Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 181011 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimdışı aunt minnie

2 senedir kasımda ligten koptuk.Hatta Sergen Yalçın mucizesi olmasa önceki sene de ekim ayında kopmuştuk.

Yönetim geldiğinden beri başarısızlık akıyor her yerimizden.Böyle giderse demirörenli yıllara dönüş başlamıştır demek

Çevrimdışı aunt minnie

Ben Ghezzal dışında hiçbir oyuncunun sakat olduğunu düşünmüyorum orası da ayrı konu.Takımla mental olarak kopmuş oyuncuların bir kısmı

Çevrimiçi murat

En sağlam olduğumuz bölge defans hattı.
Takım kaleye mert geçince acaba biraz fazla mı güvendi?ersin kaledeyken takım daha canla başla savunma yapıyordu belkide.
Şenol güneş kafasında bir takım oluşturur geri kalanının pek yüzüne bakmaz.oturmuş hazır bir takım olsa ufak tefek değişiklikler ile kurtarırdık.şimdi ne olacağı belirsiz.oyuncuları küstürebilir ,oyunu çorbaya çevirebilir.hatırlarsınız belki bir sol açık çıkaracak örneğin önce bir ortasaha alır yerine birkaç dakika öyle oynar sonra sol bek çıkarır ortasaha alır sonra sol açık çıkarır sol bek alır vs.tabi 15 dakikada çorbaya döner.bu seneyi az hasarla atlatsak kârdayız bana kalırsa.

Çevrimiçi murat

2 senedir kasımda ligten koptuk.Hatta Sergen Yalçın mucizesi olmasa önceki sene de ekim ayında kopmuştuk.

Yönetim geldiğinden beri başarısızlık akıyor her yerimizden.Böyle giderse demirörenli yıllara dönüş başlamıştır demek
demiröreni  aratmazlar inşallah.bunlar gidince gelse gelse demirören gelir.

Çevrimdışı Karabay

Hoca daha ilk günden defans hattından memnun değilim demedi mi?

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim bildiğim hoca kadro için gomezli sezondan bile daha iyi demişti. Çok heyecanlıydı. Bana versinler kesin şampiyon yaparım demişti.

Çevrimdışı aunt minnie

Benim bildiğim hoca kadro için gomezli sezondan bile daha iyi demişti. Çok heyecanlıydı. Bana versinler kesin şampiyon yaparım demişti.
O seneki Sosa-Atiba-Oğuzhan üçlüsünün pas kalitesini çok küçümsemiş hoca.Bu üçlü top diye sektirir bizim şuanki orta sahayı.

Çevrimiçi Mehmet57

Mac iptal edilmeli. Bir adimlik yerde patlama olustu. Rabbim halkimizi korusun.

Çevrimiçi levitate

Mac iptal edilmeli. Bir adimlik yerde patlama olustu. Rabbim halkimizi korusun.
kapıları açmışlar oynatacaklar galiba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi COB

Maç iptal edilmeli, en kötü seyircisiz oynanmalı.

Çevrimiçi levitate

ertelenmiş diyorlar

edit: ertelendi
[ Son Düzenleme: 13 Kasım 2022, 18:28:24 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi COB

Maç ertelendi.

Patlamada hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

Çevrimdışı Sinan23

Bi maç zevkimiz vardı bir tane ortadoğulu fare yoketti.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ertelenmesi doğru karar.
Su ortamda futbol oynanmaz, herşeyden önce yabancı oyuncuların psikolojisi suanda yerlerdedir.

Çevrimdışı mellfred

maçın ertelenmesi bizim adımıza iyi oldu antalya çok formda biz de çok eksiktik
kahbece yapılan terör saldılısında hayatını kaybedenlerin ruhları uçmağa ersin

Çevrimdışı Talisca1903

Valerian yardımcısı Adam Murray İngiltere 6. Lig ekibine TD olmuş vah Beşiktaş’ım vah sen ne tür bir vasatlıkla sınandın böyle

Çevrimiçi murat

Valerian yardımcısı Adam Murray İngiltere 6. Lig ekibine TD olmuş vah Beşiktaş’ım vah sen ne tür bir vasatlıkla sınandın böyle
Taraftar baskısıyla getirmiştir yönetim.

Çevrimiçi Akil Emre

Şaka gibi gerçekten ne desek boş.

Çevrimdışı mellfred

Çevrimdışı goktasoktay

Ahali, futbola mı küstünüz forumca dünya kupası başladı, ben aktif başlık görmedim kupayla ilgili. Forumda bi ölüm sessizliği var ama hayırlısı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mellfred

bugün maçımız var istanbulspor’la saat 19’da ssporttta

Çevrimdışı kahyaoglueren

3'lu savunma oynuyoruz  Montero sol bek oynamıyorsa :D

Çevrimdışı kahyaoglueren

3'lu savunma oynuyoruz  Montero sol bek oynamıyorsa :D
Sol bek oynuyormuş.

Çevrimiçi sEuL

D. Alli benden olmaz diye bagiriyor sezon basindan beri, sanirim devre arasinda kontratindanda cikamayacagiz. Senol hoca denemek isteyecektir birseyler cikarmak isteyecektir kendisinden ama olmadiginda umarim Alli'de israrci olmaz. 3-4 sene icerisinde bu yasta bir oyuncu nasil bu kadar geriye gidebilmis anlayamiyorum - ozellikle top ayagina geldiginde top ayagina dolaniyor ve istedigi hicbir seyi gerceklestiremiyor maalesef.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: