnipro eşleşmesinin galibi ile Çeyrek Final'de eşleşmek şansımızı arttırır onun haricinde her takım güçlü ki Ajax ya da Dnipro'da öyle kolay geçilecek takımlar değiller.

Tabi olur da sürpriz takımlar tur atlarsa şansımız da o derece artabilir :)

Fb UEFA'da oynadığı sezon V.Plzen, Napoli'yi elemişti mesela sonra Fb'de V.Plzen'i eleyip Çeyrek Final'e çıkmıştı.

Buna benzer sürprizler de yaşanablir :D

Çevrimdışı nannan

Bu turu öyle ya da böyle geçeriz :)

Sonraki turdan itibaren kim gelirse gelsin çok zor olacaktır.

Sadece Ajax-Dnipro eşleşmesinin galibi ile Çeyrek Final'de eşleşmek şansımızı arttırır onun haricinde her takım güçlü ki Ajax ya da Dnipro'da öyle kolay geçilecek takımlar değiller.

Tabi olur da sürpriz takımlar tur atlarsa şansımız da o derece artabilir :)

Fb UEFA'da oynadığı sezon V.Plzen, Napoli'yi elemişti mesela sonra Fb'de V.Plzen'i eleyip Çeyrek Final'e çıkmıştı.

Buna benzer sürprizler de yaşanablir :D
Napoli değil Lazio. :)

Çevrimdışı nannan

Beyler son 32'de Liverpool'u tokatlamışız, adamlar 75 dakika şut atamamışlar. Siz hala o takım gelsin bu takım gelmesin hesabı yapıyosunuz. Biraz kendinize güvenin. Kim gelirse gelsin eleyecek gücümüz var. Bunu bütün Avrupa'ya da gösterdik. Ayıp ediyosunuz takıma.

Çevrimdışı Efe

şimdi club brugge ün sahasına baktım iç açıcı görünmüyor çimler berbat çok zor maç olacak  :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Tolga

Napoli değil Lazio. :)
V.Plzen Napoli'yi eleyip Fb ile eşleşmişti onu diyorum. :)

Çeyrek Final'de Fb-Lazio ile eşleşti.

Çevrimdışı nannan

V.Plzen Napoli'yi eleyip Fb ile eşleşmişti onu diyorum. :)

Çeyrek Final'de Fb-Lazio ile eşleşti.
Doğru kardeşim bende hatlar karıştı. :)
Diyeceğim şu ki, son 16'daki her takım bizim kupayı alabileceğimizi biliyor. Biz dahil. Bunu yapabilecek kapasitede olduğumuzu gösterdik. O yüzden o gelsin bu gelmesin demek haksızlık olur bu sezonki avrupa performansımıza.
Balıkesir maçındaki gibi laubali değil de kurada Liverpool'u istediğimizdeki özgüvenle yaklaşmamız lazım her maça.

Çevrimdışı Tolga

Doğru kardeşim bende hatlar karıştı. :)
Diyeceğim şu ki, son 16'daki her takım bizim kupayı alabileceğimizi biliyor. Biz dahil. Bunu yapabilecek kapasitede olduğumuzu gösterdik. O yüzden o gelsin bu gelmesin demek haksızlık olur bu sezonki avrupa performansımıza.
Balıkesir maçındaki gibi laubali değil de kurada Liverpool'u istediğimizdeki özgüvenle yaklaşmamız lazım her maça.
Haklısın zaten ben de yukarıda söylemiştim Çeyrek Final'e kaldıktan sonra kim gelirse gelsin çok zor olacaktır.

Çevrimdışı nannan

Haklısın zaten ben de yukarıda söylemiştim Çeyrek Final'e kaldıktan sonra kim gelirse gelsin çok zor olacaktır.
Çeyrek finalden itibaren bize ne kadar zorsa rakiplerimize de o kadar zor olacak. İngiliz takımlarıyla eşleşmenin ekmeğini brugge maçından itibaren yemeye başlayacağız. Her takım çekinerek oynayacak bizle çünkü. Hem taraftar hem takım olarak o gözdağını verdik.