2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 753229 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Görüşmeler 1 sene kadar sürer, o arada sözleşmesi biteceği için oyuncu bedava gider.

Çevrimdışı tuncaboylu

2,5 diye başlayıp 3,5 artı bonuslara doğru gider hiç şaşmaz
Bonservis de %70 pay + 6 milyona halledilir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu yönetimin genç oyunculardan 1 tanesiyle bile anlaşabileceğini düşünmüyorum.
Al benden de o kadar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ya lütfen git artık be kardeşim.

Beklemeyi bilirmiş. Millet gerizekalı olduğu için genç oyuncularla uzun süreli sözleşme imzalıyor, bunlar çok akıllı olduğu için bekliyor.

Bu kafayla oyuncu satamamalarına şaşıran var mı bunların.

Çevrimdışı tuncaboylu

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Peki Konyaspor 'un bundan haberi var mı?

Çevrimdışı Talisca1903

Talisca kendi bile istese bu yönetim o adamı alamaz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yok öyle birşey çıkar onu aklından o Talisca buraya gelecek

Çevrimdışı can1903

Emirhanla 5 yıllık sözleşme %100. Kağıdı bile gördüm sorun yok, sıra Emre Bilgin de.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Akil Emre

Emirhanla 5 yıllık sözleşme %100. Kağıdı bile gördüm sorun yok, sıra Emre Bilgin de.
Can başkan kesin Talisca işinde yokuz desede öyle bir ihtimal var mı? Ayrıca yabancı sınırı ne olacak hiç haber yok,

Çevrimdışı Talisca1903

hadi inşallah süper oldu bu

Çevrimdışı annoca

can son durumlar nedir? genel olarak bi özet geçebilir misin ? özellikle ersin ve rıdvan teklif var mı varsa ne kadar bu arkdaşlara

Çevrimiçi murat

Bonservis de %70 pay + 6 milyona halledilir.
Tabiii ham ücretlerin üzerine avanta binmeden olmaz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı annoca

bu arkadaş nasıldır izleyen var mı?

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Peki Konyaspor 'un bundan haberi var mı?

Hahaha bunu +1 arttırıyorum.
Oyuncunun kendisiyle anlaştığımızdan haberi var mı  :lol:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Emsali yok daha önce bu kararın.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Spor Toto Süper Lig'deki Göztepe maçında kırmızı kart gören Beşiktaşlı futbolcu Josef de Souza'ya 2 maç men cezası verdi (AA)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Venezuela'dan siyahi bir forvet ile ilgileniyormusuz.

Çevrimiçi sEuL

Gecen gun ismi burada gecen Tokmac Chol Nguen instagram oykusunde kartal emojisi falan paylasmis.

[ Son Düzenleme: 20 Mayıs 2022, 00:54:04 sEuL ]

Çevrimdışı Sinan23

Gecen gun ismi burada gecen Tokmac Chol Nguen instagram oykusunde kartal emojisi falan paylasmis.

Kendi takımıymış.

Çevrimiçi sEuL

Kendi takımıymış.
Simdi baktim yesil kartallar olarak geciyor suan ki klubu dedigin gibi. Duzeltme icin tesekkurler.

Çevrimdışı tuncaboylu

Başkanın açıklamasından anlaşıldı ki, bu basiretsizler taraftar Token anlaşmasını da becerememişler. Oradan gelecek 300-350 milyon lira da yalan oldu yani.

Güya Türkiye'nin en büyük anlaşması olacaktı, şimdi başkan çıkmış Bitcoin insanlara para kaybettiriyor diye bir şeyler demiş.

İnsanları o kadar düşünüyorsan, neden daha bir kaç ay önce stadın tribün hakkını Bitcoin aracı platformuna sattın?

Cidden bu kadar beceriksiz bir yönetim olamaz, inanmak istemiyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

https://ajansspor.com/haber/besiktasta-buyuk-ridvan-ve-ersin-skandali-603942

Övünç'ün bu haberi doğruysa, bu adamlar Beşiktaş'a zarar vermek için göreve gelmişler sanki; bu kadarı hata olamaz çünkü.

Çevrimdışı AigleBordeaux

https://ajansspor.com/haber/besiktasta-buyuk-ridvan-ve-ersin-skandali-603942

Övünç'ün bu haberi doğruysa, bu adamlar Beşiktaş'a zarar vermek için göreve gelmişler sanki; bu kadarı hata olamaz çünkü.
Acayip kotu bir yonetimimiz var, ben Sergen Yalcin'i cok sevmesemde onun sayesinde alinan 3 kupa bu yonetimin beceriksizligini biraz sakladi. Adamlar geldiklerinden beri futbolda bir tane satis yapamadi, elindeki kontratli stoperi bedavaya yolladilar, elimizdeki iyi bir turlu sozlesmesini uzatamadik... En kotusu amator branslarda olanlar basketbolda fena olmayan bir butceyle hic bisey yapamadik Bursa bile Avrupa'da final yapti 1 milyonluk butceyle, hentbolda yillar sonra sampiyonluk verdik, volleyball'dan zaten hic bahsetmiyorum.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Talisca1903

Gazetelere efsane manşet malzemesi çıkar bundan
Beşiktaş tokmakladı gibi😀😀

Etiketler: