Kanada
Kanada

Beşiktaş Forum|Kanada Kanada'nın İngiliz Kolombiyası (British Columbia) eyaletinde yer alan, büyük okyanustaki Vancouver adası görülecek, hatta çalışılabilecek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kanada  [Okunma sayısı 14103 defa] Kanada

Çevrimdışı alperseyhanli

Kanada'nın İngiliz Kolombiyası (British Columbia) eyaletinde yer alan, büyük okyanustaki Vancouver adası görülecek, hatta çalışılabilecek yerlerden.
--

Çevrimdışı ozan062

tabi tabi ben 3.5 sene kadar calısma fırsatı buldum,, ancak iklimine ayak uyduramadıgım için birde baska sartlar gereği dondum,, kesinlikle tavsiye ederim dusunenlere
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Karakartalözgü

• Ziyaretçi

[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2017, 14:05:30 Karakartalözgü ]

Çevrimdışı ontariokartallari

tabi tabi ben 3.5 sene kadar calısma fırsatı buldum,, ancak iklimine ayak uyduramadıgım için birde baska sartlar gereği dondum,, kesinlikle tavsiye ederim dusunenlere

ozan neresinde kaldin ve dondun anlayamadim  :)
Remzin KARTALLARI Gibi Manileri Yen Aş, Layıktır Bu Vasıflar Sana Ey Şanlı Beşiktaş .

Çevrimdışı ozan062

Hayat şartları ne durumda hocam? 1 kişinin gelirinin yaklaşık ne kadar olması gerek geçinebilmesi için ev kirasıdır vs. diğer masraflar ? @ozan062

@Karakartalözgü baya soru sorduguna gore burayı kısacası yurt dısına gitmeyi dusunuyorsun vizyon cok onemli...

masraflara gelirsek sana sunu onereyim evlerle alakalı fikir edinmek için sana remax ın sitesini öneririm ben burdan randevuyla hallettim işlerimi guven buyuk sıkıntı onun için sansına kalmıs hersey ama sen oraya gidipte haleldebilirsin

maas olarak ben forklift operatoruydum ve genelde bir yerde kalıcı kalmıyordum surekli firma değiştiriyordum çünkü paraya ihtiyacım vardı iyide parası var yalnız:)) tavsiyedir

parana gore yasaman gerekiyor benim arkadas ortamımdan doalyı surekli paylasımlı oldugumuz için sana saglıklı bilgi veremem

ozan neresinde kaldin ve dondun anlayamadim  :)

winnipeg sonrasında cordovaya geçtim cok sirin bir yer tavsiye ederim sonrasında kuzeyde baska sektorlerdede bulunduk ama yapamadık :))

Karakartalözgü

• Ziyaretçi

[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2017, 14:05:53 Karakartalözgü ]

Çevrimdışı ozan062

Ben okulu bitirince yurtdışında yüksek lisans düşünüyorum o yüzden bilgi almak için soruyorum.Teşekkür ederim ilgin için. @ozan062

@Karakartalözgü
ne demek,,
okul ücretleri amerikadakiyle neredeyse aynı onun için buraya değil amerikaya gidersin,  oradaki olusumlar daha mantıklı oneririm

Karakartalözgü

• Ziyaretçi

[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2017, 14:04:53 Karakartalözgü ]

Çevrimdışı ozan062

Ücretler bayağı yüksek iki ülkedede yıllık belkida 60-70 bin dolar gibi bir rakam çıkıyor sadece okul için bunun yanında Amerika'da hayat pahalılığı daha yüksek ama. @ozan062

hersey dahil fiyatlarıda var zaten okurken iş vizesi alman zor diye hatırlıyorum ama dogru pahalılık var ama kulturu amerikada gorursun o paralar gozden cıktıgında degecek birsey olmalı...

Etiketler: