36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe Tarih : 08.05.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Mustafa Emre Eyisoy - İbrahim Çağlar Uyarcan - Bahattin

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 12521 defa] 36. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
2 [%50]
1 puan
2 [%50]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 4

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yönetim imzalamak istiyordur da çocuk sözleşmesi bittiği için belki imzalamak istemiyordur.

Sözleşmesine çıkış maddesi koyarlarsa avrupada oynama hayallerini de elinden almamış olurlar

Bence 7 ile 10 milyon arası bir çıkış maddesi makuldür.

Rıdvan ve Ersinde avrupada oynamak istiyorlar insanları zorla takımda tutamazsın bunun yerine sözleşme uzatmak

istiyorsak çıkış maddesi koymak en mantıklısı. Ama ben yönetimin yerinde olsam Torinonun verdiği teklifi kabul ederim.

Ersin de 7 ye falan giderse şahane olur. Bizim her sene en az 5 milyonluk satış yapmamız şart. O yüzden her sene en az

2 gence şans vermemiz gerek. Zaten Beşiktaşta oynayan bir genç her zaman takip edilir.

İmzalamak istedikleri rakamın çok komik olduğunu duymuştum.
Belki bilen arkadaş varsa net bilgi verebilir

Çevrimdışı Talisca1903

ne çok dediğin bir kişi 🤔
ben burdayım başarıyı seviyorum Şenol Hoca bu takımı diriltir 2 sene daha üst üste yapar bu yönetime rağmen ben buradan devam kızımıza damat almıyoruz koskoca kulübe Hoca seçiyoruz kriterleri ona göre seçmek lazım B17 de çok sövdük geldi yaptı görevini Hocada yapacaktır

Çevrimiçi Necmi

Beni birinci sıraya yazabilirsiniz süper top oynatmış tarihimizin en başarılı hocasını istemek en doğal hakkım
Adını sanını duymadığımız Hocanın şu kaos futbolunu büyük Beşiktaşıma yakıştıramıyorum doğal olarak bence ışık YÖK seneyi de berbat etmenin anlamı yok derim bu oyun bize Şampiyonluk koşturmaz Şenol Güneş yada Lucascu olmadı Roza Hocayla yürürüm şu berbat Feneri yenemedik neyin güzellemesi bu
hangisini yakıştırıyorsun yüz tane orta açılmasınımı kime göre tarihimizin en büyük hocası adamın eline tarihimizin en iyi kadrosu verildi oda bunu yüzüne gözüne bulaştırdı suratımıza bakarak yalan söyleyecek kadarda karakterli birisitarihimizin en başarılı dönemini onun sayesinde yaşamadık sayesinde tarihimizin en başarılı olması gereken döneminin içine edilişini izledik beşiktaş yetersiz kadroyla sergenlede şampiyon oldu ama şenol beşiktaş olmasa şampiyon hoca olamazdı kulüp hocalığı hayatının tek başarısı bizde caneri bizdeykrn milli takıma almayan fenere gittiği gün milli takıma çağıran beşiktaşın adını unutan adamdan bahsediyorsun ve beşiktaşta asla başarılı olmadı bunu şampiyon olduğu ilk sene söyledim burdaki eskiler şahittir biliçten 125 km koşan takım aldı giderken 90 km koşan takım bıraktı zımba gibi takım alıp içini boşaltıp bıraktı iki sezonumuzu yakarak

Çevrimdışı goktasoktay

ne çok dediğin bir kişi
Abi, vardı  daha sanki. O bir kişi zaten hemen cevap yazdı üzerine alınıp. Sorun o da değil, tarihimizin en iyi futbolu falan diyor ama şenol güneşin oynattığı futbol, gittiği seneki futbol. Sanıyorlar ki o iyi oyun onun eseri. Takımın biliçle oluşan oyun ezberini kullandı, ilerde zaten gomez vardı, prime sosa vardı falan. O takım eksildikçe, oyununun defoları ortaya çıkmaya başladı. Herneyse, az ya da çok, bence o da farketmez. Gidiş şekli ve hikayesi belli, benim midem kaldırmıyor adının bile anılmasını. Benim için önemli olan şu: lazım değil abi.

Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı derler. Biz neden sürekli aynı kısır döngünün içine girmeye bu kadar hevesliyiz bilmiyorum vallahi..

Çevrimdışı goktasoktay

hangisini yakıştırıyorsun yüz tane orta açılmasınımı kime göre tarihimizin en büyük hocası adamın eline tarihimizin en iyi kadrosu verildi oda bunu yüzüne gözüne bulaştırdı suratımıza bakarak yalan söyleyecek kadarda karakterli birisitarihimizin en başarılı dönemini onun sayesinde yaşamadık sayesinde tarihimizin en başarılı olması gereken döneminin içine edilişini izledik beşiktaş yetersiz kadroyla sergenlede şampiyon oldu ama şenol beşiktaş olmasa şampiyon hoca olamazdı kulüp hocalığı hayatının tek başarısı bizde caneri bizdeykrn milli takıma almayan fenere gittiği gün milli takıma çağıran beşiktaşın adını unutan adamdan bahsediyorsun ve beşiktaşta asla başarılı olmadı bunu şampiyon olduğu ilk sene söyledim burdaki eskiler şahittir biliçten 125 km koşan takım aldı giderken 90 km koşan takım bıraktı zımba gibi takım alıp içini boşaltıp bıraktı iki sezonumuzu yakarak
Ben yazarken, yazdıklarımı onaylamışsın abi. Aklın yolu bir…

Çevrimiçi Necmi

ben burdayım başarıyı seviyorum Şenol Hoca bu takımı diriltir 2 sene daha üst üste yapar bu yönetime rağmen ben buradan devam kızımıza damat almıyoruz koskoca kulübe Hoca seçiyoruz kriterleri ona göre seçmek lazım B17 de çok sövdük geldi yaptı görevini Hocada yapacaktır
burak nasıl yaptı görevini 🤔
Tmm bu laftan sonra seninle bu konuyu tartışmam hayata başka pencerelerden bakıyoruz daha doğrusu ben pencereden bakıyorumda senin nerden ve nereye baktığını bilemeyeceğim 😂

Çevrimdışı Talisca1903

burak nasıl yaptı görevini 🤔
Tmm bu laftan sonra seninle bu konuyu tartışmam hayata başka pencerelerden bakıyoruz daha doğrusu ben pencereden bakıyorumda senin nerden ve nereye baktığını bilemeyeceğim 😂
nasıl mı yaptı golcü değil mi bu adam geldi takır takır atıp seni Şampiyonluk potasına soktu ne yapması gerekti başka Bursa Sivas Alanya Başak tüm kritik maçlardaki attı golünü yaptı görevini sen parasını veremedin tantana yapmadı bıraktı gitti

Çevrimdışı Talisca1903

Abi, vardı  daha sanki. O bir kişi zaten hemen cevap yazdı üzerine alınıp. Sorun o da değil, tarihimizin en iyi futbolu falan diyor ama şenol güneşin oynattığı futbol, gittiği seneki futbol. Sanıyorlar ki o iyi oyun onun eseri. Takımın biliçle oluşan oyun ezberini kullandı, ilerde zaten gomez vardı, prime sosa vardı falan. O takım eksildikçe, oyununun defoları ortaya çıkmaya başladı. Herneyse, az ya da çok, bence o da farketmez. Gidiş şekli ve hikayesi belli, benim midem kaldırmıyor adının bile anılmasını. Benim için önemli olan şu: lazım değil abi.

Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı derler. Biz neden sürekli aynı kısır döngünün içine girmeye bu kadar hevesliyiz bilmiyorum vallahi..
üzerime alınmakla alakası yok doğru olduğunu düşündüğüm şeyi savunmaktan çekinmem saklanacak bir durumda yok herkes takımın başarısını istiyor sende bende
Bugünkü oyunu beğeniyorsak Şenol Hocanın oynattığı bu oyunun fersah fersah üstündeydi Leipzig Porto Benfica  Lyon (ozellikle 2. Mac) tokatladik sadece skorla degil Oyun  olarakta o seviyeleri gorduk
Bu sistemle oynayalim bakalim o takimlarla daha les Fenere dis geciremedik

Çevrimdışı Talisca1903

SenolGunes Orta kafa oynatiyor Ki oyle degil

Ismael Hoca surekli ileri Sisir kaos futbolu daha iyi peki

O yuzden adam her gittigi takimdan yilini tamamladan ayrildi set oyunu kuramiyor demiyoruz da baskili Oyun tercih ediyor diyoruz

Senol Hoca gelmez de Ismael Hocayla devam edersek insallah ben yanilirim da Cok basarili olur
Cikar ozurumuzu de dilerim
Ama bu oyunda Isik yok bence seneye de ayni seyleri yasacagiz gibi duruyor

Çevrimiçi Necmi

SenolGunes Orta kafa oynatiyor Ki oyle degil

Ismael Hoca surekli ileri Sisir kaos futbolu daha iyi peki

O yuzden adam her gittigi takimdan yilini tamamladan ayrildi set oyunu kuramiyor demiyoruz da baskili Oyun tercih ediyor diyoruz

Senol Hoca gelmez de Ismael Hocayla devam edersek insallah ben yanilirim da Cok basarili olur
Cikar ozurumuzu de dilerim
Ama bu oyunda Isik yok bence seneye de ayni seyleri yasacagiz gibi duruyor
ayrıldı demişsinde şenolda milli takım dahil nerdeyse gittiği her takımdan kovuldu ölçü buysa
İsmael başarılı olur yada olmaz tartıştığımız konu bu değilki burda söylenen ismael değil şenolun beşiktaşla artık işi olamaz o yemek yediği kapa defalarca pisledi isterse iki değil dört kere şampiyon yapmış olsun ve geldiğinde beşiktaşı şampiyonlar ligi şampiyonu yapacak olsun onun beşiktaşta işi yok bunun başarıyla ilgisi yok hiç kimse şenolu reddederken başarı yada başarısızlığı öne çıkartmıyorki benim için terim neyse şenolda o yemişim onunla gelecek başarıyı burası beşiktaş kim gelse başarılı olur yeterki yönetim hoca taraftar ahengi yakalansın ilk senesinde gomez ikinci senesinde abuş şampiyon yaptı takımı abuş sergenide şampiyon yaptı şenolun eline verilen kadrolar beşiktaş tarihindeki hiç bir beşiktaş hocasına verilmedi şenol onun bile içine etmeyi başardı abuşun şampiyon olduğumuz maçtan sonra topu al oyna diye quaresmaya vermesi onun kadar şenolada küfürdü quaresma sevdası bize şampiyonluğu verdiriyordu ts sevdasından fenerle bizi düşman etti biz şampiyonluğuda fenerle uğraşırken kaybettik bize iki şampiyonluk vermedi bizden iki şampiyonluk çaldı

Çevrimdışı Nartallo

İnsan ömründe bir defa yaşanacak bir olay görmüşüz, derbi maçta iki penaltı kazandığımız halde evimizde galip gelemedik.

Batshuayi'nın Ghezzal'in elinden topu zorla alması, istatistik yapmaya çalışmasını engelleyebilecek ne bir kaptan var, ne bir hoca var takımda.

Neymiş, duran toplara çalıştırıyormuş, daha penaltıcısını belirleyememiş Valerien İsmael...

Çevrimiçi Necmi

İnsan ömründe bir defa yaşanacak bir olay görmüşüz, derbi maçta iki penaltı kazandığımız halde evimizde galip gelemedik.

Batshuayi'nın Ghezzal'in elinden topu zorla alması, istatistik yapmaya çalışmasını engelleyebilecek ne bir kaptan var, ne bir hoca var takımda.

Neymiş, duran toplara çalıştırıyormuş, daha penaltıcısını belirleyememiş Valerien İsmael...
kesinlikle herhalde bir daha göremeyiz heleki iki penaltıyla maçı kazanmak hiç göremeyeceğimiz birşey tarihi bir olayı kaçırdık

Etiketler: