30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor
30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor

Beşiktaş Forum|30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor Tarih : 19.03.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yasin Kol - Esat Sancaktar - İlker Takpak - Turgut Doman VAR : Erkan Özdamar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor  [Okunma sayısı 8533 defa] 30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor
Anket
Beşiktaş, Hatayspor maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%75]
1 puan
1 [%12.5]
0 puan
1 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 19.03.2022
Saat : 19:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Yasin Kol - Esat Sancaktar - İlker Takpak - Turgut Doman
VAR : Erkan Özdamar - Emre Malok - Oğuzhan Çakır
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Can orta saha oyuncusu falan değil. Hala orta sahada değerlendirilmesi tam bir skandal.

Futbolcuların hangi özelliklerinin nerede kullanılması gerektiğini bilmeyen bir teknik heyetimiz var.

Rıdvan geçen hafta sol ön oynadı ve golünü attı. Sene başından beri sol ön oyuncusu diyoruz.

Çocuk ne zaman bek oynasa aksıyor. Çünkü bek değil. Can orta saha oynayınca kocaman bir boşluk oluyor çünkü orta saha oyuncusu değil.

Ademle havvaya kadar gitmemiz gerekiyor. İşin en temelini daha bilmiyor teknik heyet. Bu cahillikten gerçekten çok sıkıldım.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Şu 11 e bak. Hoca bir git₁ artık ya  :akuma:
Atiba varken önce atiba yazılır.

Can orta saha oyuncusu değil

Rıdvan da bek değil.

Şenol hoca bir geleydi şu adamdan bir kurtalsaydık yaw
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Ülke bütün alanlarda vasatlar diyarına döndü gerçekten bezdim.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Önder efendi seneye olmadığını biliyor, 3-5 puan ne varsa alıp bir yerlere kapak atayım diye 11 çıkarıyor, bizim yönetim(!) tayfası da izliyor.
Seneyi de çöpe attılar ya helal olsun  :akuma:

Çevrimdışı ardiles

Emre Bilgin'i merak ediyordum, bakalım nasıl oynayacak. Nkoudou maç kadrosuna alınmış hızlıca form tutsada şu Larinden kurtulsak. İleride Güven Batshuayi ilk 11 doğru tercih.

Çevrimdışı ardiles

Şu 11 e bak. Hoca bir git₁ artık ya  :akuma:
Kim oynamalıydı sence? İyi kötü maç performansı olan yedekler Montero Serdar Umut Atiba Emirhan Alex.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kim oynamalıydı sence? İyi kötü maç performansı olan yedekler Montero Serdar Umut Atiba Emirhan Alex.

Serdar-Emirhan kesin oynamalı.

Seneye bizde olmayacağı kesin bombacı mülayim Vida ile sözde stoper Necip oynamamalı.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Mal herif top falso aldıktan sonra nereye düşeceğini bile anlamıyor. Zar zor müdahale etti.

Çevrimiçi levitate

vermediği pen6ya bak hakem burak elmas galiba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rıdvan çok net sağ ayağına çalışıyor, aferin çocuk.

Çevrimiçi levitate

rıdvan sol ayağı ile açamadığı ortaları sağ ayağıyla açıyor ilgüüüünç
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi levitate

golaaazoooo

ghezzal'e 8 yıllık sözleşme versinler acil

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yahu bu kırmızı top hiç gözükmüyor.

Çevrimiçi levitate

Yahu bu kırmızı top hiç gözükmüyor.
bence hataylılar gözükmüyor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bence hataylılar gözükmüyor

Hataylıları göremiyorsan tv de ya da gözlerde ciddi bir problem olabilir.

Çevrimiçi levitate

Hataylıları göremiyorsan tv de ya da gözlerde ciddi bir problem olabilir.
tv'de beşiktaş maçı izleyecek duruma gelemedik daha...

gerçi monitör 1080p ama yayın 360p ondan olabilir :D

Çevrimiçi levitate

vida yedirmeye and içmiş herhalde

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Etiketler: