38. Hafta Beşiktaş 1-1 Konyaspor
38. Hafta Beşiktaş 1-1 Konyaspor

Beşiktaş Forum|38. Hafta Beşiktaş 1-1 Konyaspor Tarih : 21.05.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Sarper Barış Saka - İbrahim Bozbey - Mustafa Sönmez - Muhammet Ali Metoğlu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

38. Hafta Beşiktaş 1-1 Konyaspor  [Okunma sayısı 20717 defa] 38. Hafta Beşiktaş 1-1 Konyaspor
Anket
Beşiktaş, Konyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
3 [%50]
1 puan
2 [%33.3]
0 puan
1 [%16.7]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 21.05.2022
Saat : 19:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Sarper Barış Saka - İbrahim Bozbey - Mustafa Sönmez - Muhammet Ali Metoğlu
VAR : Özgüç Türkalp - Serkan Tokat - Gamze Durmuş Pakkan
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

:evillol:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Sezonun son maci ve hicbir iddiamiz yok, oynat Aytug’u su macta ne Necip’i hoca efendi.

Bu arada taraftarlar mac baslamadan kufurlerine basladilatw, gecen mac 350K ceza yedik, Turkiye’nin sozde en akilli stadina sahibiz. Ulan tek tek sahaya yabanci madde atanlari kameralardan bulup cezai islem uygulasaniza. Dava acin heriflere hapse atin, bakalim ondan sonra kufur ediliyor mu yoksa sahaya yabanci madde atiliyor mu.

Çevrimdışı worns

gayet keyifli bir 11

daha yeni ayak bastığı ülkede bile altyapı hocası diye gezenlere göre çok daha cesur 11'ler çıkaran, denemekten korkmayan hocaya da söylenip durmayın bi zahmet.

zor bir maç olacak, sıkı bir rakip var. bizim çok çok eksiğimiz var nerdeyse hiç bir pozisyonda ideal oyuncumuz yok. ama iyi bir sınav olacak bu seviyede işe yararlığını test edebileceğimiz bir dizi oyuncu var. hoca için iyi denemeler oluyor bu haftalar.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

14. dakikada kornerle biten çok güzel bir set kurduk. herkes 343ün atak formasyonuna uygun doğruları yaptı montero geldi çizgiye bastı umut kenar savunmasını pas etti can desteği verdi ve nkodou boşluğu yakaladı. pozisyonunun 2. 3. oyuncusu olacak isimlerle böyle oyunlar kurabilecek seviyeye gelmemiz çok iyi çok kısa sürede. hoca daha şimdiden ciddi bir eğitsel yönünün olduğunu gösterdi kim ne derse dersin. hem de bunlar kendi çalıştırmadığı, istediği atletik seviyeyle iligis olmayan, rolünün oyuncusu olmayı bile bilmeyen oyuncular.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Takım fiziksel olarak her hafta gelişiyor gibi geliyor bana. Ya da son hafta rakip mi biraz rölantide bilemedim.

Çevrimiçi levitate

Takım fiziksel olarak her hafta gelişiyor gibi geliyor bana. Ya da son hafta rakip mi biraz rölantide bilemedim.
her ikisi de var bence
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

serdar saatçi ki esasen vasat bulduğum biraz abartıldığını düşündüğüm bir arkadaştır, 2-3 haftada bildiğin gelişim gösterdi, 3lünün sağ stoperinden bekleyeceğimiz pozisyon almaları yapmaya başladı. kimse hocaya karşı reaksiyonsuz değil. bunlar iyi emareler, daha doğru bir kadroyla neler çıkabileceğine dair bence umut verici. şu an skora filan da çok bakmamak lazm asıl bunlar önemliydi bu 7-8 haftada. ben iyi sinyaller aldım

Çevrimdışı worns

her ikisi de var bence

hocası bir dakika yerine oturmuyor, sürekli hırslı kazanmak isteyen bi takım. ilk dakikadan itibaren de sürekli ısırdılar aslında bence büyük kısmı bizim fiziksel eforun rakibi baskılaması.

Çevrimdışı worns

umut bu hızla orda olmaz, montero'nun nefis pasını yedi, yine ağır kaldı.

Çevrimdışı worns

montero çok iyi bi 25 dk geçirdi

Çevrimiçi levitate

hocası bir dakika yerine oturmuyor, sürekli hırslı kazanmak isteyen bi takım. ilk dakikadan itibaren de sürekli ısırdılar aslında bence büyük kısmı bizim fiziksel eforun rakibi baskılaması.

hoca güzel planlanmış yeni bir kadroyla bir yaz kampı görsün çılgın atarız gibi

biz 4-5 yıldır temiz yaz kampı yapamıyoruz maalesef

Çevrimdışı worns

ya böyle faul mu olur arkadaş ya, fizikli santrafora gücü yetmeyen her savunmacı hava mücadelesinde yerlere yuvarlanıyor. her seferinde de hakemler faul çalıyor. sadece şu huyu bırakmadıkları sürece bu ülkede futbolun temposu atletik yönü gelişmez. güçlü olan cezalandırılıyor.

Çevrimdışı worns

hoca güzel planlanmış yeni bir kadroyla bir yaz kampı görsün çılgın atarız gibi

biz 4-5 yıldır temiz yaz kampı yapamıyoruz maalesef

valla şu valerian hocam kafası rahat bi kamp dönemi geçirsin, teknik açıdan bilemem ama fiziksel açıdan canavar gibi bir takım izleyeceğiz o net. ben ligi sadece atletik açıdan domine ederek de net bir şampiyonluk gelebileceğini düşünüyorum. o havayı alıyorum. avrupa işinin olmaması da bu tür bir yıl için kötü değil açıkçası.

Çevrimiçi levitate

kenan saçma şekilde iyi oynuyor

Çevrimiçi levitate

valla şu valerian hocam kafası rahat bi kamp dönemi geçirsin, teknik açıdan bilemem ama fiziksel açıdan canavar gibi bir takım izleyeceğiz o net. ben ligi sadece atletik açıdan domine ederek de net bir şampiyonluk gelebileceğini düşünüyorum. o havayı alıyorum. avrupa işinin olmaması da bu tür bir yıl için kötü değil açıkçası.

ben avrupaya takımın oyununu oturtması ve kendini denemesi için bir basamak olarak bakıyordum o yüzden olsun isterdim yalan olmasın

Çevrimdışı worns

en iyi oynadığı yer kenar bek adamın :)

işin kötü tarafı santrafor olduğunu iddia etmesi

Çevrimiçi sEuL

Kosuyor mucadele ediyor top kazaniyor ama her pasi mi hatali olur bir oyuncunun. Kazandigi her topu rakibe verdi su ana kadar. Iyi oynuyor gozukuyor ama bilemiyorum, ayagi bu kadar kotu olmamali profesyonel bir oyuncunun

Çevrimdışı kahyaoglueren

Sorun çözücü bir oyuncu ve net golcü gerekiyor bence. Sadece ghezzal var elimizde sorun çözücü ve yaratıcı.

Çevrimiçi levitate

Kosuyor mucadele ediyor top kazaniyor ama her pasi mi hatali olur bir oyuncunun. Kazandigi her topu rakibe verdi su ana kadar. Iyi oynuyor gozukuyor ama bilemiyorum, ayagi bu kadar kotu olmamali profesyonel bir oyuncunun

karar mekanizması yok + ayağına top gram yakışmıyor

Çevrimiçi levitate

Sorun çözücü bir oyuncu ve net golcü gerekiyor bence. Sadece ghezzal var elimizde sorun çözücü ve yaratıcı.
seneye gedson çok işe yarar gibi

Etiketler: