Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 372137 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi sEuL

Tazminat pesinde terbiyesiz herif, parami almadan birakmam kafasinda. Mac boyunca yedek klubesinde vitrin mankeni niyetine duruyor ustune basin toplantisinda tarihin en kotu lig performansini gostermisken siritmadanda duramiyor.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=z3nKHNiym_PniPfa23592g

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=z3nKHNiym_PniPfa23592g
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Özellikle anlamaya çalışıp maç sonu demecini izledim. Özetle 1-0 tehlikeli skor, atamazsan yersin ilk yarı çok iyiydik dedi. Ara ara sırıtması çok rahatsız etti beni şahsen. Ghezzal kadar bile camiayı sahiplendiğini düşünmüyorum. Keza onun açıklaması daha yakışır bi açıklamaydı. Cidden 6 ayda bu hale gelmesi çok üzücü. Yönetim biraz yürek koyup şu maçtan sonra sırıtan hocayı gönderirdi. Tazminat istiyorsa bidaha hayatı boyunca gelemez zaten neyse parası verelim gitsin.
Yönetim korkak
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Özellikle anlamaya çalışıp maç sonu demecini izledim. Özetle 1-0 tehlikeli skor, atamazsan yersin ilk yarı çok iyiydik dedi. Ara ara sırıtması çok rahatsız etti beni şahsen. Ghezzal kadar bile camiayı sahiplendiğini düşünmüyorum. Keza onun açıklaması daha yakışır bi açıklamaydı. Cidden 6 ayda bu hale gelmesi çok üzücü. Yönetim biraz yürek koyup şu maçtan sonra sırıtan hocayı gönderirdi. Tazminat istiyorsa bidaha hayatı boyunca gelemez zaten neyse parası verelim gitsin.
?t=qjjEscAMafuZJUiiQGZd9w

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Sergen Yalçın :”İlk yarı iyiydik. İkinci yarı geriye çekilin demememize rağmen takım geriye çekildi."

Bu demeci veren adam oyuna mehmet topal'ı aldı. Tutarsız davranıyor şirazesini kaybetmiş durumda ne yapacağını kendi de bilmiyor ki bilmediğini beyan etti zaten. Gs ve fatih terim gibi adamcılığın dibine vuran özenti taraftar tutturdu bir efsane goygoyu gidiyor 4 puanla kaybettiğimiz 99-00 sezonunda gs adına 15 gole katkı yapan büyük Beşiktaş efsanesi. Sezon başında verilen parayı beğenmeyip kulüp başkanı ve yöneticisini sırf taraftar baskısıyla kapısına getirten efsane. Biz başımıza gelen her şeyi hakediyoruz.

Çevrimdışı ALDENYX

Beyin lagzim derken balotelli doğru demis adam haklı....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Yönetim ilk önce yeni acik kale arkasi tribündeki laylomculari birdaha stada sokmamasi lazim,  zaten 2017 de geri döndüler, ondan önce passolig bahanesiyle yillardir stada girmediler, üstüste 2 sampiyonlukdan sonra ne hikmetse bir anda tribüne geri dönme karari aldilar ve vodafone stadtaki o güzelim atmosferin icine ettiler, her tribünden ayri ses cikmaya basladi, yine türküler laylaylomlar vs.., ne hakeme baski kaldi ne rakibe. Sirf bunlar her mac sergeni tribüne cagriyor diye tüm Besiktas taraftarlari sergene destek cikiyor algisi yaratiliyor, halbuki o 100-200 kisilik bos kitle haric kimse kendi evimizde  üst üste maglubiyetler , 4 yada 5 yedikten sonra sergeni tribüne cagirmiyor.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Necmi

Yönetim ilk önce yeni acik kale arkasi tribündeki laylomculari birdaha stada sokmamasi lazim,  zaten 2017 de geri döndüler, ondan önce passolig bahanesiyle yillardir stada girmediler, üstüste 2 sampiyonlukdan sonra ne hikmetse bir anda tribüne geri dönme karari aldilar ve vodafone stadtaki o güzelim atmosferin icine ettiler, her tribünden ayri ses cikmaya basladi, yine türküler laylaylomlar vs.., ne hakeme baski kaldi ne rakibe. Sirf bunlar her mac sergeni tribüne cagriyor diye tüm Besiktas taraftarlari sergene destek cikiyor algisi yaratiliyor, halbuki o 100-200 kisilik bos kitle haric kimse kendi evimizde  üst üste maglubiyetler , 4 yada 5 yedikten sonra sergeni tribüne cagirmiyor.
yönetimmi almayacak onları yönetimin sokmadığını nerden biliyorsun 🤔 böyle gidişatta gerçek beşiktaş taraftarı yaparmı bunu sence

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi MUSTAFA_

Korkaklar her gün cesurlar bir gün ölür diye bir söz var ya...

Ahmet Nur Çebi'ye çok yakışıyor...

Madem büyük Beşiktaşlı Sergen tazminat bekliyor, vereceksin o tazminatı...

Bunu da açık açık söyleyeceksin, bu istifa etmiyor, tazminat almak için medyadaki şakşakçıları ile baskı kuruyor, anlatacaksın.
Bu saatten sonra birlikte giderler. Her puan kaybı Sergen'e değil yönetime yazıyor. Tarihin en basiretsiz yönetimi var başımızda. Onun için başımıza ne gelse şaşırmam.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Son 16 resmi maç 3 galibiyet.
Çok galibiyet almışız. Bu para sevdalıları ile çok bile.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Karabay

Hiç boşuna bu dönemde yeni bir hoca getirip hem uzun sözleşme altına girmesinler hem de bir de ona para bayılmasınlar. Sene sonuna kadar takımın başına Atiba geçsin, güzel oyun oynatabilirse devam etsinler yoksa yazın geniş geniş başka hocalara baksınlar.

Çevrimdışı Culpable

Feyyaz Uçar:
“Ben bu Sergen Yalçın’ın 88. dakika değişikliklerini anlamıyorum. Orası yedek kulübesi, bekçi kulübesi değil.” :D

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Bosa kendinizi harap ediyorsunuz kapatin TV leri bakmayin maclara 1 sene  olu taklidi yapin :D

Turkiye liginde beraberlige verilen 1puan kaldirilmasi lazim  hatta mumkunse beraberlik halinde her iki takimdan 1 puan dusulsun

bu kur ile zaten surdurulebilirlik  imkani yok olmaz altyapidan  6 7 oyuncu  koyacaksin 11 e
Bir kaleciye  birde forvete saglam para  harciyacaksin    bu sekilde suan topladigi puandan daha fazlasini toplar

Haftaya kayseri maci var  Pektemek denen ugursuz ilk 11 oynar sacma sapan 1 gol atar sonra ugras dur 2 gol atip  yenecegim diye  :lol:

Çevrimdışı yaço58

Bugün maçı izliyorum gol yiyeceğimiz o kadar barizdiki hoca izledi sonrada gitti topal ghezzal değişikliği yaptı biz ne izledik ya can o muhteşem vuruşu yapmasa yine gol alamayacağız hocanın maalesef herseyi bitmiş motivasyon falan kalmamış kendi kendini bitirdi yaz döneminden baslayarak bu günlere gelindi

Çevrimdışı Culpable

Pantolonunda baldir bolgesinde kucuk bir yirtik vardir yururken gozukmez bile ama oturdugun zaman o yirtik kocaman bir hal alir ve goze daha cabuk batar
bizim oyun seklimizde aynen bu sekilde
Yirtigin gozukmemesini istiyorsan surekli ayakta olucaksin
yaziliyor ciziliyor  ama degisen bir sey yok malesef wellington israri vs vs  yapilan degisiklikler  dakika 88  2 degisiklik yapiyorsun dalga gecer gibi  rakip takim zaman gecirmek icin yapsa anlariz  sen butun oyunu  rakip ceza sahasina yikmis olsan gene  dogru deriz anlariz
Sen Ghezzal i cikararak zaten fisi cekmissin  uzerine ne yaparsan yap olmaz
Can sahane gol atmis .  golden ziyade oyunu da iyi ben olsam sezon sonuna kadar sakatligi felan olmazsa direk ilk 11 yazarim
Ama  malesef hocada forma adaleti de yok

Bugün maçı izliyorum gol yiyeceğimiz o kadar barizdiki hoca izledi sonrada gitti topal ghezzal değişikliği yaptı biz ne izledik ya can o muhteşem vuruşu yapmasa yine gol alamayacağız hocanın maalesef herseyi bitmiş motivasyon falan kalmamış kendi kendini bitirdi yaz döneminden baslayarak bu günlere gelindi

Çevrimiçi Necmi

motivasyonu falan bitmedi sergen bu geçen senede buydu ama herkes gözünü kapatmış sonuca bakıyordu biz şampiyonluğu isteyen oyuncularla şampiyon olduk yoksa sergen her maç çıkardığı kadroyla yaptığı değişikliklerle içine ediyordu maçların bu sene sakatlıklardan şikayet ediliyor geçen sene farklımıydı şimdi oyunculara suç atıyor deniyor geçen sene ilk on hafta çabuk unutulmuş o zaman kim suçluydu oyuncuları taraftar önüne benmi attım geçen sene herşey net görünüyordu burda kazansın kaybetsin lider olsun olmasın her hafta sergen hoca değil dedim gerçekten laf olsun diye dediğimimi sanıyordunuz geçen sene sahada hocalık hiç birşey yoktu varsada negatif olarak vardı abunun bağlayıcılığı takımda arkadaş ortamı oluşturdu sahaya çıkıp bu ortamı sürdürdüler zevk alarak oynadılar performansları yükseldi geçen sene inandım beşiktaş taraftarının futboldan anlamadığına sahada futbol adına hiç birşey yoktu ama sergen kahraman oldu hak ettik biz bu seneyi

Çevrimiçi MUSTAFA_

motivasyonu falan bitmedi sergen bu geçen senede buydu ama herkes gözünü kapatmış sonuca bakıyordu biz şampiyonluğu isteyen oyuncularla şampiyon olduk yoksa sergen her maç çıkardığı kadroyla yaptığı değişikliklerle içine ediyordu maçların bu sene sakatlıklardan şikayet ediliyor geçen sene farklımıydı şimdi oyunculara suç atıyor deniyor geçen sene ilk on hafta çabuk unutulmuş o zaman kim suçluydu oyuncuları taraftar önüne benmi attım geçen sene herşey net görünüyordu burda kazansın kaybetsin lider olsun olmasın her hafta sergen hoca değil dedim gerçekten laf olsun diye dediğimimi sanıyordunuz geçen sene sahada hocalık hiç birşey yoktu varsada negatif olarak vardı abunun bağlayıcılığı takımda arkadaş ortamı oluşturdu sahaya çıkıp bu ortamı sürdürdüler zevk alarak oynadılar performansları yükseldi geçen sene inandım beşiktaş taraftarının futboldan anlamadığına sahada futbol adına hiç birşey yoktu ama sergen kahraman oldu hak ettik biz bu seneyi
Sadece ilk 10 haftaya değil son 5-6 haftaya da bakmak lazım. Neredeyse şampiyonluğu hediye ediyorduk. Hem çok fazla sakatlık yaşadık hem de çok fazla bireysel performansla skor ürettik. Bunlar kupalar gelince hiç dikkate alınmadı tabi. Ballı bir sezonu geride bıraktık. Şimdi her şey şanssızlık olarak değerlendiriliyor. Bu ülke adamcılıktan hiç bir zaman fayda görmedi. Görmeyecek de...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı o2bucak

Ben arada bir buraya gelir takım hakkında genel görüşlerimi yazarım. (Kimse umursamaz gerçi ama önemi yok.)

Ben Her ne olursa olsun Sergen ile devam etmemiz gerektiğine inanıyorum. Sadece koşul olarak ilk 11 de Ersin, Rıdvan, Serdar, Can, Güven kadrosunda ısrar etmesi kanaatindeyim.

Kalede Mert Goller yiyip yenileceğimize Ersin 10 gol fazla yesin yenilelim ama Ersin tecrübe kazansın geleceği kurtaralım.

Sağ Bek Rosier azimli iyi oynuyor ama onun da yedeklenmesi lazım.
Defans ortasında Vida Wellinton 2'lisinden kurtulalım Serdar ve Montero ikilisi ile devam edelim, geleceğe yatırım yapalım. Hatta Yedek olarak Kaan Ayhan yerinde olur Sağ Bek Defans ve Defansif ortasaha yedekleyebiliyor.  Ayrıca Montero Sol ayaklı olduğu için Rıdvan sakat yada Cezalı olduğu maçlarda sol bek'e kaydırıp Kaan da defansın ortasında kullanılabilir.
Sol Bek, NSkala gidici zaten o yüzden konuşmaya gerek yok Umut ortalama bir oyuncu Yedek kalmasındansa İtalyadan talibi var haberleri doğru ise gönderilmeli. Gerekirse altyapıdan desteklenmeli.

Defansif ortasaha Josef Azimli bazen performansı düşsede idare edebilecek nadir durumlarda Necip ile rotasyona girebilir.

Ortasaha Alex bize uymadı, Atiba artık yaşlandı, Pjanic zekice paslar atmak dışında oyunun hiç bir yönüne katkısı yok. Can şuan benim ilk 11 tercihim yanına Pjanic ve Atiba ile devam dönüşümlü kullanılabilir. Ocak ayında bir transfer yapılabilir. Atiba artık Teknik heyete katılmalı.

Sağ Kanat Raşit tek sezonda üstü çizilecek futbolcu değil zira takımda ileri yönelik hücuma katkılı en etkili adam hala o olduğu kanısındayım. Yedek olarak Ajdin geri gelmesini beklemekten başka çaremiz yok.
Sol Kanat Larin dışında Nkoudou sürekli sakatlık yaşaması ve hızından başka yönde katkısı olmadığını düşünüyorum. Yedeklenecekse Kenan ile yedeklenmeli.

Forvette Bat uyuşmadı eğer yollar ayrılıabiliyorsa ısrar edilmemeli Güven biraz egosu biraz tırpanlanırsa yetenekli olduğunu gösterdi. Kenan zaman zaman burayı da yedekleyebilir. Alınabilirse Cenk alınıp Dönüşümlü kullanılabilir.

Bize Almanya altyapısında yetişmiş Türk futbolcular iş yaptığı kanıtlandı. Yakın tarihte İlhanlar Olcaylar Cenk Tosun vs.

Çevrimiçi Akil Emre

Ben arada bir buraya gelir takım hakkında genel görüşlerimi yazarım. (Kimse umursamaz gerçi ama önemi yok.)

Ben Her ne olursa olsun Sergen ile devam etmemiz gerektiğine inanıyorum. Sadece koşul olarak ilk 11 de Ersin, Rıdvan, Serdar, Can, Güven kadrosunda ısrar etmesi kanaatindeyim.

Kalede Mert Goller yiyip yenileceğimize Ersin 10 gol fazla yesin yenilelim ama Ersin tecrübe kazansın geleceği kurtaralım.

Defans ortasında Vida Wellinton 2'lisinden kurtulalım Serdar ve Montero ikilisi ile devam edelim, geleceğe yatırım yapalım. Hatta Yedek olarak Kaan Ayhan yerinde olur Sağ Bek Defans ve Defansif ortasaha yedekleyebiliyor.  Ayrıca Montero Sol ayaklı olduğu için Rıdvan sakat yada Cezalı olduğu maçlarda sol bek'e kaydırıp Kaan da defansın ortasında kullanılabilir.
Sol Bek, NSkala gidici zaten o yüzden konuşmaya gerek yok Umut ortalama bir oyuncu Yedek kalmasındansa İtalyadan talibi var haberleri doğru ise gönderilmeli. Gerekirse altyapıdan desteklenmeli.

Defansif ortasaha Josef Azimli bazen performansı düşsede idare edebilecek nadir durumlarda Necip ile rotasyona girebilir.

Ortasaha Alex bize uymadı, Atiba artık yaşlandı, Pjanic zekice paslar atmak dışında oyunun hiç bir yönüne katkısı yok. Can şuan benim ilk 11 tercihim yanına Pjanic ve Atiba ile devam dönüşümlü kullanılabilir. Ocak ayında bir transfer yapılabilir. Atiba artık Teknik heyete katılmalı.

Sağ Kanat Raşit tek sezonda üstü çizilecek futbolcu değil zira takımda ileri yönelik hücuma katkılı en etkili adam hala o olduğu kanısındayım. Yedek olarak Ajdin geri gelmesini beklemekten başka çaremiz yok.
Sol Kanat Larin dışında Nkoudou sürekli sakatlık yaşaması ve hızından başka yönde katkısı olmadığını düşünüyorum. Yedeklenecekse Kenan ile yedeklenmeli.

Forvette Bat uyuşmadı eğer yollar ayrılıabiliyorsa ısrar edilmemeli Güven biraz egosu biraz tırpanlanırsa yetenekli olduğunu gösterdi. Kenan zaman zaman burayı da yedekleyebilir. Alınabilirse Cenk alınıp Dönüşümlü kullanılabilir.

Bize Almanya altyapısında yetişmiş Türk futbolcular iş yaptığı kanıtlandı. Yakın tarihte İlhanlar Olcaylar Cenk Tosun vs.
Büyük takımın as defansı ne weligton ne montero ne de Serdarla iş yapar, biz zaten zor gol atıyoruz üstüne kişisel hatayla gol yemediğimiz maç yok.
Büyük takım taş gibi stoper koyar, josefin yanına pres gücü yüksek profilde oyuncuyla sahayı domine eder. Aynı şekilde biz güvenle falan yola çıkarsak ilerleme şansımız olmaz.

Çevrimdışı o2bucak

Büyük takımın as defansı ne weligton ne montero ne de Serdarla iş yapar, biz zaten zor gol atıyoruz üstüne kişisel hatayla gol yemediğimiz maç yok.
Büyük takım taş gibi stoper koyar, josefin yanına pres gücü yüksek profilde oyuncuyla sahayı domine eder. Aynı şekilde biz güvenle falan yola çıkarsak ilerleme şansımız olmaz.

Büyük takım büyük takım ne zaman bol para ile yüksek yıldızlı futbolculardan takım kursak hep hüsrana uğruyoruz. Bizi ancak Özkaynak kurtarır.
Bir de geliyorsa Gomez, Demba Ba gibi karakterli futbola dönmek isteyen yıldız bulabilirsen ne ala.
32 yaşındayım 20 küsür yıldır futbolu takip ediyorum. bizim Hırslı aç futbolcuya ihtiyacımız var. 
2 Yıl'ı feda edelim altyapıdan yada ucuza gelen hırs dolu futbolcu alalım.

Mesela Oğuzhan ilk geldiği yıllar başarıya açtı Sonra gitmek istediğinde göndermedik satmadık. Başımıza sardı. Futbolcu burada başarısını tamamladığını düşününce bırak gitsin.
Ben 31 yaşında vidaya 3 milyon verip gol yiyeceğimize 500 Serdar'a ver 3 gol ye umrumda olmaz. Yaşlı oynamayan (oynayamayan değil bak.) yerine kendini göstermeye çalışan genç futbolculara fırsat verilmesi taraftarıyım.  Montero en azından ayağı iyi oyunu defanstan kurabiliyor. Serdar Vida ile aynı fizik kalitesine ve hız olarak daha iyisine sahip.
Josef konusunda katılıyorum Josef-Can-transfer kesinlikle katılıyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

sergen hocanın gençleri oynatacağını düşünmek hayalperestlik abi. ersin rıdvanı çıkardı diyeceksin ama adam genç sevdalısı olduğu için değil mecbur kaldığı için oynattı. taraftar baskısı olmasa kaleye serkan kırıntılı falan geliyordu

geçen sezon rıdvan, montero ve hasic takımın en yetenekli ve potansiyelli oyuncularıydı, ama ne alakaysa nasıl oynarsalar oynasınlar sürekli kesik yiyen onlardı? hatta hasic bi ara o kadar uzun süre oynatılmadı ki adam dandik bir milli maçta kendimi göstereceğim diye çapraz kopardı

bu sezon can ve serdara yapılanlar malum, mert sakatlanmasa sıra ersin'e geliyordu hatta (kesmeye çalıştığı ersin dün 4-5 tane net kurtarış yapmış)

rıdvan bu yıla harika girdi, aniden kesildi, 2 ay oynatılmayıp kaotik bir dönemde ortaya atıldı, en ufak hatasında linç edildi ama kimse hocaya niye kesiyorsun çocuğu diye sormuyor?

forumun duyumcusu @can1903 2-3 kez hocanın genç değil hazır tecrübeli oyuncu istediğini söyledi daha nolsun

zaten olay öyle bir hale geldi ki tarafarın "hocanın menüsünde montero-serdar varmış afiyet olsun" diye goygoy yapıyor

Çevrimiçi levitate

"hocamızı yiyecekler düzene karşı çıkalım" tayfa hafiften uyanmaya başlamış ama linçleniriz diye söylemeye çekiniyorlar :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

"hocamızı yiyecekler düzene karşı çıkalım" tayfa hafiften uyanmaya başlamış ama linçleniriz diye söylemeye çekiniyorlar :D
Kimse kimseyi linçlemesin. Herkes gerekeni biliyor. Gereken bir an önce yapılsın. Yapılmayıp tarihe geçmek istiyorlarsa da keyifleri bilir. Benim bu rezillik sonlanana kadar da kimse desteklememi beklemesin. Destek isteyen koltuğu ne gerektiriyorsa onu zamanında yapacak.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Kimse kimseyi linçlemesin. Herkes gerekeni biliyor. Gereken bir an önce yapılsın. Yapılmayıp tarihe geçmek istiyorlarsa da keyifleri bilir. Benim bu rezillik sonlanana kadar da kimse desteklememi beklemesin. Destek isteyen koltuğu ne gerektiriyorsa onu zamanında yapacak.

çıkar meselesi olduğundan yapmazlar, bırak linçlesinler

Etiketler: