Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 368081 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi underworld

Şenol Güneş Şenol Güneşşşş Şenol Güneş Şenol Güneşşşşşşş

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş Şenol Güneşşşş Şenol Güneş Şenol Güneşşşşşşş
Yapma Allah aşkına ya. Yabancı adam alsınlar.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi underworld

Yapma Allah aşkına ya. Yabancı adam alsınlar.

Ara dönemde yabancı hiç olmaz.

Çevrimiçi Samet Demir

Ara dönemde yabancı hiç olmaz.
Sene sonuna kadar Şenol Güneş sonra yazın yabancı mı alacaz.

Güzel yapılanma istiyorsak zihniyeti komple değişmeliyiz.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi underworld

Sene sonuna kadar Şenol Güneş sonra yazın yabancı mı alacaz.

Güzel yapılanma istiyorsak zihniyeti komple değişmeliyiz.

İyi giderse 1 yıl daha devam. Olmazsa yeni sezon yeni heyecan

Çevrimiçi Samet Demir

İyi giderse 1 yıl daha devam. Olmazsa yeni sezon yeni heyecan
Sergen kalsın daha iyi. Zırt pırt hoca mı değiştireceğiz.

Hatta hatta sergen hoca da gitsin. Takımın başına atiba geçsin. Sene sonuna kadar. Zaten bu sene bizim adımıza lig bitti.

Çevrimiçi underworld

Hatta hatta sergen hoca da gitsin. Takımın başına atiba geçsin. Sene sonuna kadar. Zaten bu sene bizim adımıza lig bitti.

Her hafta değiştirmediğimize şükretmek lazım

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yerli teknik direktör dışında getiremezler şu anda. Hem ekonomik şartlar hem de vizyonumuz yetmez.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Yerli teknik direktör dışında getiremezler şu anda. Hem ekonomik şartlar hem de vizyonumuz yetmez.
Yerli teknik direktör de yok ki piyasada... Hele yerli teknik ekip duymak bile istemiyorum i.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yerli teknik direktör de yok ki piyasada... Hele yerli teknik ekip duymak bile istemiyorum i.

Uzun vadeli düşünmezsen yerli de bulamazsın. Dediğin gibi boşta kimse de yok. Bakalım çok iyi yönetimimiz ne yapacak? Bu gidişle Sergen ile rekorlara doymayacağız  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ALDENYX

Yokmu şöyle Rusyada sampiyon olmus Rus bir teknik direktör..... oyuncu hawuzda genis tam sozlesmeler bitecek getirsin kuzeyden gösterişsiz  sert futbolun basitliğini bilen dört beş yabanci...olmaxmi ???? Gitmezmi bize iki rus iki danimarkali bir isvecli birde norvecli
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Larin'in kaçırdığı her pozisyon sonrası suratında Küçük Emrah pozlarıyla iç hesaplaşma yaşamasından çok sıkıldım.
Daha önce belki tartışma boyutunda söyledim ama vuruş repertuarı bu kadar kısıtlı adamı EPL de son sıradaki takım dahi alıp oynatmaz.
Bizim ligimizde biraz fizik gücü ile oynuyorlar ama EPL de bu fizik gücüne sahip adamı top diye oynarlar.
Bizden sonra gideceği yer ya Yunan ligi ya da zengin arap takımlarından biri olur.

Çevrimdışı MUSTAFA_

..
Bu yönetimle daha doların 15-16 olduğunu da görürüz galibiyet alamadan :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı sefaköykartali

Önder Özen kasa birini getirelim sene sonu Sportif Direktör yapar, yabancı hoca getiririz.

Çevrimdışı ALDENYX

Larin'in kaçırdığı her pozisyon sonrası suratında Küçük Emrah pozlarıyla iç hesaplaşma yaşamasından çok sıkıldım.
Daha önce belki tartışma boyutunda söyledim ama vuruş repertuarı bu kadar kısıtlı adamı EPL de son sıradaki takım dahi alıp oynatmaz.
Bizim ligimizde biraz fizik gücü ile oynuyorlar ama EPL de bu fizik gücüne sahip adamı top diye oynarlar.
Bizden sonra gideceği yer ya Yunan ligi ya da zengin arap takımlarından biri olur.
Ne fizik gücü yahu Larin kaleciler dahi en cok yere dusen futbolcu sahada...takima katki namina elle tutulur bir pozitif yanini gormuyorum ... ghezala oluyor olan ona atiyor onune top suremez yer golü ve asisti batsa veriyor  adam napcagini bilmiyo yine gol ve asist gidiyor ...sonra ghezal iste bukadar verdik asisti 3  yahu adamın srne başı 10 ustu asisti gitti çöpe....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Erman1903

Herkes gibi o da değersizleşmiş durumda, işleyen bir takımda sol tarafta oynayınca atabiliyor. Bu takımdaki hiçkimse şu an gözüktüğü kadar kötü topçular değiller, Larin'de geçen sezonla aynı oyuncu, takım olarak daha az pozisyona giriyor ve girdiklerimizi atamıyoruz. Ben olsam Ocak ayında mevcut sözleşmesine yakın şartlarda uzatır, sezon sonunda pazara çıkarırdım. Şu an takımın berbat performansı onun 1 kuruş kazandırmadan gidişine bahane olacak. Gittiği takımda da iyi kötü gollerini atacaktır ama şu saatten sonra uzatmanın manası yok, ne ona ne de başka bir futbolcuya 2,5 falan veremeyiz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Herkes gibi o da değersizleşmiş durumda, işleyen bir takımda sol tarafta oynayınca atabiliyor. Bu takımdaki hiçkimse şu an gözüktüğü kadar kötü topçular değiller, Larin'de geçen sezonla aynı oyuncu, takım olarak daha az pozisyona giriyor ve girdiklerimizi atamıyoruz. Ben olsam Ocak ayında mevcut sözleşmesine yakın şartlarda uzatır, sezon sonunda pazara çıkarırdım. Şu an takımın berbat performansı onun 1 kuruş kazandırmadan gidişine bahane olacak. Gittiği takımda da iyi kötü gollerini atacaktır ama şu saatten sonra uzatmanın manası yok, ne ona ne de başka bir futbolcuya 2,5 falan veremeyiz.

Bence o gemi çoktan kaçtı. Bundan sonra sol kanatta yeni bir alternatif yaratmak doğru olacaktır.
Kaldı ki aynı  koşullarda maliyetimiz kura bağlı neredeyse %50 arttı.

Çevrimdışı Erman1903

Bence o gemi çoktan kaçtı. Bundan sonra sol kanatta yeni bir alternatif yaratmak doğru olacaktır.
Kaldı ki aynı  koşullarda maliyetimiz kura bağlı neredeyse %50 arttı.

Evet çoktandır, geçen ocak transferinde bir teklif yapılabilirdi. Bana kalsa o 1,7-1,8 de çok ama belli bir değeri var pazarlamayı bileceksin en kötü satamazsan da sistemin iyi çalışıyorsa atar yine. Kararı ben veriyor olsam daha riskli gibi gözüken işler yaparım ama yerine ne koyarlar bilemiyorum.

Bir süredir gitti diye bakıyorum 2 falan kabul edecek olsa da imzalamaya bence gerek yok tadı olmaz bitmeli artık bu maaşlar.
[ Son Düzenleme: 07 Aralık 2021, 03:35:39 Erman1903 ]

Çevrimiçi Necmi

Büyük takım büyük takım ne zaman bol para ile yüksek yıldızlı futbolculardan takım kursak hep hüsrana uğruyoruz. Bizi ancak Özkaynak kurtarır.
Bir de geliyorsa Gomez, Demba Ba gibi karakterli futbola dönmek isteyen yıldız bulabilirsen ne ala.
32 yaşındayım 20 küsür yıldır futbolu takip ediyorum. bizim Hırslı aç futbolcuya ihtiyacımız var. 
2 Yıl'ı feda edelim altyapıdan yada ucuza gelen hırs dolu futbolcu alalım.

Mesela Oğuzhan ilk geldiği yıllar başarıya açtı Sonra gitmek istediğinde göndermedik satmadık. Başımıza sardı. Futbolcu burada başarısını tamamladığını düşününce bırak gitsin.
Ben 31 yaşında vidaya 3 milyon verip gol yiyeceğimize 500 Serdar'a ver 3 gol ye umrumda olmaz. Yaşlı oynamayan (oynayamayan değil bak.) yerine kendini göstermeye çalışan genç futbolculara fırsat verilmesi taraftarıyım.  Montero en azından ayağı iyi oyunu defanstan kurabiliyor. Serdar Vida ile aynı fizik kalitesine ve hız olarak daha iyisine sahip.
Josef konusunda katılıyorum Josef-Can-transfer kesinlikle katılıyorum.
bizi ne zaman öz kaynak kurtardı yada öz kaynağın kurtardığı bir kulüp varmı
Bunlar ütobik düşünceler gerçekçi değil gerçek olan o dediğin isimlerle küme düşeriz
Ersini üç gol yiyerekmi kazanacaksın biri ya yeteneklidir yada değildir yetenekli olanda üçer üçer yemez çıkar yeteneğini gösterir ersinde bu yok beş sene sonrada olmayacak çünkü iyi bir kalecide olması gereken vasıflar yok bir insan hantalsa bu yapısaldır istediğin kadar süre ver çevik olmaz serdarın üstünde durulur ama 11 teslim edilmez bınu yaparsak bir senede yok ederiz onuda rıdvan o boyla sol bek olmaz zaten olması gereken vasıfları taşımıyor hava hakimiyeti sıfır bek olmaz yanlış yapmışlar sol açık daha iyi olurdu şimdi genç olmanın verdiği güçle hatalarını kısmen kapatıyor ama yaşlanacak onuda geçtim her oyuncuda form düşüklüğü olur o zaman ne olacak gücü hatalarını kapatmaya yetmeyecek şu abda genç oyunculardan onbire yazılacak tek can var oda sürekli olmaz

Çevrimiçi Necmi

sorun oyunculardamı sence geçen senenin kahramanı ghezzal birşey yapamıyor çıkıp arada maç kurtaran rosier bile ortada yok bir şeylere inanç biterse o topu içeri sokamazsın inancın varsa iğne deliğinden geçirirsin başında canlı yayında çözümüm yok diyen hoca var ve bununla devam etmek isteyen yönetim var hoca söyledi biliyoruz oeki bunu oyuncular ne zamandır biliyor
Bizim sorunumuz net belli çözümüde belli önemli olan çözmek için ne zaman harakete geçilecek bu sene zaten gitti bari kupayı kaybetmeyelim takıma sallamak en kolay iş ama geçen senenin şampiyon kadrosundan sadece abu eksik üstünede bir sürü takviye yapıldı sorun kadro değil
Sergen kendisi pes etmiş ama havarileri direniyor

Çevrimdışı mrred

Transferlerin bir cogunu bize bir guzel kitlediler. O yuzden bizim paramizin olmamasi lazim. Para olunca ljajic pjanic batsman alex gibi adamlari bir guzel kitliyorlar. Para olmayinca mecbur scout transferi yapiyoruz
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Turkiye ligi avrupada ilk 15 te bile degilse biz bu maaslari neyimize guvenerek veriyoruz ? Neyimize bu transferler ? Biz ismail tolga serdar kurtulus ile sampiyon olduk. Yine gecen sene 13 14 kisi ile sampiyon olduk. Bu pahali ve gecmisinde iyi oynamis yaslinoyuncu sevdasindan hemen vazgecmemiz gerekiyor. İlla yabanci oyuncu alacak isek avrupaya satabilecegimiz tipte oyuncular almaliyiz.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

Turkiye ligi avrupada ilk 15 te bile degilse biz bu maaslari neyimize guvenerek veriyoruz ? Neyimize bu transferler ? Biz ismail tolga serdar kurtulus ile sampiyon olduk. Yine gecen sene 13 14 kisi ile sampiyon olduk. Bu pahali ve gecmisinde iyi oynamis yaslinoyuncu sevdasindan hemen vazgecmemiz gerekiyor. İlla yabanci oyuncu alacak isek avrupaya satabilecegimiz tipte oyuncular almaliyiz.
Geçen sene şampiyon olan 13-14 kişi hala kadroda. Neden şimdi 10küsür sıralardayız?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu kadar sakatlık için tesadüften bahsedilemez.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: