30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor
30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor

Beşiktaş Forum|30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor Tarih : 19.03.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yasin Kol - Esat Sancaktar - İlker Takpak - Turgut Doman VAR : Erkan Özdamar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor  [Okunma sayısı 8746 defa] 30. Hafta Beşiktaş 1-1 Hatayspor
Anket
Beşiktaş, Hatayspor maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%75]
1 puan
1 [%12.5]
0 puan
1 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 8

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Emre kapattığı köşeden yedi ama Hataylı müthiş yere vurdu.

Çevrimiçi levitate

necmi abi emreyi ham yapıcak maç sonu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

necmi abi emreyi ham yapıcak maç sonu
hatalı yedi ama genel anlamda beğendim şu ana kadar kaleci gömleği var üstünde durulur

Çevrimdışı caner.eryigit

Her maç doğranmaya devam

Çevrimiçi Necmi

Çizgi kalecisi değil ortalanan toplara çıkıyor müdahalede ediyor müdahale ettiği topları ceza sahasına düşürmüyor çok tecrübesiz hata yapar yapacaktırda benim için yaş önemli değil yetenek varmı o önemli

Çevrimiçi sEuL

Frikik verdigi pozisyona bak, faul bile yok orada. Ona frikik veriyor ama bize penaltiyi veremiyor (Hakaret Yasak)₅.

Çevrimiçi Necmi

Her maç doğranmaya devam
ben doğranma görmedim yanlış çkup hakeme sallamayalım can güven oyunda hiç yok orta sahada sadece josefle oynuyoruz böyle kadroyla orta sahayı verirsin

Çevrimiçi Necmi

Frikik verdigi pozisyona bak, faul bile yok orada. Ona frikik veriyor ama bize penaltiyi veremiyor (Hakaret Yasak)₅.
larinin pozisyonu bencede penaltı değildi

Çevrimdışı Talisca1903

ilk yarıyı izleyemedim nasıldık ?

Çevrimiçi levitate

ilk yarıyı izleyemedim nasıldık ?
güzel başladık eeeeh bitirdik
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimiçi levitate

attığı golden sonra tribünlere hareket yaptı şimdi kaçırdıklarına bak :D

Çevrimdışı Talisca1903

josefe de yazık kardşim al şu atibayı yanına

Çevrimdışı Talisca1903

canın şutuna bak içine etti pozisyonun

Çevrimiçi levitate

LALDLWLGKEKRK ciddi misin sen spiker bile gol diye kalktı

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı Talisca1903

kaleye gireni çıkardı bats

Çevrimdışı levent14

Bu adamda başka bir sıkıntı var normal şeyler değil bunlar kesinlikle bu adamın alternatif tippa yönelmesi lazım olmadı hacı hoca falan gezmek lazım

Çevrimdışı Talisca1903

iyi oynuyoruz bu dakikalarda al can atiba değiştr işte bakma öyle

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Teixera'yı o güçsüzlükle şu sahada dövmekten beter ederler.

Çevrimdışı blackeagle35

Orta saha yine düştü beyefendi yine izliyor

Çevrimiçi levitate

maç başından beri bişey yapmayan larin oyunda güven çıkıyor valla anlamıyorum

Çevrimdışı Talisca1903

can hep kritik yerlerde faul yapıyor adam izliyor izle abicim bir de alkış yap

Etiketler: