BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)
BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)

Beşiktaş Forum|BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA) Maça gidecek ve gitmeyi düşünecekler bu başlık üstünden organize olabilirler.. BİLETİ almak için:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)  [Okunma sayısı 111368 defa] BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)

Çevrimdışı Abdullah

250 adetten bişey olmaz. Bugün oynanacak maç belirler tabi Demba Ba felanda sarı görmemesi lazım cezalı olursa sıkıntı.
Görmemesi lazım fakat bunun bilincinde olan hakemler umarım korktuğumuz şeyi yapmazlar.  :akuma:

Çevrimdışı EmreTkgz42

Merhaba arkadaşlar biletleri nerelerden aldıysanız oralara toplanalım bizde
Ben Doğu Alttan almıştım @Serkan7738

Çevrimdışı EmreTkgz42

Doğu Alt biletler bittiği zaman hemen Doğu Üst açılacak değil mi bilginiz var mı @Volkan

Çevrimdışı Volkan Başaran

Doğu Alt biletler bittiği zaman hemen Doğu Üst açılacak değil mi bilginiz var mı @Volkan

Doğu üst açıldı şu an bilet alınabilir.

@EmreTkgz42
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı EmreTkgz42

Doğu üst açıldı şu an bilet alınabilir.

@EmreTkgz42
Tamam daha bakmamıştm bugün iyi olmuş ama kale arkaları çok yavaş gidiyor oralar da hızlansa

Çevrimdışı Serkan7738

Doğu alttan mı alalım şimdi napalım bu arada aldığımız bir bileti yer olması durumunda değiştirebiliyormuyuz

Tamam daha bakmamıştm bugün iyi olmuş ama kale arkaları çok yavaş gidiyor oralar da hızlansa

Valla onu bende anlamadım. 15 liralık yer aşırı yavaş . Gerçi kale arkası kesimi en çok maça yalaşırken satılıyor.Şuan insanlar 30 liraya saha kenarı varken 15 lira verip kale arkası istemiyor sanırım. Ama onuda Konyalı  vatandaşlar alacaktır diye düşünüyuorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı EmreTkgz42

Doğu alttan mı alalım şimdi napalım bu arada aldığımız bir bileti yer olması durumunda değiştirebiliyormuyuz
Değişim yok sanırım forumdan daha gelecekler mi belli degil Necmi abi tam bi cevap vermedi @Serkan7738

Çevrimdışı EmreTkgz42

Valla onu bende anlamadım. 15 liralık yer aşırı yavaş . Gerçi kale arkası kesimi en çok maça yalaşırken satılıyor.Şuan insanlar 30 liraya saha kenarı varken 15 lira verip kale arkası istemiyor sanırım. Ama onuda Konyalı  vatandaşlar alacaktır diye düşünüyuorum

Daha maç biletinin satışa çıktığından çoğunluğun haberi yok diye düşünüyorum hem de 30 lira Doğudan almak çok mantıklı zaten. İstanbul'dan ve şehir dışından gelecekler belli olduğunda artış olacaktır. Maç saati erkene alınmaya çalışılıyormuş daha rahat olması için ne kadar doğru ya da olabilir mi acaba @Volkan

Çevrimdışı Serkan7738

bilet kalmıycak korkusu var içimde biranönce kimin geleceği belli olsa da ayrı gayrı olmasak

[ Son Düzenleme: 01 Aralık 2014, 11:49:19 Volkan ]
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Daha maç biletinin satışa çıktığından çoğunluğun haberi yok diye düşünüyorum hem de 30 lira Doğudan almak çok mantıklı zaten. İstanbul'dan ve şehir dışından gelecekler belli olduğunda artış olacaktır. Maç saati erkene alınmaya çalışılıyormuş daha rahat olması için ne kadar doğru ya da olabilir mi acaba @Volkan

Maç saatinin değişmesi bu saatten sonra bence imkansız..

Ama keşke erkene alsalar..

Uçak imkanı bile yok dönüşte o saatlerde. Olsa da çok pahalı..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı EmreTkgz42

Maç saatinin değişmesi bu saatten sonra bence imkansız..

Ama keşke erkene alsalar..

Uçak imkanı bile yok dönüşte o saatlerde. Olsa da çok pahalı..

YHT akşam ek sefer koyacak sanırım Ankara için ama İstanbul'dan gelecekler için iyi olurdu

Çevrimdışı darkfather

keşke cumartesi falan olsaydı pazartesi işe ceset gibi gideceğiz  :ebebe:

YHT akşam ek sefer koyacak sanırım Ankara için ama İstanbul'dan gelecekler için iyi olurdu

Ankaraya koymasına da razıyım ancak oradan İstanbula'da sefer yapsa sorun olmayacak.. Ama o yok..

Saçma sapan bir yer Konya maç yapmak için açıkcası

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı darkfather

ayrıca Beşiktaş Travel niye uygun bir tur düzenlemiyor anlamadım. Böyle durumlarda bize yardımcı olmayacaklarsa neden faaliyet gösteriyorlar?

Uygun bir Konya turu yapsalar hem biz kazanacağız hem de kulübümüz

ayrıca Beşiktaş Travel niye uygun bir tur düzenlemiyor anlamadım. Böyle durumlarda bize yardımcı olmayacaklarsa neden faaliyet gösteriyorlar?

Hay ağzınla bin yaşa kardeşim ya vallahi kaç gndür okuduğum en güzel yorum..

Harbi ne iş yapar bu BJK Travel

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı EmreTkgz42

çok doğru gerçekten, 5-10 kişi arayarak dile getirse akıllarına gelir düşünebilirler belki daha geç değil bir hafta var. @darkfather
BJK Travel: 0 850 225 1903

Çevrimdışı Serkan7738

@Necmi Abi duy feryadımızı organizasyon olacaksa ona göre bilet alacağız

Çevrimdışı Emre şahin

@Volkan abi bugun satışla daha iyi galiba son güncellemeyi ne zaman yapacan acaba

@Volkan abi bugun satışla daha iyi galiba son güncellemeyi ne zaman yapacan acaba

Güncelleme aklıma geldikçe yapıyorum şu an yaptım valla. Bugün satış iyi oldu. Ama kale arkası hiç hitmiyor halen  :D :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Ferhat Türk

Arkadaşlar selam,
Ankaradaki maça 6-7 kişi gitmiştik, aynı ekibi Konya için organize edeceğim :)
Yalnzı bi olumsuzluk var; YHT'nin Konya dönüşündeki en geç seferi saat 21de. Bu durumda YHT ile dönmek mümkün görünmüyor. Bu konuda kulube bir e-posta yazarak TCDD'den ek sefer talep etmelerini isteyeceğim. Olmadı otobusle falan gidilir, ama trenin keyfini vermez...

Çok iyi olur hocam konya 1.5 saat tren ile otobüs ile 4 saati bulur ama bişey değil yani toplaşıp gitsek süper olur aslında ayarlayabilirsen güzel olur
Beşiktaş'ım sevmişiz seni...

Çevrimdışı Emre şahin

@Volkan nerden takip edecez abi güncellemeleri link falan veriyodun eskiden

@Volkan nerden takip edecez abi güncellemeleri link falan veriyodun eskiden

Link hep aynı . Maçtan sonra güncelleyecektim sinirlendim pc yi kapadım unuttum kusura bakmayın yarın sabah güncellerim

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=3E0B61E6CDEFA1D!22399&app=Excel&authkey=!APsk2vcED6fpVkg
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı EmreTkgz42

Link hep aynı . Maçtan sonra güncelleyecektim sinirlendim pc yi kapadım unuttum kusura bakmayın yarın sabah güncellerim

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=3E0B61E6CDEFA1D!22399&app=Excel&authkey=!APsk2vcED6fpVkg
Ben burdan alıp 2. Mesajda güncelleyim siz güncelledikce hocam teşekkürler
[ Son Düzenleme: 01 Aralık 2014, 22:27:21 EmreTkgz42 ]

Etiketler: