33. Hafta Giresunspor 0-0 Beşiktaş
33. Hafta Giresunspor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|33. Hafta Giresunspor 0-0 Beşiktaş Tarih : 17.04.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Çotanak Spor Kompleksi Hakemler : Arda Kardeşler - Ali Saygın Ögel - Süleyman Özay - Cihan Aydın

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

33. Hafta Giresunspor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 9314 defa] 33. Hafta Giresunspor 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Giresunspor maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%83.3]
1 puan
0 [%0]
0 puan
2 [%16.7]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Bence Rosier in pas kalitesi de gecen seneden cok geride temposuyla kapatiyor bu acigi
Yorgo

Çevrimiçi sEuL

Rosier seyi bitirdi sivimaya gecti. Inanilmaz kotu bugun

Çevrimdışı Talisca1903

giresun bitti aslında atarız birazdan haydi çocuklar

Çevrimiçi levitate

rosier akıllı olsa 4-0 falandı şu an
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi underworld

Çizgiye inmeden sabaha kadar tırmala dur

Çevrimiçi sEuL

Ghezzal gununde degil ise kapanan takimlara karsi gol atmamiz imkansiz gibi birsey buI oyuncularla

Çevrimdışı Talisca1903

talisca isteyince kötü oluyoruz çakmıştı bir tane şimdiye kadar

ikinci yarida daha baskili olmamiza ragmen su dakika olmus  hala sut cekemedik.. Tuhaf  :akuma:
Yorgo

Çevrimdışı mayguntr

Ridvan 1 milyon istiyosa ona gore oynayacak, 60dan sonra pili bitiyor, genc oyuncuya yakismiyor.

Çevrimdışı Talisca1903

bats&güven ikli olmalıydı

Ilerideki oyuncularimiz o kadar  savruk  ve sarsak ki ..
Yorgo

Yorgo

Çevrimiçi underworld

Gömülü savunmayı inatla göbekten delmeye çalışıyoruz

Çevrimdışı Talisca1903

tam 90 dakikada atıp bitirmelik maç haydi çocuklar

Çevrimdışı 38life

Monteroyla Vidayla falan oynanmaz bu oyun. Bugün bunu görmüş olduk. Montero sıvadı, tüy dikti.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

ghezzal büyük lütuf valla
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

güvenin oyun bilgisizliği gerçekten inanılmaz

Monteroyla Vidayla falan oynanmaz bu oyun. Bugün bunu görmüş olduk. Montero sıvadı, tüy dikti.
Hic  katilmiyorum, Monteronun ileri  cikisalri  gayet iyiydi, defansi da  aksatmadi... Yaninda Vida  ve Neciple oynamasi  sanssizlik ve haksizlik aslinda
[ Son Düzenleme: 17 Nisan 2022, 22:22:18 yorgo_d(geodem) ]
Yorgo

Çevrimiçi levitate

montero gayet iyiydi

Çevrimiçi sEuL

Umut sen ne kadar gereksiz bir arkadassin ya, bir tane olumlu hareketi yok adamin

Çevrimdışı tolga1903

Herifler 8li savunma yapıyor ceza sahasına oyuncu sokamiyoruz bu kadar gole uzak ve hücumda yetenek yoksunu oyuncuyla kapanan hiçbir savunmayı açamayız. Topu çok fazla aldık bırakmak lazımdı anında basıp alınca verimli kullanamıyoruz hücumdaki oyuncularimiz aşırı yetersiz

Çevrimdışı tolga1903

Bir de şu korner organizasyonu çok kötü yemiyor adamlar işte ısrarla 10 korneri de aynı sekilde kullanmanın anlamı ne

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tolga1903

Güven:) ne kadar gereksiz oyuncu topluluğu şu ya bu sezonun bir an önce bitmesi lazım

Etiketler: