22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş
22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş Tarih : 18.01.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Kemal Yılmaz - Volkan Ahmet Narinç -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 14716 defa] 22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Karagümrük maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%80]
1 puan
0 [%0]
0 puan
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 18.01.2022
Saat : 20:00
Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu
Hakemler : Halil Umut Meler - Kemal Yılmaz - Volkan Ahmet Narinç - Kutluhan Bilgiç
VAR : Sarper Barış Saka - Alper Çetin - Burak Olcar
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Talisca1903

Fark 2 puan azaldı ya hemen göndermişler HUM 'u ne Beşiktaş korkusuymuş bu arkadaş yahu vallahi akılları çıkıyor seri yaparız diye

Çevrimiçi Samet Ç

3-4-1-2 oynayacakmışız bu maçta Ghezzal'a da 10 numarada görev verilecekmiş.
[ Son Düzenleme: 17 Ocak 2022, 18:05:09 Samet Ç ]

Çevrimdışı Erman1903

Ghezzal 4-3-3 ve 4-1-4-1 merkezinin sağdaki ofansif rollü merkezi olarak da kullanılabilir. Tabi bu durumda sağ kenarda kim oynayacak sorunu doğuyor.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ALDENYX

Nerde bu Nkodou ya öldude bizmi gömmedik  İbrahim Tatlıses bile kafaya mermi yedi daha erken döndü bu adam aylar oldu yok
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi sEuL

Pjanic’in regista rolunde oynanadigi Josef’inde kendi pozisyonunda oynadigi bir mac olmasi dilegi ile.

Gonul isterdi ki gol yemeden maci bitirelim ama Vida reis geri geliyor, umarim Bats yakaladigi pozisyonlari hundar etmeye devam etmez ve rakibin attigindan fazlasini atmayi basarabiliriz.

Çevrimiçi sEuL

Emihan cok iyi bir haftada sakatlik gecirmis, sakat olmasaydi acaba 21 kisilik kadroda kendisine yer bulabilir miydi diye dusunmeden edemiyorum.

Atiba ve Wellinton sakatliktan dondukten sonra Serdar ile Salih disarda kalir buyuk ihtimalle.

Çevrimdışı worns

hadi bakalım. ideal kadroyla bir 3lü denemesi görmek istiyorum.

Çevrimdışı celiker1

Bu mevsimde o stadyumda hele hele kar yağışı ihtimali yüksek bir günde akşam saat 20:00 da maç oynatınında...!
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hala tüm kadrolarda Vida yazıyor çıldırıyorum.
(...)
Bu kadar boş adamı niye ısrarla oynatmaya çalışıyoruz?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Talisca1903

3 lü defans oynayacaksak ben monteronun oynamasını olumlu buluyorum.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Şu Halil Umutu tekrardan maçımzıı vermiş bizim tslilerde zaten mutlu olmuştur maç sonu açıklamalar falan yapmadıklarına göre. Karagümrük maçındada özel izin aldırırlar bizim yönetimdekiler karagümrük tribününe tslilerde dolar izler güzel güzel doğrarlar.

Çevrimdışı Talisca1903

Şu Halil Umutu tekrardan maçımzıı vermiş bizim tslilerde zaten mutlu olmuştur maç sonu açıklamalar falan yapmadıklarına göre. Karagümrük maçındada özel izin aldırırlar bizim yönetimdekiler karagümrük tribününe tslilerde dolar izler güzel güzel doğrarlar.
aşırı kötü niyetli olmasının yanında mimikleri hareketleri de oldukça irrite edici

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

aşırı kötü niyetli olmasının yanında mimikleri hareketleri de oldukça irrite edici

küfürlük

Çevrimiçi Nartallo

Vida yine geri dönüyor, tekrar bir 16 maçlık seri başlatır

Bu kadroyla sıfır puandan fazlası hayal olur.Sezon sonu yönetim ve hoca şart!

Çevrimiçi sEuL

Ilk 11'i gorunce cikan haberlerin (farkli oyun sistemi etc.) dogru olmadigini goruyoruz.

Elimizdeki has stoperlerden Serdar ile Montero yedekte beklerken maca Necip ile cikiyoruz. Necip her sezon bir elin parmaklarini gecmeyecek macta iyi performans gosterir ama ayni sekilde bircok mactada seni yakabilme potansiyeline sahiptir (Giresunspor macinda gordugu kirmizi kartla ilk yarida takimini 10 kisi birakmak gibi). Necip'in partneride pas kalitesi ve top kontrolu ligin en kotu oyuncularindan (en kotusu olma ihtimalide var) Vida. Isin komik tarafi ise sag ayagi bu kadar kotu olan bir stoperi biz birde sol stoper olarak maca cikariyoruz.

Orta sahada gectigimiz haftalarda oldugu gibi Pjanic'i regista gibi oynatip onune Josef ve Oguzhan'i oynatiyoruz. Dilimizde tuy bitti ama bu sekilde hem orta saha direncini dusuruyoruz hemde Josef'in butun etkinligini bitiriyoruz. Bide bunlar yetmiyormus gibi ne savunmada nede ofansta hicbir etkinligi olmayan, kontrati nedeniyle futbolu birakamayan ama futbolun onu biraktigi Oguzhan'dan hala medet umuyoruz. 10 yilin uzerinde Besiktas formasi giyen ve bu donem icerisinde belki yarim belki 1 yil dogru duzgun performans gosteren Oguzhan onumuzdeki sezon takimin onemli bir parcasi olarak dusunuluyorsa oynat tabi hocam.

Bu arada haftalardir kanal kanal gezip anlatmis olduklari genclesme stratejisine zerre inanmiyoruz ve genc oyunculari klubede Mehmet Topal ve Gokhan Tore yerine gormeyide beklemiyoruz ama teknik heyetten farkli bir seyler bekliyordum bu mac ozelinde. Basinda cikan haberler bu mac icin beni biraz heyecanlandirmisti sahaya cikan kadro hayal kirikligi yaratti acikcasi.

Neyse, umarim 3 puani alip puan cetvelinde kendimizi ust siralara atabiliriz, bol sans Besiktas'im.
[ Son Düzenleme: 18 Ocak 2022, 19:28:23 sEuL ]

Çevrimdışı Talisca1903

Pesic kadrodan çıkartılmış son haftalarda oldukça formdaydı Biglia da yok orta saha organizasyonu açısından çok önemli oyuncu şans birazda bize gülsün diyeceğim de HUM aklıma geliyor

Çevrimiçi tolga1903

Serdar vida montero'nun olduğu 3'lü defans önlerinde josef pjanic ghezzal yapıp iki koridoru rosier ve rıdvan'a bırakmayı tercih ederdim ama hoca merkezde pjanic'in derin oyun kurucu josef'in box to box oynadığı geride ise 4'lü defanstan vazgeçmiyor. Geçen hafta gaziantep maçı bu planın yürümeyeceğinin sinyallerini verdi aslında ama oğuzhan'ın emirhan'a nazaran daha etkin olup hücumu yönlendirebileceğini düşünüyor sanırım bugün de tutmazsa muhtemelen rize maçı dizilişine döner sonraki maçlarda, zaten deneme tahtası gibi kullanması gerekiyor ideal düzeni bulana kadar çünkü herhangi bir iddiamız yok bundan iyi zaman bulamaz bu tarz denemeler için. Mesela illa pjanic derinde oynayacaksa josef'de diretmenin manası yok salih'de pekala josef kadar yapabilir oralarda. Neyse hocam şans yanında olsun bir iki puan kaybına taraftar üstüne gelmeye başlar ne yazık ki.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Vida ve Necip le yapılanıyoruz süper.
Hoca ayrılırken şu oyuncuları kazandırdı denilmesinden çok ortalama şu puanı tutturdu denilmesini istiyor.
Yazık koskoca 2. yarıya.

Necipinize 1, Vidanıza 2 yeter be.

Çevrimiçi sEuL

Serdar vida montero'nun olduğu 3'lü defans önlerinde josef pjanic ghezzal yapıp iki koridoru rosier ve rıdvan'a bırakmayı tercih ederdim ama hoca merkezde pjanic'in derin oyun kurucu josef'in box to box oynadığı geride ise 4'lü defanstan vazgeçmiyor. Geçen hafta gaziantep maçı bu planın yürümeyeceğinin sinyallerini verdi aslında ama oğuzhan'ın emirhan'a nazaran daha etkin olup hücumu yönlendirebileceğini düşünüyor sanırım bugün de tutmazsa muhtemelen rize maçı dizilişine döner sonraki maçlarda, zaten deneme tahtası gibi kullanması gerekiyor ideal düzeni bulana kadar çünkü herhangi bir iddiamız yok bundan iyi zaman bulamaz bu tarz denemeler için. Mesela illa pjanic derinde oynayacaksa josef'de diretmenin manası yok salih'de pekala josef kadar yapabilir oralarda. Neyse hocam şans yanında olsun bir iki puan kaybına taraftar üstüne gelmeye başlar ne yazık ki.

Sadece Antep maci degil, kendi evimizde mahkum oynadigimiz Goztepe, deplasmandaki Konyaspor macinda ve kupa finalindeki Antalya macindada ayni dizilisle sahaya cikip hicbir varlik gosterememistik. Umarim dedigin gibi bu mac bu deneme icin son olur ve teknik ekip farkli birseyler sunabilir onumuzdeki haftalarda.

Çevrimdışı Erman1903

Sadece Antep maci degil, kendi evimizde mahkum oynadigimiz Goztepe, deplasmandaki Konyaspor macinda ve kupa finalindeki Antalya macindada ayni dizilisle sahaya cikip hicbir varlik gosterememistik. Umarim dedigin gibi bu mac bu deneme icin son olur ve teknik ekip farkli birseyler sunabilir onumuzdeki haftalarda.

Birçok konuda sana katılıyorum lakin Pjanic'i kesmek öyle kolay değil. Birincisi adam kendi tarzında kötü oynamıyor, ikincisi Karaveli bir süre öncesine kadar 10000 bile almıyordu. Barcelona hocası anca keser Pjanic'i. İtalya'da falan kenarda oturtsan taraftar hop der. Belki zamanla olabilir, 10 numara'da falan deneriz. Canı yanmadığı sürece çok az kişi kesebilir.

Benim de takıldığım bazı konular var lakin ayakta kaldığı sürece bunu nasıl yaptığı bence aşırı önemli değil. Birkaç hafta öncesine kadar freni patlamış kamyon gibi bayır aşağı gidiyorduk, biraz olsun desteği hak ediyor. Başaramazsa gidecek zaten sonsuza kadar bizimle olmaz.

Etiketler: