22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş
22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş Tarih : 18.01.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Kemal Yılmaz - Volkan Ahmet Narinç -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 14724 defa] 22. Hafta Karagümrük 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Karagümrük maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%80]
1 puan
0 [%0]
0 puan
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Bunada sukur
valla abi topun başında öyle bir duruyor ki sanki kalecinin kucağına yerden bırakacak

her seferinde ters köşe yaptı büyük başarı :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimiçi sEuL

valla abi topun başında öyle bir duruyor ki sanki kalecinin kucağına yerden bırakacak

her seferinde ters köşe yaptı büyük başarı :D
Gs’deki Hollanda’li ile karistiriyorsun

Çevrimiçi levitate

Gs’deki Hollanda’li ile karistiriyorsun
o sol bek bu forvet sorun orada :D

Çevrimiçi sEuL

Oguzhan bekledigimiz gibi:

- Sifir ikili mucadele
 - Sifir sut
 - Sifir savunma (golge presi yapiyor ama)
 - Ofansta insiyatif alip birseyler denediginide gormedim, sacma 2 topuk pasi denemesi ile kaybettigi toplar vardi birinde rakip kontraya cikti ama pozisyon korner ile bitti 

Umarim 70'e kadar bekleyip 70'te Oguzhan - Alex degisikligi gormeyiz. Adamin takima herhangi bir faydasi yok

Çevrimiçi Necmi

Yeminle bu oziyi sadece kontrat vermek için oynatıyorlar başka izahı yok

Çevrimdışı AigleBordeaux

Biz ne oynuyoruz?
Adamların 10 tane eksiği var
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Canım bir tanem Beşiktaşım eee sonra, Önder hocam kusura bakma da güzel konuşuyorsun ama söylediklerinle icraatların pek örtüşmüyor.
Pamuklara sarıyorum :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Talisca1903

ozzy iyi değil ama yerine kimi koyacağız tam Emirhanın maçıydı Salih felan top ayağına değmeden maçtan çıkar

Çevrimiçi sEuL

ozzy iyi değil ama yerine kimi koyacağız tam Emirhanın maçıydı Salih felan top ayağına değmeden maçtan çıkar

Yedek kaleci Emre'yi koy daha cok faydasi olur takima.

Ha olmadi topla dribbling'i olan ve takimi kontra ataklarda ileriye goturebilecek Can'i sok oyuna.

Gecen sene Turk oyuncular arasinda ligin en iyi orta sahasi olarak gosterilen Salih'i bir cirpida siliyorsunuz ama 10 yildir varlik gosteremeyen ve her gelen yeni hoca ile sahlanilacagi dusunulen Oguzhan'i sahada gormek sizi rahatsiz etmiyor demekki.

Olmadi cikar Ozzie'yi koy Guven'i Bats'in arkasina daha iyi 10 numara oynar. Kosar savasir, golde atiyor cocuk sutuda var. Orta sahada Atiba ve Emirhan disinda eksigimiz yok - neredeyse tam kadroyuz ve halen Oguzhan yerine birini bulamiyorsak vay halimize

Çevrimdışı worns

michy bir iki attıkça açılır kendini bulur diyoruz ama hiç bir şey yaramıyor adama :)

bunun dortmund hallerinin altından çok sular akmış belli ki.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı worns

karagümrük ilk yarı gösterdiği sıkılığın aksine alan bırakarak oynamaya başladı, bunu değerlendirmek lazım.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı tolga1903

Yav şu güven larin kadar oynayamaz mı gerçekten abi çok yavaş kalıyor bu adam bir kenar oyuncusuna göre ya

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi sEuL

Hocam cikar su adami ya, illa 70’e kadar beklememiz yada gol yememiz mi gerekiyor.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ridvan bugün iyi sonuçlar alsa 3 asisti vardı. 59'daki atağa çıkış iyi bir organizasyondu.

Çevrimdışı tolga1903

Şu 2'yi atın da rize maçına dönmesin ne lakayıt takım ya batsuayi kaleyi bul artık

Çevrimiçi sEuL

Ah be Bats, at sunlari artik

Çevrimiçi Samet Demir

Klasik vida....

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: