33. Hafta Giresunspor 0-0 Beşiktaş
33. Hafta Giresunspor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|33. Hafta Giresunspor 0-0 Beşiktaş Tarih : 17.04.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Çotanak Spor Kompleksi Hakemler : Arda Kardeşler - Ali Saygın Ögel - Süleyman Özay - Cihan Aydın

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

33. Hafta Giresunspor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 9420 defa] 33. Hafta Giresunspor 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Giresunspor maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%83.3]
1 puan
0 [%0]
0 puan
2 [%16.7]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Güven o son ortaya neden kafa vurmadı ki.
Gelişine koy işte sonra daha fazla süre almak istiyorum diyor.

Çevrimdışı Talisca1903

kaç tane oyuncu değiştirildi yere yatmalar kalecinin oyalaması 3 dk veriyor konuşma yönetim bu hocayı da böyle yeriz olur biter

Çevrimiçi sEuL

Alanya Adana Basaksehir hepsi puan kaybetti, tabiki bizde kaybedecez.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Beşiktaş'ta oynadığını iddia ediyorsan o golü atacaksın Güven kardeşim. Kusura bakma.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi sEuL

Takima sut cekmesini bilen bir iki oyuncu alsinlar seneye. Ghezzal disinda sut cekmesini bilen bir tane oyuncu yok.

Çevrimdışı 38life

Hic  katilmiyorum, Monteronun ileri  cikisalri  gayet iyiydi, defansi da  aksatmadi... Yaninda Vida  ve Neciple oynamasi  sanssizlik ve haksizlik aslinda

İleri çıkmak tek başına yetmiyor, o rolü üstlenecekse pasları hedefi bulması gerekiyor. Pas kararlarını da doğru vermesi gerekiyor. Wellinton'un yaptığı kadarını yapamıyor Montero.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Necip, Can, Rosi ile eksik oynadık bugün malesef.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Necmi

Monteroyla Vidayla falan oynanmaz bu oyun. Bugün bunu görmüş olduk. Montero sıvadı, tüy dikti.
takımın en iyisiydi 😳

Çevrimiçi levitate

ghezzal dışında hücum hattı bomboş, adam olsa farka giderdik valla
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Ya 93 dakika rakip kalede yaratabildigin tehlike 1.5 pozisyon falan uzatma az verildi diye veryansın ediyoruz. Bu takımın kalan maclarda maksimum yüzde 45 falan topa sahip olması lazım savunulması en kolay takım şu an küme düşenler falan hariç, geçiş oyunu ve rakip defansi eksik yakalamaktan başka çaresi yok. Josef senede 4 5 gol anca atar can gol nedir bilmez teixeira attığı gol 2 pjanic'in golü yok daha forvetin zaten gole tepki önünü bomboş bırakırsan atabiliyor anca topa sahip olmak bizim neyimize.

Çevrimdışı Talisca1903

doğru dürüst bir pozisyonumuz yok batsın ilk yarıdaki hariç oyunumuzda berbata yakındı kimse kusura bakmasın büyük takım oyunumu bu şimdi benim izlediğim kör döğüşü resmen. defansta montero ortada raşit ilerde bats iyiydi sadece girenler hiç katkı veremedi özellikle pjaniç ve kevin

her kapanan takıma karşı böyle olacaksa kabul edilebilir değil

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rakip takım topu bize bıraktığında ne yapacağımız konusunda çok çalışmamız gerekecek.
Top bizdeyken çok yavaş düşüne düşüne oynuyoruz, terse topu çevirme hızımız da çok düşük.

Çevrimdışı Talisca1903

Canın bonservisine kim  kuruş verirse derhal klüpten uzaklaştırılmalı ben bu kadar etkisiz orta saha izlemedim pas yok şut yok sadece koşmakla olsaydı zamanında Samet Hoca dediği gibi Hasan Türk te koşuyor diyordu sonuçlarını gördük malesef

Çevrimdışı 38life

takımın en iyisiydi 😳

Herkesin kendi fikri, bana göre oyunun aksamasındaki en önemli unsurdu.

Çevrimdışı Talisca1903

İkinci yarı tüm oyunu Montero kurdu nasıl iş bu anlamadım ben defans bu adam yahu onun üzerinden oyun mu kurulur?

Çevrimiçi levitate

benim en çok takıldığım şey sürekli dar alanda oynamamız

böyle taç çizgisinin oralara sıkıştırıyorlar topu çıkaramıyorlar da içim daralıyor :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Ya benmi bilmiyorum futbolu yoksa sizmi gol yemeyi bırak pozisyon vermediğimiz maçta stoperler eleştiriliyor 😳
Maçı kazanamama nedenimiz gol atamamış olmamız üçlü savunmada golü stoperlerdenmi bekliyorsunuz 🙄

Çevrimdışı 38life

İkinci yarı tüm oyunu Montero kurdu nasıl iş bu anlamadım ben defans bu adam yahu onun üzerinden oyun mu kurulur?

Bu sistemde kurulur, kurulmak zorunda, 3 stoper kullanıyorsun çünkü. En az 1 tanesi iyi oyun kurmak zorunda. Ama elde buna uygun oyuncu olmayınca yapacak bir şey yok.

Çevrimdışı 38life

Ya benmi bilmiyorum futbolu yoksa sizmi gol yemeyi bırak pozisyon vermediğimiz maçta stoperler eleştiriliyor 😳
Maçı kazanamama nedenimiz gol atamamış olmamız üçlü savunmada golü stoperlerdenmi bekliyorsunuz 🙄

Stoperin savunmasıyla ilgili hiçbir şeyi eleştirmiyorum ben.

Çevrimiçi levitate

ofansif stoper işte

toloi bastoni onlara özenmişler

Çevrimdışı Talisca1903

ofansif stoper işte

toloi bastoni onlara özenmişler
iyi de kardeşim neye yaradı top sol tarafta taç çizgisinin etrafına sıkıştı kaldı ne kevin ne rıdvan etkili olabildi orta sahalar ne işe yarıyor bir ara ghezzal bile soldaki kalabalığın içerisindeydi ilerde tek bats yanında kimse yok sol taç çizgsinin orda topla güreşip durduk en sonunda montero şişiriyodu ceza sahasına

Çevrimiçi Necmi

Herkesin kendi fikri, bana göre oyunun aksamasındaki en önemli unsurdu.
oyunun neresi aksadı 🤔 ilk yarı can yüzünden evet aksadı ama ikinci yarı makine gibi çalıştı takım altı pasta topu kaleye sokamayınca monteromu suçlu oluyor önünde alex rıdvan gibi ne yaptıklarını anlamadığım iki oyuncu varken iki karı efor sarfetti üstelik geçen hafta canlı gözlede farkettim rıdvan otuzuncu dakikadan sonra koşamıyor genç oyuncu doksan dakika ayakta kalamayacaksa ne işe yarar

Çevrimdışı tolga1903

Montero elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı bir kere taç çizgisindeki umut mu kimdi ona verirken dışarı attı aynısını ilk yarı necip 5 kere yaptı ayak içi bir oyuncu 3 metre yanındaki adama nasıl veremez de dışarı atar bu seviyede aklım almıyor. Takım sezon başından beri rosier ghezzal bağlantısı kesildiği an error veriyor herifler buna çok dikkat etti ve oyunu sola yıktık rıdvan teixeira ve sonradan oyuna giren nkudu da kötü olunca yerleşik savunmayı aşma ihtimalimiz kalmadı. Türkiye süper liginde 15/16 Beşiktaş'ı değilsen kapanan takıma topu bırakacaksın yüzde 90 topla da oynasan açamıyorsun bir de duran toplara biraz ağırlık vermemiz lazım şu korner işini hiç beğenmedim.

Çevrimiçi Necmi

Stoperin savunmasıyla ilgili hiçbir şeyi eleştirmiyorum ben.
neyi eleştiriyorsun önünde rıdvan ve alex var kiminle oynayacak birde can vardı önünde topu oyuna sokacağı adam yok oda ilerdeki adamlara atmaya çalıştı hoca orda kimin aksadığını görüyor zaten ama elinde düzeltecek imkan yok geldiğinden beri hep değişiklikler takımın solunda oluyor

Çevrimiçi sEuL

Su macta 6 pas uzerinden net golleri atamayan Bats ile Guven varken, 90 dakika olumlu bir hareketi olmayan Rosier ve saatli bomba niyetine oyunda tuttugumuz Necip varken, sahada kaldigi sure icerisinde ne yaptigini kendi bile anlamayan Alex ile sonradan girip her topu rakibe veren Umut yerine Montero elestiriliyor. No comment

Etiketler: