2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş
2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş Tarih : 14.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Yasin Kol - Cevdet Kömürcüoğlu - Ekrem Kan - Muhammet Ali

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 17173 defa] 2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 14.08.2022
Saat : 21:45
Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu
Hakemler : Yasin Kol - Cevdet Kömürcüoğlu - Ekrem Kan - Muhammet Ali Metoğlu
VAR : Koray Gençerler - Alper Ulusoy
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi MUSTAFA_

1-0 olsun bizim olsun dediğim maç silsilesinin bir halkası olan maç. Rakipten çok kendi kendimize yapacaklarımız konusunda şüpheye sahibim.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Çağdaş atanın eski takımı kayseriye oynatmak istediği sistemin oturttuğu takım alanya kolay maç olmaz kısır bir maçta olmaz attığımızdan az yiyelim maçı olur gibi geliyor bana savunma anlayışımızı en iyi test edeceğimiz maç olur açık vermezsek farklı kazanırız açık verirsek farklı yenileceğimiz maçda olabilir olmayacak tek şey bu maça neciple çıkılmaz

Çevrimiçi Samet Demir

Vurduğun gol yediğin ofsayt olsun. Saldır Beşiktaşım

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Nartallo

Alanya'nın kadrosuna tek tek baktığında hiçbir oyuncusunu bırak Beşiktaş on birine, ilk on sekizine bile yakıştıramazsın ama adamlar takım gibi duruyor sahada...

Umarım son maça göre daha derli toplu oynarız... Özellikle hücum ederken spontane hareket ediyoruz.

Weghorst'un Furkan ve Fatih üzerinde üstünlük kurabileceğini düşünüyorum.

Gol yeriz muhakkak, yakaladıklarımızı atarız umarım.

Çevrimiçi Talisca1903

Bu maçı da alır geçeriz saldır Beşiktaş'ım

Çevrimdışı DieForYou1903

Beraberlik bile süpriz olur benim için.Çok rahat kazanırlar maalesef.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Samet Demir

Giresun kaybeder bence.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı DieForYou1903

Giresun kaybeder bence.

Bizim maçımız alanya ile.

Çevrimdışı Orhan_

Giresun kaybeder bence.

:evillol:

Çevrimiçi Talisca1903

alacaz sıkıntı yok

Çevrimiçi Samet Ç

Çağdaş atanın eski takımı kayseriye oynatmak istediği sistemin oturttuğu takım alanya kolay maç olmaz kısır bir maçta olmaz attığımızdan az yiyelim maçı olur gibi geliyor bana savunma anlayışımızı en iyi test edeceğimiz maç olur açık vermezsek farklı kazanırız açık verirsek farklı yenileceğimiz maçda olabilir olmayacak tek şey bu maça neciple çıkılmaz
Önde doğru dürüst basan her takım Alanya'ya 4-5 atar.

Çevrimiçi Necmi

Önde doğru dürüst basan her takım Alanya'ya 4-5 atar.
en zayıf noktaları stoperleri hava hakimiyeti yok gibi kafa golleri atma ihtimalimiz bayağı yüksek ama bunlar bize karşı kapanıyor başkalarına oynadığı gibi oynamıyor

Çevrimdışı DieForYou1903

en zayıf noktaları stoperleri hava hakimiyeti yok gibi kafa golleri atma ihtimalimiz bayağı yüksek ama bunlar bize karşı kapanıyor başkalarına oynadığı gibi oynamıyor

Şaka mı bu :D

3 stoperleri var fatih,Furkan,mevlja hepsinin boyu 1.90 :D

3-4-2-1 oynuyorlar sol bekleri stoper oynuyor balkovec onunda boyu 1.85.Kapalı filan oynamıyorlar tek topla savunma arkasına sarkıyorlar bizim savunma arkası da otoban şeklinde neresinden bakarsan bak zor maç.İlla ki baskı yaparsak defansttan pasla çıkıyorlar hataya zorlayabiliriz ama baskıdan çıkarlarsa savunma arkasına sarkıp her pozisyonda tehlike hatta gol atacaklar.

Çevrimiçi Necmi

3-4-2-1 oynuyorlar sol bekleri stoper oynuyor balkovec onunda boyu 1.85.Kapalı filan oynamıyorlar tek topla savunma arkasına sarkıyorlar bizim savunma arkası da otoban şeklinde neresinden bakarsan bak zor maç.İlla ki baskı yaparsak defansttan pasla çıkıyorlar hataya zorlayabiliriz ama baskıdan çıkarlarsa savunma arkasına sarkıp her pozisyonda tehlike hatta gol atacaklar.
zürafanında boyu uzun ama koysan sahaya aval aval bakar 😉

Çevrimiçi Samet Demir

Bu hafta maçımız İnterle defans hattında da bastoni, de vrij, skrinair falan var galiba.

Çevrimiçi Necmi

Bu hafta maçımız İnterle defans hattında da bastoni, de vrij, skrinair falan var galiba.

korktuğu oyuncu fatih 😂

Çevrimiçi Samet Demir

korktuğu oyuncu fatih
Alanya o kadar kötü takım değil ama bir Beşiktaş taraftarının böyle şeyler söylemesi bana abes geliyor.

Ben zamanında bayernden 5 gol yediğimiz maç için iddaaya girdim.

Fenerbahçe kaç seneden beri şampiyon olamıyor adamlar her sene başı kendilerini en büyük favori ilan ediyorlar. Bizde takımı gömmeye yer arıyoruz.

Çevrimiçi Talisca1903

Alanya o kadar kötü takım değil ama bir Beşiktaş taraftarının böyle şeyler söylemesi bana abes geliyor.

Ben zamanında bayernden 5 gol yediğimiz maç için iddaaya girdim.

Fenerbahçe kaç seneden beri şampiyon olamıyor adamlar her sene başı kendilerini en büyük favori ilan ediyorlar. Bizde takımı gömmeye yer arıyoruz.

hekes bizim gibi romantik tayfa değil  vallahi bende Bayern maçını kafamda oynayıp 2-1 galibiyetle dönüyorduk 5 lik oldu :)

Çevrimdışı Orhan_

İstedikleri kadar iyi olsunlar. Biz iyi oynarsak Alanya'nın şansı dahi yok.

Çevrimdışı DieForYou1903

zürafanında boyu uzun ama koysan sahaya aval aval bakar 😉

Burda mevzu hava toplarında hakimiyetleri yok dedin 1.90 adam olduğu yerde sıçrasa sıçramasa yeltense bile 10 cm zıplar 2 metre oluyor zaten :D Nasıl hava hakimiyeti olmuyor onu merak ettim :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

güzel oyun ve net bir galibiyet çok güzel olur ondan sonra da eğlenceli Pazar kahvaltısı

Çevrimiçi Necmi

güzel oyun ve net bir galibiyet çok güzel olur ondan sonra da eğlenceli Pazar kahvaltısı
🤔

Çevrimiçi Talisca1903

Etiketler: