29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş Tarih : 14.03.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Serkan Ok - Candaş Erbil - Mustafa Kürşad Filiz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 19498 defa] 29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
5 [%83.3]
1 puan
1 [%16.7]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimdışı mrred

Hicbir iddiası olmayan rakibinle ilgili sacmasapan acıklama yapan ve buna canak tutan taraftar eserinizle gurur duyun. Yahu hic mi akillanmiyorsunuz ? Futbol zeka ve akil isidir. Çiş yaristirarak futbol yonetilmez. Taraftarin dediginin tam tersini yapcaksiniz.
The great gig in the sky

Çevrimiçi murat baltacı

Rosie sende git₁ bı adamını tutamadın
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

Josefin var Batsın var yedekte oturtuyor küfretmeyecem

Çevrimdışı AigleBordeaux

Avrupa maçından gelmiş takım bir haftadır dinlenen takımızı eziyor
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı worns

Önder karaveli ve bu rezil herifi hoca diye derbiye çıkarttıranlar utansın. Elindeki malzemedeb çıkacak kadro bu mu yahu? Atiba can merkezi ilerde güven sol kanatta Kenan dalga geçer gibi bi yapı ve ısrarla GS deplasmanına çıkarıyorsun. Hiç bir teknik direktörlük vasfı olmayan adamı şu takımın başında dünya kadar maça çıkarttınız bize şöyle bi saçmalığı izlettirdiniz. Yazıklar olsun

Çevrimiçi Liquidator

Doğru oyuncuların girmesi için 2-0 olması lazımmış. Bende yaparım bunu, Önder hocaya ne gerek var ki?

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı AigleBordeaux

Geri zekalı adam Güveni çıkardı Kenan yerine , Allah senin bildiği gibi yapsın

Çevrimiçi underworld

Hicbir iddiası olmayan rakibinle ilgili sacmasapan acıklama yapan ve buna canak tutan taraftar eserinizle gurur duyun. Yahu hic mi akillanmiyorsunuz ? Futbol zeka ve akil isidir. Çiş yaristirarak futbol yonetilmez. Taraftarin dediginin tam tersini yapcaksiniz.
Tivitır  ve kıraathane ahalisi ne yapacak sonra

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yani neyi amaçladık hocam bu değişikliklerle.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

madem bu herifler oynayacaktı başlatsaydın ya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Taç çizgisinde top Atibaya çarpıp çıkıyor, Atiba 3 sn sonra falan farkına varıyor.

Sanki 3 gün önce maç oynayan onlar değil biziz.

Çevrimdışı mrred

Açıklamaya alkış tutan destekleyen taraftara cok sasirmiyorum da yoneticlere cok kizginim. Adamlari resmen kendi elimizle gaza getirdik. Gercekten cok ahmaklik
The great gig in the sky

Çevrimiçi Talisca1903

ne alaka yahu Sen Josej gibi adamı oynatmıyorsun bu maç döner ama Önder bey hemen müdahale etmesi lazım
Açıklama yapmak mı bozdu takımı

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Açıklamaya alkış tutan destekleyen taraftara cok sasirmiyorum da yoneticlere cok kizginim. Adamlari resmen kendi elimizle gaza getirdik. Gercekten cok ahmaklik
Kardeş sen şaka mısın

Çevrimiçi tolga1903

ne alaka yahu Sen Josej gibi adamı oynatmıyorsun bu maç döner ama Önder bey hemen müdahale etmesi lazım
Açıklama yapmak mı bozdu takımı

Evet bozdu. Seni bozmadiysa adamı hirslandirdi 40 bin taraftarı geldi ne bekliyordun??

Çevrimiçi Özgür Gültekin

İşin en çok canımı acıtan tarafı önümüzdeki sezonu çöpe attık.

Çevrimiçi blackeagle35

Bu kadar rezil bir kenar yönetim Beşiktaş tarihinde bilmiyorum kaç defa olmuştur

Çevrimdışı worns

Bi de 2 0 olunca Larin ve batsı atıyor madem bi karar verdin arkasında dur. Yeni mi aklın başına geldi. Kaç bin traftarın önünde derbiye çıkacaksın elinde malzemenin maksını çıkartmak zorundasın derbi maçı bu. Kenarda gördüğüm adam da sahada gördüğüm takım da canımı acıtıyor artık.

Çevrimiçi Talisca1903

Evet bozdu. Seni bozmadiysa adamı hirslandirdi 40 bin taraftarı geldi ne bekliyordun??
zaten gelir taraftar derbi maçı bu sen sağlam kadronla çıksaydın 
Ayrıca bu maç dönecek göreceğiz

Çevrimdışı AigleBordeaux

Şu Önderi bu akşam kovmayan kendisi gitsin₁ burası Trabzon değil

Çevrimiçi tolga1903

Abi fark yiyecez döner diyorsun allah askkna

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Çevrimdışı worns

Şu Önderi bu akşam kovmayan kendisi gitsin burası Trabzon değil

Kovacak adam 3. maçında kovardı. Koca bir dönemi geçici hoca elinde heba etme heveslileri asla böyle bi adım atmaz. Bizim eziyetimiz bitmez.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hangi maçı izliyorsun ?

Çevrimiçi Talisca1903

Josefide sok deli etme insanı

Etiketler: