Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 69 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 363438 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı goktasoktay

Nasılki Batshuayi şansını zorladığı için gol atıyor. Biz de ikinci yarı goller yemek için şansımızı fazlasıyla zorladık. Hakemin maça etkisinden önce bizim maça etkimiz daha önemli. Hakemin sırası gelince konuşuruz, ondan önce konuşulması gerekenler var.
Doğrusu bunu ben de ifade ettim dostum ama maçın sıcağıyla bunları dile getirmek lazım bence. Dediklerini yarın da konuşuruz öbür gün de. Bu da benim düşüncem.

Çünkü sonra bu hakemlere hiç sıra gelmiyor. Bu alinin yaptığı bir değil iki değil üç değil. Bunları pervasızca yapmaya devam ediyorlar. Kızdığım nokta da burası.

Yukarda bir arkadaş yazmıştı, hazmedemiyorum. Haksızlıkla giden puanlara katlanamıyorum. Kötü oynayıp kaybettiğimizde bu kadar tepkili olmuyorum. Adam gibi maç yönetsinler, hak yemesinler bu kadar basit.
[ Son Düzenleme: 21 Eylül 2021, 23:49:07 goktasoktay ]

Çevrimdışı celiker1

Tam olarak aynı duyguları yaşıyoruz şu an
Herkeste aynı hisler.Özellikle hocaya erken bir ders olmuştur umuduyla olumlu düşünmeye çalışıyorum.Umarım tüm liglerde 3 oyuncu değiştirme kuralı geri gelirde gereksiz oyuncuları çok daha az görürüz
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Onunda mı yapmış. Var mı görsel?
Sabaha ölse üzülmem gerçekten.
Burnundan fitil fitil gelsin hakkımızı çalanlar.

Çevrimdışı caner.eryigit

Ya bu çarşı grubunun romantiklikleri bitirdi beni.
Maç kaosa girmiş yıldız tilbe bestesi söylüyorlar
Doberman hafta sonu sinyali çalmıştı zaten 101. Yılda da aynısını yaptı hemen mesajı almışlar

Çevrimdışı tolga1903

Nasılki Batshuayi şansını zorladığı için gol atıyor. Biz de ikinci yarı goller yemek için şansımızı fazlasıyla zorladık. Hakemin maça etkisinden önce bizim maça etkimiz daha önemli. Hakemin sırası gelince konuşuruz, ondan önce konuşulması gerekenler var.

Hocam golü atmasa 3 puan aldık yani öyle de böyle de aldık hakem gol attı bize. Geçen sene 2 golle şampiyon olduk biz 2 puanımız gitti maç buralara gelmemeliydi ama geldi futbol bu gelebilir biri frikikten atıldı biri durduğu yerden sert vurdu oyuncuya çarptı gol oldu tamam maç 3 2 bitti normal şartlarda ve takımın neden böyle olduğu konusulacaktı burada fakat bize gol yedirdiler 2 puanımız göz göre göre gitti devamında alternatifsiz sağ bekimiz atıldı 3 gün sonraki maçı zora soktular akabinde ajax gibi bir karadelikle maçımız var takım moralsiz kaldı her yere sirayet etti şu yaptıkları hareket bunu nasıl görmezden gelelim?

Çevrimdışı goktasoktay

Ya bu çarşı grubunun romantiklikleri bitirdi beni.
Maç kaosa girmiş yıldız tilbe bestesi söylüyorlar
Doberman hafta sonu sinyali çalmıştı zaten 101. Yılda da aynısını yaptı hemen mesajı almışlar
Merak ettiğimden dinledim, son golde faul yokmuş (stüdyodaki diğer herkes var dedi) larinin pozisyonu da geçiştirdi. Neymiş, adamın kafasından da çizseler ofsaytmış.

Çevrimiçi murat

15 m baraj yapmış valla billa böyle birşry yok
ilk goldeki baraj benimde dikkatimi çekmişti kesinlikle 9.15 ten daha fazla.

Çevrimiçi levitate

bizim takım neden son dakikaları oynamayı beceremiyor?

tempoyu düşürün, top çevirin bişeyler yapın ama yoook

topu alan uzun oynuyor ya da haldır huldur rakibin içine dalıyor

özellikle kenan ve töre delirtti aceleniz ne kardeşim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

ilk goldeki baraj benimde dikkatimi çekmişti kesinlikle 9.15 ten daha fazla.

Ceza sahası yayından penaltı noktası 9.15 metre. Barajın duracağı yer penaltı noktasının 1 adım gerisi olmalıydı. Yukarıdaki ekran görüntüsünde baraj 12-13 metre mesafede görünüyor.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı ardiles

Sergen hoca Avrupa ile fizik/tempo farkımız olduğunu ve geri kaldığımızı söyledi. Doğrudur ama onlar enerjiyi nasıl daha verimli kullanacaklarını da planlıyor. Teknik ekipte var mı bilmiyorum ama Beşiktaşta acilen bir 6 sigma uzmanına ihtiyaç var. Sergen hocamın okuması gereken raporlar ve alması gereken mesafeler var. Alacağı kararlara kesinlikle etki edecektir.

Çevrimiçi Necmi

bizim takım neden son dakikaları oynamayı beceremiyor?

tempoyu düşürün, top çevirin bişeyler yapın ama yoook

topu alan uzun oynuyor ya da haldır huldur rakibin içine dalıyor

özellikle kenan ve töre delirtti aceleniz ne kardeşim
kim çevirecek topu sergen adammı bıraktı sahada
Rotasyonmuş takımın yarısından çoğu sakatken ne rotasyonu bununda derdi şl oldu orda oynatıp kendini gösterecek
Birşeyi bir kez yaptığında hata olur ama ikinci yapışına hata denmez

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Mehmet57

Kenan Karaman icin bize gelmeden once (ozellikle Avrupa kupasinda) cok agir elestirilerde bulunmustum. Hani, bu gozler Ekram Dag’i gordu, Edu’yu gordu, Bebe’yi gordu, Julio Alves, Sezer Ozturk ve daha aklima gelmeyecen nice yeteneksiz topcular, ama bukadar yeteneksizini, sahada kaldigi surece tek 1 olumlu hareketi dahi olmayan, formaya asla laik olmayan bir topcu daha gormedim.

Ha, karakterlidir. Yetenegi kisitlidir, elinden geleni yapiyordur ona lafim yok. Ama Gokhan ve Kenan sahada oldugu surece 2 kisi eksik kaliyoruz.

Çevrimiçi levitate

kim çevirecek topu sergen adammı bıraktı sahada
Rotasyonmuş takımın yarısından çoğu sakatken ne rotasyonu bununda derdi şl oldu orda oynatıp kendini gösterecek
Birşeyi bir kez yaptığında hata olur ama ikinci yapışına hata denmez
yaani haklısın dediklerinde abi hoca çok hatalı

ama bu adamlar kaç yıldır bu işi yapıyor, en azından "lan adamlar gelmeye başladı bişeyler yapıp süreyi yiyeyim" diye düşünemiyor mu?

her topu ezdiler yazık ya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

4 maçın toplamında kalemize 4 şut geldi ersin büyük kaleci oldu
Alın size büyük kaleci
Senin dokunulmaz olduğun alana top geliyorsa çıkacaksın o topa ordan vurulan kafa kaleyi tutarsa gol olur
Bütün oyuncularımız bildiği için korkudan kale içine doluşuyor geçen söylediğim buydu
Kalede kaleci yoktu mert gibi bir kalecin varsa kulübede olmaz burası yetiştirme kulübü değil hak eden oynar kaleyi istiyorsa hak edecek
Topa çıkmayı bilmeyen yer tutmayı bilmeyen kalecimi olur
Balatolli nin uzaktan vurduğu toptada hem gereksiz ilerde hemde geç zıplıyor usta ayak böyle avlar işde çaylak kaleciyi
Üçüncü golde kaleci arıyorum nerde diye
Ersini göremedim

Çevrimiçi Necmi

yaani haklısın dediklerinde abi hoca çok hatalı

ama bu adamlar kaç yıldır bu işi yapıyor, en azından "lan adamlar gelmeye başladı bişeyler yapıp süreyi yiyeyim" diye düşünemiyor mu?

her topu ezdiler yazık ya
panik başladımı durduramazsın ilerde topu tutacak oyuncun yok bumerang gibi top geri dönüyor srnin oyuncuna gelsede geri dönüyor kenan bütün topları kaptırdı törenin adını sadece girerken birde korner attığında duydum
Sergen takımın ayarlarıyla oynuyor birini soksan takım hatasını hazmeder sen üçünü birden aynı anda sahaya sürüyorsun atibada lige zaten kötü başlar her sene sezon başı söylenen atiba kaldıramıyor artık olur larini hangi akılla çıkarıyorsun bu rotasyon falan değil ağır saçmalık
30 saniye kala oyuncumu değişir hakeme maç bitmesin bir dakika daha uzat sen dedi resmen

Çevrimiçi Necmi

Ben çıkayım en iyisi yoksa pis söveceğim

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Salih o kadar kötü ki Oguzhan bile göze iyi geliyor.
CL macerası bittikten sonra en az hazarla devre arasına atmamız lazım kendimizi.
Umarım şimdiden oyuncu bakıyoruzdur.

Sergen Hocanın da dediği gibi " Ülkede futbol 2. yarıda başlıyor."

Çevrimiçi Mehmet57

Mert
Nsakala-Welinton-Montero-Ridvan
Josef-Pjanic-Can
Oguzhan
Batshuayi-Larin

Tore ve Kenan’in sahada oldugu her an zarar ve Ghezzal’in da sakat olduguna gore, 4-3-1-2 gibi ciksak daha mantikli olur Altay macina

Çevrimdışı tolga1903

panik başladımı durduramazsın ilerde topu tutacak oyuncun yok bumerang gibi top geri dönüyor srnin oyuncuna gelsede geri dönüyor kenan bütün topları kaptırdı törenin adını sadece girerken birde korner attığında duydum
Sergen takımın ayarlarıyla oynuyor birini soksan takım hatasını hazmeder sen üçünü birden aynı anda sahaya sürüyorsun atibada lige zaten kötü başlar her sene sezon başı söylenen atiba kaldıramıyor artık olur larini hangi akılla çıkarıyorsun bu rotasyon falan değil ağır saçmalık
30 saniye kala oyuncumu değişir hakeme maç bitmesin bir dakika daha uzat sen dedi resmen

Yahu larin'in yürüyecek hali kalmadı geberik şekilde gezdi durdu sahada maç başında sakatlandı bide zorlamak istemedi bundan doğal ne olabilir? Maç 3 0 olmuş kimi bulursan sokarsın nerden bilebilir 3 3'e getireceğini takımın ve hakemin? Töre hariç oyuna girmesi gerekenler girdi nkudu olsa kenan'da girmeyecekti ama bu töre'yi net şekilde ghezzal'in yedeği zannediyor hoca ciddi ciddi oraya konumlandırmış bence bize geldiğinden beridir en büyük hatası bu adamı hala rotasyonun bir parçası zannetmesi. Can'ı sokup orta sahayı iyice kalabalıklastirsa koridoru rosier'e bıraksa töre denen herifi hiç sokmasa en mantıklı hamle bu olurdu onun dışındakiler normal hamleler bu adamlar oyuna girmeyecekse kim girecek allah aşkına yedeklerimiz bunlar

Çevrimiçi murat

Kenan Karaman icin bize gelmeden once (ozellikle Avrupa kupasinda) cok agir elestirilerde bulunmustum. Hani, bu gozler Ekram Dag’i gordu, Edu’yu gordu, Bebe’yi gordu, Julio Alves, Sezer Ozturk ve daha aklima gelmeyecen nice yeteneksiz topcular, ama bukadar yeteneksizini, sahada kaldigi surece tek 1 olumlu hareketi dahi olmayan, formaya asla laik olmayan bir topcu daha gormedim.

Ha, karakterlidir. Yetenegi kisitlidir, elinden geleni yapiyordur ona lafim yok. Ama Gokhan ve Kenan sahada oldugu surece 2 kisi eksik kaliyoruz.
olcay şahan beklentisi vardı ama sanırım olmayacak.sedat şahintürk ün suçu ne o da bu kadar yerli hatta daha yerli.

Çevrimdışı tolga1903

NBA'de hocalar maça başlayacak asıl 5'lisi kadar sonradan oyuna alacağı yedek 5'lisine de bir lider bulurlar ki diğerleri süre alınca takım sallanmasin çok geriye düşmesin, eğer yedek oyuncularına liderlik edecek bir oyuncu yedeklerinde yoksa as takımdan birileri daha çok süre alır bir şekilde dengelerler. Bizim yedeklerimizin içinde oyunu değiştirecek oyun merkezini dengeleyecek gerektiğinde sakin kalkınmasını sağlayacak herhangi bir oyuncumuz olmadığı için onlar oyuna girdiğinde sahada mutlaka bulunması gereken isim net olarak miralem pjanic. Alex teixeira döndüğünde ondan da bekleyebiliriz bunu ama o yokken biz bu as 11 ve yedekler arasındaki uçurumu bir şekilde kotarmamız gerekiyor bunu oyun aklı olan oyuncularla yapabiliriz o yüzden pjanic sahada ne kadar çok kalacak fizik güce sahip olursa bizim için ilerleyen süreçte o kadar iyi

Çevrimdışı Sinan23

Bu ah'lar bu beddualar kimsenin yanına kalmaz bu arada. Bu da bilinsin. Kendilerinden çıkmazsa çoluk çocuklarından çıkar.
İnşallah. Beynim yanıyor sinirden.

Çevrimiçi Mehmet57

Fatih Terim yoklukta Riera’dan solbek yapiyorsa, Sergen de onumuzdeki macta orda Kenan’i denesin. Toplu oyunda zaten ek katkisi yok ve senelerce milli takimda defansif katkisindan bahsediliyor, belki orda bir ise yarar.

Etiketler: