31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş
31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 03.04.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Şenol Güneş Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Serkan Olguncan - Ekrem Kan - Çağdaş Altay VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 16677 defa] 31. Hafta Trabzonspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Trabzonspor maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%80]
1 puan
0 [%0]
0 puan
1 [%20]

Toplam Oy Verenler: 5

Çevrimiçi Talisca1903

çocuklar müthiş karakter koydu ama alex ve can çok aksadı alex çok zayıf hızı yok can çok yalnız bıraktı josefi nkodu sola nejitpe canın yerine josef reis zaten kamikaze modunu açmış orta sahaya onun yanında sertlik lazım

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı goktasoktay

Çevrimiçi Necmi

Yönetim izlesinde bu takımı bu sene nasıl yediğini görsün

Çevrimdışı goktasoktay

Bknz: Bilinçli baskı nedir, ne işe yarar?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetim izlesinde bu takımı bu sene nasıl yediğini görsün
Yönetim herhangi birini getirse bu sene en azından ikinci olabilirdik. Gidip altyapı antrenörünü koydular. Bu yönetim kadar kötüsü gelmedi şu ana kadar...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Şöyle oynayıp yenilseler üzülmem.

Çevrimdışı goktasoktay

Bats yine sıvıyor. O hareket penaltıydı vermedi. Ben en az iki saydım, bizimkilerin net bir şekilde ayağına bastılar, kart yok. Cana verdiği kart evlere şenlik. Faul bile tartışılır orda.
Hoca, bizim takıma şut çalıştır gözünü sevem. Özellikle josefe.
Alex en büyük hayal kırıklığı. İkinci yarı kevin girsin. Canı da değiştirebilir bence. Türk girmek zorundaysa necip, yok değilse atiba girmeli..

Çevrimdışı goktasoktay

Gördüğüm kadarıyla hoca ikinci bölgeyi çabuk geçmek istiyor. O yüzden de uzun oynatıyor genelde. İlerde kafa topu alabilen bi santraforumuz olsa çok zorlardı ts defansını. Ghezzal de kaç tane topu kötü kontrol edip kaptırdı. 45 dk ile olmaz evet ama ben bi ışık gördüm. Hoca takımı toparlayacak. Canın dediği gibi hocayı sezon sonu falan gönderip şenolu getirmezler inşallah.

Çevrimdışı goktasoktay

Şöyle oynayıp yenilseler üzülmem.
Aynen abi valla ben de pamuk gibiyim. Sakin sakin seyrediyorum maçı.

Çevrimdışı Orhan_

Ersin janini'nin pozisyonda niçin güvenilmemeli sorusunu yanıtladı. Orada açıyı kapatarak büyümesi gerekirken geri adımla kaleyi büyüttü. Allah'tan adam pozisyonu bitiremedi. Fena oynamıyoruz. Biraz da gol atabilsek (:

Çevrimiçi Talisca1903

Aynen abi valla ben de pamuk gibiyim. Sakin sakin seyrediyorum maçı.
vallahi abi ben çok üzülürüm kasketini eline vermek lazım sevimsizin

Çevrimiçi Necmi

Ersin janini'nin pozisyonda niçin güvenilmemeli sorusunu yanıtladı. Orada açıyı kapatarak büyümesi gerekirken geri adımla kaleyi büyüttü. Allah'tan adam pozisyonu bitiremedi. Fena oynamıyoruz. Biraz da gol atabilsek (:
dondu yine boşta kalan topa bile duraklayıp çıktı

Çevrimiçi sEuL

Can 2. sariyi gormeden ciksa iyi olur, hakem tam bir….

Çevrimdışı goktasoktay

vallahi abi ben çok üzülürüm kasketini eline vermek lazım sevimsizin
Kimle oynadığımızdan bağımsız, genel oyunumuzla ilgili düşüncem.
O kenardaki kasketli artisi üzmek isterim ben de doğrusu

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi sEuL

Elalem tek hatada carr diye sokuyor topu kalenin icine, biz 10 pozisyona girip bir tane gol atamadik. Yazik

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı fatihsahin

Yok abi 10 tane pozisyona girip atamamak beceriksizlik başka bir şey değil

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimdışı Orhan_

Ersin bizim takım için yeterli bir kaleci değil... Adama gol attırmak için kaleyi boşaltmış.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Defans hattı facia, kaleci ayrı facia... Umarım yeni bir defans hattı ile gelecek sezona başlarız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

ersine yazar topta kardeşim kavalla vurdu gitti girdi şanslı

Çevrimiçi Necmi

Kalecisiz oynuyoruz normaldir

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kalecisiz oynuyoruz normaldir
Bakalım yönetim akıl edip onu ne zaman düzeltecek  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: