5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş
5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş Tarih : 18.09.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan -  Ceyhun Sesigüzel - Kerem Ersoy - Cihan Aydın VAR : Halis

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 31459 defa] 5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
22 [%71]
1 puan
3 [%9.7]
0 puan
6 [%19.4]

Toplam Oy Verenler: 31

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Montero'nun seviyesini de son dakikada gözümüze soktular.

Çevrimdışı tuncaboylu

105 km'den fazla koşması ziyan bu takımın öyle 115'leri zorlatarak bir maç mücadele edersiniz sonrası böyle 10 topcunuzu kaybeder antalya deplasmanında madara olursunuz. Gökhan töre falan ne ya iki mevkide alternatif yok sorsan uber kadro kuruldu kasım'da şampiyonuz.
Dortmund maçı galibiyet primi 1.5 milyon Euro'ydu, o maçta 200 kilometre de koşar oyuncular.

Şimdi 100 bin Euro'luk primli maçta da yürüyecek hali kalmaz kimsenin.

Çevrimiçi Samet Ç

Töre, Kenan ve Salih yedek kulübesine Can, Larin ve Ghezzal içeri

Gereksiz rotasyonun acısını çekiyoruz al sana rotasyon hangi oyuncunu dinlendirin şimdi üstüne birde 2 sakat verdin

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maçı gol yemeden kapattım Töre'ye daha fazla dayanamadım. Ara ara Adana maçına bakıyorum. O da zorlu geçecek gibi görünüyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Antalyadaki Haji Wright devre arasında istanbul takımlarına kesin gelir.

Adamı bedavaya kiralamışlar. Çok beğendim.

Çok belliydi
The great gig in the sky

Çevrimdışı ALDENYX

Atiba gokhan mert cok bos oynuyorlar..sergene yazar bu ilk yari...kim nerde belli degil rakibe saygı yook.birak uc puani gel..
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Unnamed

Töre, Kenan ve Salih yedek kulübesine Can, Larin ve Ghezzal içeri

Gereksiz rotasyonun acısını çekiyoruz al sana rotasyon hangi oyuncunu dinlendirin şimdi üstüne birde 2 sakat verdin

Ghezzal sakat

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Dortmund maçı galibiyet primi 1.5 milyon Euro'ydu, o maçta 200 kilometre de koşar oyuncular.

17-18e dönmesinden korkuyorum dedikçe herkes müthiş transfer diyip durdu.
Antalya gibi hücum özürlüsü takımdan ilk yarı 2 yemek üstelik bunları hücumsal anlamda bir bok yapmadan yemek müthiş başarı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Oyunu 2 defa durdurduğumuz için tek değişiklik hakkımız kaldı. Onda da 3 oyuncu birden değiştireceğiz mecbur. Hangi 3 oyuncu çıkmalı deseler takımın yarısını yazarım  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Yabancı sınırı bizi mahvetti ghezzal yedeği töre pjanic yedeği salih nkudu larin yedeği kenan rosier yedeği necip/topal yani öyle farklar var ki arada bunlar şans bulduğu an darma duman oluyoruz. Allah korusun bizi ajax deplasmanını düşünür oldum şimdiden

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi MUSTAFA_

Töre anca böyle çıkar...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Koştu da noldu revire döndü takım hangisi kaç hafta yok belli değil önünde 2 lig maçı ve ajax deplasmanı var kimle neyle oynayacaksın?

Çevrimdışı tuncaboylu

17-18e dönmesinden korkuyorum dedikçe herkes müthiş transfer diyip durdu.
Antalya gibi hücum özürlüsü takımdan ilk yarı 2 yemek üstelik bunları hücumsal anlamda bir bok yapmadan yemek müthiş başarı.
İşin acı tarafı 17-18 sezonunda gruptan 14 puanla çıktık, bu sene 5 puan almamız bile zor.

Ne CL'de iz bırakırız, hem de şampiyonluktan oluruz

Çevrimiçi Unnamed

Sakat adamın yedeklerde ne işi var

Çevrimdışı Nazım Ar

Ligin daha 5. Haftasında alex, larin, atiba, ghezzal, nkodou, vida, Wellington, necip, N'Sakala, rosier sakatlandılar ya da hastalandılar. Bu normal mi bilemedim.

Çevrimdışı ferdi1903

Ne gerek vardi takimla bu kadar oynamaya? Cikar normal 11 sonra macin gidisatina göre deistirisin, bosu bisuna puan kaybi

Çevrimdışı mayguntr

Josefi niye defansa cektik ki anlamiyorum, al oyuna genc bi stoper ne olacak en fazla. Sergen hoca genclere hic guvenmiyor ne derse desin.

Çevrimiçi Unnamed

Atiba'nın emekliliğinden önce gidecek o kadar çok isim var ki. Ona en son sıra gelir.

Çevrimdışı mrred

Şampiyonlar liginde başarılı olma sevdasına çok yüksek kontratlı oyuncular aldık ya da kiraladık. Burada herkes destekledi

şimdi kimse şikayet falan etmesin.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Sinan23

3 kuruşluk adamlardan 3 kuruşluk gol yedin yaa. Adam Danimarka lig seviyesinin bile altında. Töre , Salih , Kenan, mert çıksın. İsterse yerine adam girmesin.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Atiba'nın emekliliğinden önce gidecek o kadar çok isim var ki. Ona en son sıra gelir.
Gönderelim de yerli saçmalığı var. Bulsunlar bir yerli koysunlar bence de. Ama işte bulan yok Töre var diye.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Unnamed

Mehmet Topal + Salih + Kenan'ın bu takımda oynamasını kendime yediremiyorum. Mahalleden iki tane adam koysak kadroya daha iyi oynar.

Çevrimiçi Necmi

Bu kadar sıkıntın varken böyle rotasyon yapılırmı
Millet zemin diye tutturdu alın size zemin bu sakatlıkların hiç biri zemin alakalı değil yüklemede sıkıntı var 8-10 oyuncu zemin yüzünden sakatlanmaz bir haftada