2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 89 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 752438 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı caner.eryigit

Basın sözcüsü Sercan açıklamalar yapmış yine

Çevrimiçi murat

8+3 eski yönetim zamanında kabul edilmiştir bu yönetim ne yapsın.

Çevrimdışı tolga1903

8+3 eski yönetim zamanında kabul edilmiştir bu yönetim ne yapsın.

Çıkıp da istiklal marşı okuyan oyuncu yok utanıyorum diye beyanat vermesin en azından. İstediği oldu diyorum işte niye ağlıyo şimdi yabancı sınırı diye 3 tane nur topu gibi istiklal marşı okuyan adam oynatıyorsun sevinmesi lazım

Çevrimiçi murat

Çıkıp da istiklal marşı okuyan oyuncu yok utanıyorum diye beyanat vermesin en azından. İstediği oldu diyorum işte niye ağlıyo şimdi yabancı sınırı diye 3 tane nur topu gibi istiklal marşı okuyan adam oynatıyorsun sevinmesi lazım
ya bunyönetim ne yapsın Allahınızı seversiniz elinde hasan türk vardı da mı oynatmıyor.eski yönetim hiç bir yatırım bırakmamış.

Kara mizah yapıyorum ciddiye almayın.

Çevrimdışı tolga1903

ya bunyönetim ne yapsın Allahınızı seversiniz elinde hasan türk vardı da mı oynatmıyor.eski yönetim hiç bir yatırım bırakmamış.

Kara mizah yapıyorum ciddiye almayın.

Pardon abi ironiyi anlamadım yönetime sinirlenmekten:)

Çevrimiçi murat

Elinde rıdvan ve emirhan var oynatabileceğin kaçırıyorsun.beğenmesemde ersin var o olmasa mert veya olması gereken emren var elinde.şu sol bekinysbancı alma gitt tayfuru al.umut tayfur(bana kalırsa tayfur çare olur) yap yerlileştir sol beki hazır 4blü de oynuyoruz artık.git iyi bir yabancı stoper ile defansı garantiye al.geri bir iyi 8 ile transferi noktala.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi murat

İzlemedim ama istatistikleri pek birşey vaad etmiyor.

Çevrimdışı Nazım Ar

İzlemedim ama istatistikleri pek birşey vaad etmiyor.

Ben de izlemedim doğrusu ama videolardan gördüğüm kadarıyla dinamik ve güçlü bir ortasaha, Gedsonun daha topla haşır neşir olanı ortasaha ile Weghorst arasındaki bağlantıyı kurabilecek ve prese uygun bir oyuncu gibi görünüyor bu sebeple ben baya ısındım oyuncuya. Ha üç beş yüz bin için süründürürüz muhtemelen Olimpiakos ayarı bir takım girer alır bunu da.

Çevrimiçi murat

Bunyönetim transfer filan yapmasın artık.çok iyi bir takım  kursalar dahi teknik adamı yalnız bırakıp hakemlere yem ederler.ofansif ortasaha okarak necatiyi kullansınlar ben razıyım.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Nazım Ar

Var bir pislik bu durumda. Nkoudou ilk maçta aşırı istekliydi kendini yırttı. Wellinton desen oynayabileceği en iyi kulüpte oynuyor. Bu adamlar bile neden gitmek istiyor?

Çevrimiçi Samet Demir

Var bir pislik bu durumda. Nkoudou ilk maçta aşırı istekliydi kendini yırttı. Wellinton desen oynayabileceği en iyi kulüpte oynuyor. Bu adamlar bile neden gitmek istiyor?
Pislik yok bence. Nkodou sözleşme uzatmak istiyor, welliton da son sözleşmeyi kapmak. Mayıs nisan ayları kime sorsan bu ikisini yollamak isterdi.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Welinton'un maasi 900B Euro, adama herhangi bir takim gelip 1.5M Euro teklif etse - ki Araplar'in ilgilendigi yaziyor bence bi pislik yok. Herhangi bir Arap takiminda cok kolay burada kazandiginin 2 katini kazanir, sahsen ben yerinde olsam 2 dakika durmam teklif gelse. Ha TR'de oynamisim ha Arabistan'da - Brezilya'li icin ne farkeder, adam parasina bakar, yasida gelmis 33'e.

Çevrimdışı Nazım Ar

Welinton'un maasi 900B Euro, adama herhangi bir takim gelip 1.5M Euro teklif etse - ki Araplar'in ilgilendigi yaziyor bence bi pislik yok. Herhangi bir Arap takiminda cok kolay burada kazandiginin 2 katini kazanir, sahsen ben yerinde olsam 2 dakika durmam teklif gelse. Ha TR'de oynamisim ha Arabistan'da - Brezilya'li icin ne farkeder, adam parasina bakar, yasida gelmis 33'e.

Arapların dahi Welintoma 1,5 milyon euro vereceğini düşünmedim ama doğrudur. Yine de altyapı hatta Umut Meraş dahil neredeyse herkesin kaçmak istemesi garip geliyor. Normal şartlarda parasını versen gönderemeSin topçuları.

Çevrimdışı Talisca1903

yok artık uçmuş bu

Çevrimdışı MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı DieForYou1903

Hiç kimseyi satmayı beceremediği gibi almayıda beceremiyorlar.Bu kadar kötü yönetim hayatımda görmedim ben.Alanya maçında yine necibi izlicez.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı Nazım Ar

Hiç kimseyi satmayı beceremediği gibi almayıda beceremiyorlar.Bu kadar kötü yönetim hayatımda görmedim ben.Alanya maçında yine necibi izlicez.

Aman almasınlar zaten gene bulunmayanı bulmuşuz Samy Mmaee falan. Her hafta Ferencvaros seyreden sıkaut tayfa twitterda övecek bir özelliğini bulur tabii.

Çevrimiçi Samet Demir

@can1903 son durum ne kardeşim. İçimiz şişti iyice.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Değil Arap takımı, Dünya 'da hiç bir takım Welinton'a 1.5-2 milyon Euro maaş vermez.

Benim de burnuma pis kokular geliyor.

Menajeri Serdar Saatçi'nin menajeri ile aynı adam.

Yönetimi zora sokup, Serdar konusunda elini güçlendirmeye çalışıyor olabilir.
[ Son Düzenleme: 11 Ağustos 2022, 22:12:34 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Transfer döneminin sonuna doğru, renklilerden Caulker'i kiralarlar.

Çevrimiçi Samet Demir

Değil Arap takımı, Dünya 'da hiç bir takım Welinton'a 1.5-2 milyon Euro maaş vermez.

Benim de burnuma pis kokular geliyor.

Menajeri Serdar Saatçi'nin menajeri ile aynı adam.

Yönetimi zora sokup, Serdar konusunda elini güçlendirmeye çalışıyor olabilir.
Bu dediğinde mantıklı abi. Anç en son tv karşısında serdar için sözleşme yenilemesi lazım diyordu.

Etiketler: