Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 362940 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Altay maçı kamp kadromuzda 5 yabancı var

Çevrimiçi murat baltacı

Şu ligdeki kalecileri görünce utku neden Karagümruge gitti anlam veremiyorum sürekli oynayacağı bir sürü Anadolu takımı var git oyna göster kendini gel Beşiktaş'ta rekabete gir yedek olmaktan memnun herhalde
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Umutcan Kaya

montero da kadrodan çıkarılmış sakatlık yüzünden
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı yaço58

Şaka gibi ya takımda adam kalmadı

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kadro
Ersin-Nsakala-Atiba-Serdar-Ridvan-Ozi-Pjanic-Josef-Can-Guven-Kenan
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Mustafa UZUN

Kadro
Ersin-Nsakala-Atiba-Serdar-Ridvan-Ozi-Pjanic-Josef-Can-Guven-Kenan

Kağıt üstünde şu kadro bile Altay maçından 3 puan çıkarabilir. Dua edelim de Josef ve Pjanic'e birşey olmasın bu maçta.

Can yerine Töre'nin 11 başlayacağını ve Can'ın 60'dan sonra orta saha oyuncularından biri yerine gireceğini düşünüyorum.   

Çevrimdışı celiker1

Ben çıkayım en iyisi yoksa pis söveceğim
Bugün galibiyet benim için mucİze olur
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kağıt üstünde şu kadro bile Altay maçından 3 puan çıkarabilir. Dua edelim de Josef ve Pjanic'e birşey olmasın bu maçta.

Can yerine Töre'nin 11 başlayacağını ve Can'ın 60'dan sonra orta saha oyuncularından biri yerine gireceğini düşünüyorum.   
Töreyle başlarsak 10 kişiyle başlarız
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı can1903

hasbinallah tiplere bak.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

hasbinallah tiplere bak.

Röportajın tamamını okuduğumda ben bunu stadın zemininden çok akustiğiyle alakalıymış gibi anladım ama ne olursa olsun.

Bu sene izlediğim maçlarda açık ara en kötü zemin bizim statta. Geçen sene Erzurum'da Cenk Tosun sakatlandığında ülkeyi ayağa kaldıran bizdik. Şimdi takımın yarısından fazlası sakat. Bir yönetici de çıkıp konuyla ilgili konuşmuyor, sorumluluk almıyor. Beceremiyorsanız bırakın kardeşim.

Sivas'ın, Başakşehir'in, Kayseri'nin, Rize'nin, Konya'nın, Fener'in mis gibi çimleri var. Galatasaray bile düzeltti. Demek ki yapılabiliyor.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi Necmi

Röportajın tamamını okuduğumda ben bunu stadın zemininden çok akustiğiyle alakalıymış gibi anladım ama ne olursa olsun.

Bu sene izlediğim maçlarda açık ara en kötü zemin bizim statta. Geçen sene Erzurum'da Cenk Tosun sakatlandığında ülkeyi ayağa kaldıran bizdik. Şimdi takımın yarısından fazlası sakat. Bir yönetici de çıkıp konuyla ilgili konuşmuyor, sorumluluk almıyor. Beceremiyorsanız bırakın kardeşim.

Sivas'ın, Başakşehir'in, Kayseri'nin, Rize'nin, Konya'nın, Fener'in mis gibi çimleri var. Galatasaray bile düzeltti. Demek ki yapılabiliyor.
bu kadar sakatlığın zeminle alakalı olduğuna gerçekten inanıyormusunuz
bırak stadı tarlada maç yapsan bu kadar sakat vermezsin
besbelli ki yüklemede sıkıntı var antrenmanlar problemli
hastaya doğru teşhis koyamazsan tedavi edemezsin
anlamıyorum bu zemin yazın yapıldı yani düzeltildi bozuk değil
ekilen çim köklenmedi şimdi bu zeminde olacak hasar düşersen kum seni zımpara gibi çizer yaralar
ama sakatlık olması için kumda zemin bozukluğu gerekir çukurlar olmalı engebeler olmalı bizim
zeminde öyle birşey yok yada zemin sertleşir adale sorunlarına yol açar ama yeni yapılan zemin 3 maçta sertleşmez
besbelli yüklemede sorun var antrenman programını şl ye kadar zirvede olacak şekilde yüklediler

Çevrimdışı tuncaboylu

hasbinallah tiplere bak.
Beyin tomografisi çektirsin, büyük bir boşluk görecek.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Milli arayı çağırıyoruz yine ama milli arada sağlam oyunculardan da oluruz bu gidişle...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı celiker1

Pjanic'te sakatlandı.Bu artık çalışmama değil şanssızlıktır.Ghaazzal,Batshuayi,Pjanic bunlar üst düzey idman yiyip geldi.Göze geldik (...)...Yallah cinler yallah kış kış cinler kıs kış
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı worns

Pjanic'te sakatlandı.Bu artık çalışmama değil şanssızlıktır.Ghaazzal,Batshuayi,Pjanic bunlar üst düzey idman yiyip geldi.Göze geldik (...)...Yallah cinler yallah kış kış cinler kıs kış

şanssızlık çok iyimser abi. sezon başına uygun olmayan bir yükleme+maç temposu+oyun planı kombosuyla gerçekleşti gibi görünüyor her şey. tam tersine sayı ne kadar fazlaysa tesadüfi olma ihtimali o kadar düşer.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Nazar ile açıklanamaz bazı durumlar. Zemin ile de açıklanmaz bu kadar sakatlık. Daha sezon başı as kodro yok sahada. Teknik ekipte sorun. Yanlış antreman ve yükleme var gibi.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Hoca ve oyuncular Şampiyonlar Ligi hastalığına yakalanmış, bu hayal ile devam ederlerse Şenol Güneş'in 3'üncü sezonuna döneceğiz.

Töre severler online mı ?  :claps:

Çevrimdışı Çağrı Öz

Bu saçmalıkları her türlü telefi ederiz. Olan 5 puana oldu. Belki sonraki maç da bir kayıp yaşanabilir. Arayı açıp gitmek varken hesapta olmayan bir dizginlenme yaşadı takım.

Çevrimdışı 38life

Çok ağır sözlerim var, yazmıyorum şimdilik.

"Gönülsüz bilmemneden bilmemne çocuk doğar" diye bir laf vardır. Taraftar zorlamamalıydı ne yönetimi ne hocayı. Bu kadroyu yönetmek için bütün teknik direktörler sıraya girerdi. Kadro kalitesi zaten üst düzey. Sıkıntı çıkarsa teknik ekipten yana çıkacaktı, o oldu.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Mehmet57

Töre futbolcu degil, cunku futbol Töre’yi birakmis. Topu ayagindan acmalar, hatali paslari. Bu ciddiyetsizlik. “Ben istiyorum artik” demek. Kenan ise iyi niyetli olmasina ragmen en fazla Giresunspor’da oynar. Trajikomik olan nokta; bunu nasil onceden gormedi sorumlu kisiller? Tum yaz bagirdim “bu adam milli takimdaki en yeteneksiz topcu” diye. Gittik aldik. Saka gibi.

Çevrimdışı 38life

Şampiyonluk gitti, tek sorumlu teknik ekip.

(Bir kaç kişi de testi kırılmadan kulak çeksin.)

Bu ligde şampiyonluklar 10 puan+ farklarla olunmuyor, çok nadir... Şampiyonluk kaçarsa, (kaçacak gibi duruyor) bu saçma puan kayıpları yüzünden kaçacak. Sakatlıklar ana sebep değil. Töre'nin oynatılması, aksayan yerlere ısrarla 90 dakika müdahele edilmemesi, N'sakala'nın golü yedirecem diye bas bas bağırıp forumda, twitter'da 7 yaşındaki çocuklar bile yazdığı halde hocanın müdahele etmeyip oradan gelen gollerle maçı 1-0'dan vermemiz... Bunların sakatlıkla falan alakası yok. Geçen maçta maç 3-0'dan 3-1 olmuşken rakip topa sahip olmaya başlamışken, sen orta sahanı ateşlemen gereken yerde pas yapabilen 2 oyuncunu Pjanic ve Oğuzhanı kenara çekiyorsun ve o dakika o saniye itibariyle maç tek kale maça dönüşüp 3-3 oluyor. Bunlar sakatlık falan değil. Bunlar teknik, taktik bilmezlik...
[ Son Düzenleme: 24 Eylül 2021, 22:19:48 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Töre'den alacağımızı oynadığı ilk sezonda aldık. Daha sonra elimizdeki her şeyi Töre'ye vererek eski haline dönmesini bekledik. Ama hiçbir zaman Töre eskisi gibi olmadı. Biz bırakmadan emekli olması lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: